ФруктЕщеТот• 09 февраля 2023

Чи може чоловік у шлюбі переписати авто на родича ?

Якщо чоловік та дружина у офіційному шлюбі купили авто (оформлене воно на чоловіка, але гроші 50/50 на покупку, про внески ніде офіційно не записано) чи може чоловік без відома дружини, перебуваючи з нею у шлюбі, переписати спільно нажите майно (у даному випадку - автомобіль та гараж (на гараж давав кошти тесть) наприклад, на свою матір, брата?
ПуФФынка_мисс• 09 февраля 2023
Автомобиль может. Гараж не уверена. Смотря как он оформлен. Гаражи часто вообще без документов продают.

Виниловая пластинка• 09 февраля 2023
Машину так, і гараж, якщо офіційно неоформлений, то теж. І байдуже хто кому кошти давав
Единорог помог• 09 февраля 2023
Автомобіль може , нерухомість - ні
західний_діалект• 09 февраля 2023
Даже продать может, брак не повод ограничивать правом распоряжаться подобной собственностью
автор ФруктЕщеТот • 09 февраля 2023
Всім дякую. А чому тоді подружжя ділить нажите під час розлучення , якщо один із колишніх може ще перед розлученням переоформити все майно і колишньому партнеру нічого не дістанеться ?
Единорог помог• 09 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Можна подати потім в суд на компенсацію частини, але це довго в нудно
Виниловая пластинка• 09 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Бо авто і гараж - то таке собі ’майно’.
Можна і каструлі та шубу, при бажанні, перед розлученням продати, щоб вже точно не ділити

Котенок аки рысь• 09 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Не все, а тільки рухоме. І то, якщо воно не в кредит, де одн із подружжя давав нотаріальну згоду на придбання. І нерухоме може, якщо воно придбане до шлюбу, спадкове або подароване. Все решта ділиться
Пасти Ла• 09 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Недвигу делят. Тачку можно продать, подарить
ДинамоКит• 09 февраля 2023
Близький родич був в такій ситуації недавно. Його жінка повинна була подарувати машину її сину, то його теж потягли до нотаріуса щоб він підтвердив що не проти цього
бЭйбА• 09 февраля 2023
Переоформлювала незодавно авто на маму, ніхто про чоловіка навіть не спитав. Авто куплене у шлюбі.
автор ФруктЕщеТот • 09 февраля 2023
Ответ дляДинамоКит
Видно, чесний нотаріус попався.
автор ФруктЕщеТот • 09 февраля 2023
Ответ длябЭйбА
Дякую
Живчик-счастливчик• 10 февраля 2023
Продать може, але ви можете подати в суд і відсудити половину грошей за авто.
Якщо продажа через договір нотаріуса то треба ваша згода, якшо через мрео чи як воно там зараз забула називається, то згоди вашої не треба.
ПуФФынка_мисс• 10 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Видно, чесний нотаріус попався.
Машины обычно через нотариусов не продают. Честность тут ни при чём.
СкиниУскачи!• 10 февраля 2023
Согласие супруга необходимо лишь при сделке у нотариуса, неважно купля/продажа или дарственная. Если машину оформляют через СЦ МВС, тогда согласие не нужно. Если гараж не оформленный официально, а лишь место в ГК в качестве членства в нем, тогда хозяин просто уступает место члена кооператива другому лицу без согласия супруга