Трусы с капюшоном• 09 февраля 2023
На фотосессию в школе нужна вышиванка
Мы переселенцв из Харькова, живем сейчас на ЗУ. Скоро у детей фото с классом. Сказали нужна вышиванка, у нас ее нет. Покупать ради одной фотосессии и потратить 400-500 грн минимум нет возможности, точнее, я лучше еду на эти деньги куплю. Что думаете? Не хочеться, чтобы на сына косо смотрели...
Бамбарбия! Кергуду.• 09 февраля 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Живу все життя в західній області син в школу одягав білу сорочку, якщо вишитої в цей час не було. Ніхто не побив. Або візьміть на прокат/ позичте. Не робіть проблеми на рівному місці.

Аноним Первый• 09 февраля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дивно що її не було.
А взагалі якщо дитина прийде не у вишиванці не думаю що її впустять до школи. Мій не раз забував що свято і приходив у щоденному, нічого страшного
Може і була , вони переселенці , виїзжали з міста, де велись бойові дії, вишиванка -це перше що треба було брати з собою в той момент ?
Ви так пишите наче та фаріон, з якимось наїздом.
Гладиолус• 09 февраля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я зараз не вУкраїні і вишиванкою користуємось дуже часто. Школа українська і на кожне свято зазначають що можна одягти вишиванку. Син пишається тим що українець і часто одягає. Дивно, що у школяра в Україні постало таке питання
Дивно, що у людей немає коштів купити? Ви серйозно?
Бамбарбия! Кергуду.• 09 февраля 2023
Ответ дляТанцепесенная
Дети не хотят вышиванок и я никого не заставляю. Они вправе иметь выбор.
Це інше питання
На границе• 09 февраля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дивний комент. Тим хто не в Україні червоних доріжок не стелять, є країни де немає виплат + на нас війна вплинула не менше, а може і більше ніж до деяких в Україні. І врешті, приїжджайте - відчуєте той кайф
Може то не комент дивний, а Ви...
Проработник• 09 февраля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Только вы пишаетесь в вышиванке, почему-то, ’за кордоном’, а они без вышиванки остались на родине.
Автор, а по делу - пришить на рубашку ленту вышитую очень хороший совет.
]Mrs.Сексуальность[• 09 февраля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дивно вам???А вам не дивно,що в Україні війна і люди тікали в одних трусах??Не дивно,що людям їсти нічого?Ви зокордон з Ужгороду чи Чернівців тікали?Ми зі сходу країни і зараз теж закордоном і в нас не те що вишиванки,в нас і шкарпеток зайвих зараз немає!А всі мої вишиванки залишились вдома оркам !Ми втекли з дому в тому,в чому були в підвали ,навіть золото не забрали!Зі мною поруч живуть біженці з Вінниці,Франковську,Хмельницького.Так вони з дому привезли купальники,шкільне приладдя,вишиванки,сукні та наряди на всі випадки.Отау люди від війни тікали,що змогли все своє барахло зібрати!І ще й кажуть ,що війна у Вінниці така сама,як і у Северодонецьку
.Повірте,ці люди не знають,що таке тікати від війни!

Сижу на стуле• 09 февраля 2023
Я еще в садике покупала ленту расшитую и пришивала на манжеты и воротник, цена вопроса тогда была 50 грн
Бамбарбия! Кергуду.• 09 февраля 2023
Ответ дляСтрекозей
Ну да. На зарплату 6-8-10т осталось купить вышиванку из льна или домотканного полотна .
А з зари ок?
Трусы с капюшоном
• 09 февраля 2023
Ответ дляТанцепесенная
Если вы хотите, то везде есть прокат вышиванок в городах. А если просто не хотите одевать, то надевайте то, что вам хочется , никто вас не выгонит.
Нет, мы не против конечно. Просто считаю эту трату нецелеобразной.
Стрекозей• 09 февраля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А як питання з брюками, шкарпетками, білизною, з них теж виростають
Хммм... Что же купить? Джинсы, в которых ребенок будет ходить каждый день или вышиванку, которую пару раз одел и вырос... Тяжёлый выбор. Тем, кто не в Украине, не понять
Ваша прЭлесть• 09 февраля 2023
в секонд хендах есть, только надо поискать где до сих пор есть летние вещи
Бамбарбия! Кергуду.• 09 февраля 2023
Ответ дляСтрекозей
Мой ребенок не может одеть довоенную одежду. Она на рост 164, а в нем сейчас 178. Толку, что она была.
Тобто все купуєте. Про те й мова
железный занавес• 09 февраля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Это прекрасно, что Вы не в Украине. Чем дальше от Украины, тем больше ’патриотизм’.
И если внимательно прочитаете, то у Автора выбор между покормить ребенка пару дней или на 15 минут надеть вышиванку и сидеть голодными.
Бабканадвоесказала• 09 февраля 2023
Ответ дляСижу на стуле
Так Ви шукали вирішення питання, а тут інша мета в автора.
Танцепесенная• 09 февраля 2023
Ответ дляТрусы с капюшоном
Без проблем, пусть ребенок оденет то, что ему хочется. Никто его не покусает за это и не оскорбит. Главное, чтоб ему было комфортно.
Умный хвост• 09 февраля 2023
Автор, а у вас в школе шкафа-’потеряшек’ нет? У нас в таких ситуациях он выручал. Если срочно нужна была гимназическая жилетка, пиджак - с разрешения завуча можно было взять там. Потом приносили назад.
Бамбарбия! Кергуду.• 09 февраля 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
Сьогодні одна в Києві за пам´ятник Чкалову волосся на собі рвала - єто ж єє дество ))
Серйозно? Киньте ссилку, будь ласочка
Котики-муркотики• 09 февраля 2023
Ответ дляПроработник
Тут ещё прикол будет, если эта дамочка от войны с ЗУ тикала
Ваша прЭлесть• 09 февраля 2023
Ответ дляhairy
Автор, а белая рубашка у вас есть? Просто пусть сын скажет, что вы переехали недавно и вышиванка с собой нет, купить еще не успели.
Если позволяет время и финансы можете глянуть на олх б/у, это не самая носибельный одежда и обычно их продают в идеальном состоянии.
Есть идея купить в магазине нитки-пуговицы-пряжа рапсовую ленту в этно стиле, их там, хоть попой ешь на любой кошелек пришить на рукава и воротник
Бамбарбия! Кергуду.• 09 февраля 2023
Ответ дляАноним Первый
Там опечатка, писала «не думаю що не впустять до школи» але т9 забрало не.
когдадеЦкие• 09 февраля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну то конечно. Заграницей всегда самые патриотичные украинцы. Классно вам - уехали и вышиванка с собой взяли. Не у всех так получилось.
]Mrs.Сексуальность[• 09 февраля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дивно що її не було.
А може й була,не думали?І житло в людей колись було,і одяг,і взуття,і навіть меблі з технікою були,уявляєте??А потім в країні сталася війна і люди в один день всього цього позбавилися!Я свій дім бачила востаннє ще в березні.В мене було ВСЕ!!!Зараз немає НІЧОГО!І таких,як я,в країні сотні тисяч!Не чули про таких людей?
Бамбарбия! Кергуду.• 09 февраля 2023
Ответ дляГладиолус
Це питання пріоритету. Голі діти не ходять. Мова не про бісером чи золотою ниткою вишиванка. При бажанні можна за 100 грн купити на кідстафі.
Не раз так купувала кімоно дитині. Не мала можливості по 800 грн купувати кожні півроку
Бамбарбия! Кергуду.• 09 февраля 2023
Ответ дляНа границе
Може то не комент дивний, а Ви...
Або Ви.
Бабканадвоесказала• 09 февраля 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
До чого тут інші українці. Він може йти в білій сорочці, все питання закрите. Взагалі дивно, що за стільки часу автору сорочка саме зараз потрібно стала, в школах їх просять часто, саме просять, а не вимагають.
Котики-муркотики• 09 февраля 2023
Автор, поищите прокат лучше всего, наверняка есть во Львове. Пусть ребенок и правда не выделяется, вечно найдутся любители пообсуждать а почему у него нет вышиванки, а как так случилось..
Крошечка-хаврошечка• 09 февраля 2023
Авторе, яке місто? Який розмір? Може тут хто відізветься .
СМСница• 09 февраля 2023
Ответ дляБабканадвоесказала
В нашому місті до прикладу є багато комісійних дитячих, де вишиванки у відмінному стані до 250 грн. та й прокат є.Та й в групі класа можна написати.Дивна і неприємна тема, нажаль.