ВыФсеВрете• 09 февраля 2023

Чи можна записати квартиру на дітей?Щоб не було спільно нажите майно.

Сестра хоче купити квартиру, 80% суми її дошлюбні кошти, 20% спільний з чоловіком бюджет, не хоче на себе щоб було спільно нажите майно. Як краще зробити?
Ms. Iphone• 09 февраля 2023
И обездвижить актив на 18 лет??? Кстати, на ПОКУПКУ, как ни дико это звучит, нужно тоже решение опекунского совета 🤷‍♀️ И никто не знает как сложатся ваше отношения с ребенком после совершеннолетия. Это в 5 лет они все бусинки мамины…
Надежней мамы нет держателя актива.
Или сразу после покупки разделите с мужем имущество, это не сложно и не дорого.

Скелет дыни• 09 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
А так можна?
А сенс? Якщо споганяться стосунки, то кров поп´є знатно за ті 10%. Таку квартиру не продаси без нього, не вигнати не можна, нічого не зробиш без його згоди. Тільки оформлення в 2 рази дорожче, бо фактично буде 2 договори купівлі-продажу. Варіант не дуже цікавий
БеллаДонна• 09 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Дівчата, я так розумію, краще їй знайти десь ті 10% і спати спокійно!!!
А кредит на ті 10% взяти в банку? Зараз не знаю як, колись банк, якщо давав кредит на покупку, то сам перевіряв ту квартиру, можливо вона десь в заставі
БеллаДонна• 09 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Ми навіть не розглядали такий варіант(((дитина маленька, дякую за підказку. Сидимо, чаюємо, думаємо як краще
Якщо дитина неповнолітня, вона не має власного доходу, то як, наприклад, вона буде сплачувати комуналку

,
Асталависта бэйби• 09 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Так, вона продала батьківську квартиру, переїжджають в моє місто, треба десь жити. 20% збирали вони з чоловіком.
20%, это ее 10%
На детей я бы не оформляла, сейчас такие детки ушлые, будут в старости манипулировать.
Модет где-то найти ей эти 10%.
Асталависта бэйби• 09 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Да.
Редисочка• 09 февраля 2023
Найти жилье дешевле, купить на родителя и сразу дарственная.

Никогда не делайье свое личное общим нажитым. Если что половина мужа по закону, и что то можно оспорить. Нажили вместе другое дело.

Почему она не отдала родителям деньги и типа они им купили. А теперь ссора будет ты мне не доверяешь, думаешь о разводе и тд. Но это хорошая проверка на вшивость. У мужа свое жилье какое то личное есть?

автор ВыФсеВрете • 09 февраля 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
20%, это ее 10%
Модет где-то найти ей эти 10%.
Якраз сидимо на кухні мудруємо, каже мій чоловік додати їй, зможе віддасть, а зможе не віддасть бо в декреті.
Асталависта бэйби• 09 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Может найти подешевле.
Но чтобы жилье было ее.
На маму, потом дарственная на нее.
Редисочка• 09 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
У вас хороший муж, достойный совет. Нормальный человек не претендует на чужие добрачные деньги или наследство
Скоро_вчера• 09 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Чи нормально буде запропонувати йому такий варіант?
Я прямо сказала, что страхуюсь. Но у нас это типа ок) смотря, какие там отношения в семье
автор ВыФсеВрете • 09 февраля 2023
Ответ дляРедисочка

Немає в нього. Кошти в мене від проданої квартири, то була наша спільна, я від своєї долі відмовилася, хочу щоб вона мала.
Редисочка• 09 февраля 2023
Вот поэтому он возможно и будет поднимать шум, скандалить и тд. Т.к хотел бы решить свои вопросы за счет жены. Пусть копит и покупает общее, когда семейные деньги все, а не 20%. Сестру поддержите, девочкам всегда нужно иметь свое жилье, пусть не прогнется
Редисочка• 09 февраля 2023
И сходите к нотариусу как лучше сделать в вашем случае, чтоб только сестры было жилье и не подкопаться
автор ВыФсеВрете • 09 февраля 2023
Ответ дляРедисочка
Ті 80% то від батьківської квартири, свою половину я добровільно лишаю їй, вирішили, що з 20% вона забере свої 10%,адже вона також працювала, а інші 10% сказав мій чоловік що додасть. Оформимо на мене, я їй подарую зразу на місці. Її чоловіку скажемо вже після.
Однозначная• 09 февраля 2023
Квартиру оформлювати на дружину, 10% свої чоловік може подарувати дружині.
Все, навіть куплене за чоловікові гроші, сам чоловік має хотіти оформити на дружину, щоб дружина була впенена у майбутньому, це показник любові чоловіка.
Однозначная• 09 февраля 2023
А тут гроші батьківські, то на тещу!
автор ВыФсеВрете • 09 февраля 2023
Її чоловіку прямо скажу я, що то була моя умова, інакше я від своєї половини б не відмовилася.
автор ВыФсеВрете • 09 февраля 2023
Ответ дляОднозначная
А тут гроші батьківські, то на тещу!
Є лиш я!

Однозначная• 09 февраля 2023
А що на перед сказати не можете?
Він ж образиться, що не сказали
ЯсноВидящая• 09 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Ніби все логічно, і по факту може і правильно. Але на місці чоловіка сестри я би задумалась чи треба продовжувати такі стосунки, якщо в них нема жодної довіри. Одне діло записати квартиру на когось іншого і інше робити це все в таємниці з такою кількістю рухів.
ША все! я пришла• 09 февраля 2023
главное, что бы
реьенок был хорошо воспитан и в 18 не решил выставить родителей (есть у меня такая история с знакомым нариком), или ребенку не говорить, что на нём что-то есть и скрывать документы
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 09 февраля 2023
Ответ дляСкелет дыни
Нет, оформление не будет дороже и никаких двух договором. Все в одном оформляется.
Автор, лучший вариант на маму, а потом дарственная, но это как раз лишние затраты, так как вот здесь будет два договора и две сделки. Если же муж не согласится, то лучше в долях оформлять , 1/10 на мужа, остальное на жену. На детей я бы не рекомендовала, не понятно кто из них кем вырастит, сколько случаев когда и закладывают квартиры и пропивают и жён/мужей приводят, а потом жизни не дают родителям или выгоняют на улицу. Ну а самый лучший вариант, это дособирать остаток денег и купить полностью на себя
автор ВыФсеВрете • 09 февраля 2023
Ответ дляОднозначная
А що на перед сказати не можете?
Він ж образиться, що не сказали
А на що ображатися? Я скажу, що від своєї половини я готова відмовитися тільки на її користь і шо 10%додаю я, тобто, половина моя. Це моє рішення.
Однозначная• 09 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
На те, що до купівлі не сказали
автор ВыФсеВрете • 09 февраля 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Мудрішого варіанту ми придумати не можемо. Вони молода сім´я, хто зна як буде дальше.
Однозначная• 09 февраля 2023
А 10% можна оформити на чоловіка, але це робити собі гірше, бо якщо треба буде продати , то потрібна згода чоловіка, куча геморою
автор ВыФсеВрете • 09 февраля 2023
Або є ще варіант, купити трохи вбиту хату, вкластися в ту суму, а з ремонтом ми їй допоможемо.
ЯсноВидящая• 09 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Варіант не перестане бути мудрим, якщо розказати йому про ці плани, а не ставити потім перед фактом. Якщо чоловік адекватний, він без питань погодиться на це. А неадекватний вашій сестрі не потрібен.
автор ВыФсеВрете • 09 февраля 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Можливо і так...