Брыкалка• 09 февраля 2023

Гірські села в Карпатах, які нюанси для купівлі житла? Я із Слобожанщини

Дівчата, підкажіть буль ласка, на що треба звертати увагу? Як сусіди ставляться до нових жителів села? Дякую.
Gvenna• 09 февраля 2023
А шо ви там плануєте робити?

автор Брыкалка • 09 февраля 2023
Ответ дляGvenna
А шо ви там плануєте робити?
Жити, дитину ростити
Gvenna• 09 февраля 2023
Ответ дляБрыкалка
Жити, дитину ростити
В плані заробітку мала на увазі.
Хіба шо через інтернет або ферму, або туризм...але то вкладення тре.
Коник-стрибунець• 09 февраля 2023
Зазвичай,сусіди кидаються з вилами на нових жителів і вимагають, щоб ті перлись геть.
Gvenna• 09 февраля 2023
В будь якому разі бажаю успіху. Я теж житель Слобожанщини і до мене у Львівській області вже майже рік ставляться чудово.
Але жителем тих країв я себе шось блін не бачу.
Як будете себе поводити як нормальна людина - все буде ок) не переживайте. Хороші люди там.
Колупалочка• 09 февраля 2023
Ви без чоловіка? Якщо без - то в гірському селі буде геть тяжко у побуті. А якщо з чоловіком - то це ненадовго. З сел так військомати гребуть, що й прописатися не встигне...
Ход конём• 09 февраля 2023
Зверніть увагу щоб був нормальний під’їзд до хати - багато річок, струмків.

Вся такая растыкая• 09 февраля 2023
В принципі тут люди (якщо щиро) - ксенофоби. Але в обличчя не скажуть. Але своїм тут ніколи не будеш. Я з ІФ, купила тут ділянку давно, побудувалась. Але я не своя. В принципі не дуже і прагну такою бути. Я сюди і приїжджаю від людей відпочити. Звичайні відносини - молоко купую і тд і тп. Але на весілля не кличуть, хресною не запрошують.
Сама я також ксенофоб.
Вся такая растыкая• 09 февраля 2023
Ответ дляКолупалочка
Про військомат це точно.
Gvenna• 09 февраля 2023
Ответ дляКолупалочка
Ого.
Я чогось думала що ’гребуть’ капітально тільки на Слобожанщині, може просто тому що не володію інформацією про інші регіони, а своє на слуху.
Вся такая растыкая• 09 февраля 2023
Ответ дляХод конём
Так, і літом, у сезон дощів, багато біди може наробити навіть здавалося б маленький потічок. Тому краще трохи далі від води. Повище.
Вся такая растыкая• 09 февраля 2023
Ответ дляGvenna
Ого.
Тут просто жах, повигрібали усіх 18-60.
Колупалочка• 09 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Сама я також ксенофоб.
В будь-якому селі таке. В чоловіка в селі була вулиця ’Молодіжна’. Ну там років з 60х нові люди заселялися, які працювали на збудованому підприємстві. Пройшло 60 років, ті ’поселенці’ вже геть старенькі. А корінне село їх досі чужими вважає, та дітей їхніх.
Колупалочка• 09 февраля 2023
Ответ дляGvenna
Ого.
Поцікавтеся, що на заході відбувається, там в селах саме жінки позалишалися, вже нема кому робити
Копирайторша• 09 февраля 2023
Ответ дляБрыкалка
Жити, дитину ростити
То ви недавно купували хату біля Коломиї?
Вся такая растыкая• 09 февраля 2023
Ответ дляКолупалочка
Я в принципі нічого поганого в тому не бачу. Але може комусь то буде проблемою. Мені здається, що всюди люди такі. Ну, крім мегаполісів. Але злого нічого не роблять, допомагають якщо є потреба (машину нашу відкопували, штовхали), ух тут як сніги йдуть. Ми от зараз 4 дні відкопувались :)
Але краса! Неймовірна! Я обожнюю гори, але я тут фактично виросла. Літо - табори, зима - лижі. Тому й вирішили ’дачу’ собі зробити, але як той ковід почався, потім війна - то більше тут живемо, ніж в ІФ.
Копирайторша• 09 февраля 2023
Ответ дляКолупалочка
тут недавно в одній темі мадам написала, що ’у ніх там работи нєту, патаму і ідут ваєвать’
Gvenna• 09 февраля 2023
Ответ дляКопирайторша
Вся такая растыкая• 09 февраля 2023
Ну і ще така деталь - люди про вас будуть знати ВСЕ, навіть те чого ви самі про себе не знаєте :)))
Ну це я гадаю також не суто гірська риса, а в принципі для села типово.

Копирайторша• 09 февраля 2023
Ответ дляGvenna
певно зі своїми ’зємєлями’ руЗЬкомірними сплутала
Вся такая растыкая• 09 февраля 2023
Ответ дляКопирайторша
Певно я була в бані, бо відповіла б :)))
Реально дратують молодики які сюди для розваг приїжджають, в нас в селі он сьогодні похорон був :(((
автор Брыкалка • 09 февраля 2023
Ответ дляGvenna
В плані заробітку мала на увазі.
На перший час заощадження, але маю професію що можна онлайн працювати
Копирайторша• 09 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Ну, на рахунок ’чого самі про себе не знаєте’ то не завжди, а все решта - правда. І нічого поганого в тому нема, люди знають хто є хто. І називають речі своїми іменами
автор Брыкалка • 09 февраля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Вся такая растыкая• 09 февраля 2023
Ответ дляБрыкалка
То шукайте щоб інтернет та зв´язок були норм перш за все. Тут місцями нема нічого. То гори. В Європі до речі та сама проблема.
автор Брыкалка • 09 февраля 2023
Ответ дляGvenna
Дякую за комент з вашим досвідом, придивилась село на кордоні Львівської і Закарпатської обл
Emeriez• 09 февраля 2023
Дивіться на тип грунту, як мені пояснювали можно купити ділянку, а через деякий час її може змити.
автор Брыкалка • 09 февраля 2023
Ответ дляХод конём
Потік прям біля хати, тобто вулька дорога і через дорогу потік.
Копирайторша• 09 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Алея Героїв на Чукалівці(((( тільки одна громада, а рахунок вже до 300 наближається((((
автор Брыкалка • 09 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Сама я також ксенофоб.
Ооо я так і думала, але чи реально з кимось подружитись? Як до дитини ставдяться?