ВыФсеВрете• 09 февраля 2023
Чи можна записати квартиру на дітей?Щоб не було спільно нажите майно.
Сестра хоче купити квартиру, 80% суми її дошлюбні кошти, 20% спільний з чоловіком бюджет, не хоче на себе щоб було спільно нажите майно. Як краще зробити?
АгатаХристя• 09 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Немаю такої можливості(
Є, якщо вона має докази, що то - її дошлюбні кошти
АгатаХристя• 09 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Дівчата, я так розумію, краще їй знайти десь ті 10% і спати спокійно!!!
+1, це найкращий варіант. Я купляла в шлюбі нерухомість, але в мене було підтвердження, що це мої власні дошлюбні кошти. Чоловік в нотаріуса теж це вказував при наданні згоди. Нерухомість - моя особиста, хоч і придбана в шлюбі
Однозначная• 09 февраля 2023
Якщо буде оформлене відразу на вашу сестру, то при розлученні 50% - чоловіка.
А оформивши на вас, якщо ви скажете, що так вимагаєте, та з дарчою для сестри, буде краще. Хай це і витрати, але спати можна буде спокійно.
АгатаХристя• 09 февраля 2023
Ответ дляMs. Iphone
И обездвижить актив на 18 лет??? Кстати, на ПОКУПКУ, как ни дико это звучит, нужно тоже решение опекунского совета 🤷♀️ И никто не знает как сложатся ваше отношения с ребенком после совершеннолетия. Это в 5 лет они все бусинки мамины…
Надежней мамы нет держателя актива.
Или сразу после покупки разделите с мужем имущество, это не сложно и не дорого.
Надежней мамы нет держателя актива.
Угу.... були вже тут теми, що одна мама переписала на другу доньку, а в другій темі - мама навідріз відмовилась дарчою віддавати дочці, ще й спекулювала, що запише на чужих...
Однозначная• 09 февраля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Дійсно гарний варіант
ВыФсеВрете
• 10 февраля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Які докази у вас були, що кошти ваші?
КучМала• 10 февраля 2023
Перед покупкой квартиры оформить брачный договор, я так сделала, где указала квартиры, машины, и банковские счета, через год развелись.
сама себе прекрасная• 10 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Це буде зараз довго...
При купівлі в нотаріуса вказати, що 80% дошлюбні її особисті. 80% квартири будуть неподільні. А 20% спільнонажите
сама себе прекрасная• 10 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Ну їх менше... Чоловік не проти.
В разі чого чоловік може залишитись з дітьми в квартирі, а її витурити.
сама себе прекрасная• 10 февраля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Так, вона продала батьківську квартиру, переїжджають в моє місто, треба десь жити. 20% збирали вони з чоловіком.
От 20% хай оформлять на дітей.