Я вже так втомилася від цих новин. Телефонують багато родичів і знайомих. І у всіх не дуже хороші новини ... Ви розумієте з відки. Завтра піду подавати документи на загран паспорт, собі і дітям. Думала що обійдеться, але боюся що ні. Чи я себе вже накрутила в край. Телевізор не дивлюся, і стараюся в інтернеті нічого не дивитися.
Чашечка чая• 10 февраля 2023
Мне тоже постоянно звонят с инсайдами от кума, свата и брата из. СБУ. Шлю за кораблем.
А загранник нужно было иметь еще 24 февраля
Kristinka2106• 10 февраля 2023
Тоже самое. Постоянная тревога. Загранпаспорт сделала сразу как вернулись с Европы
Crazy_lady• 10 февраля 2023
А я навпаки чую, що з учора ситуація значно змінилася на нашу користь. Місто не пишу, на сході.
Все буде добре, чого ви. Але загран потрібні, хоча б для Турції - нерви підлікувати після Перемоги)
Чашечка чая• 10 февраля 2023
Ответ дляНхтер-2
Чому ?
А чего вы боитесь в Черкасской области? Вероятность наземного вторжение на территорию вашей области - на уровне 0%
Oksana0612• 10 февраля 2023
Ответ дляНхтер-2
У мене дитині 8 місяців , не сильно з ним постоїшь в чергах . А чоловік їздить то по роботі, то допомагає хлопцям .
Так черги електронні, стояти не потрібно.
Чашечка чая• 10 февраля 2023
Ответ дляЧаЧаЧа
Є всі документи, тривожний рюкзак, все на всяк випадок.
Боюся повторного наступу. Ущипніть мене і заспокойте - напишіть, що його не буде
Ближайшие 2 - 3 месяца не будет
Ответ дляCrazy_lady
Акби тільки скоріше , я буду святкувати тиждень .
олена олена• 10 февраля 2023
Ответ дляАюшка
Автор, ну вот честно, чего вы боитесь в городе Смела? Что там должно произойти?
Якщо Ви не знаєте, то Сміла - це залізничний вузол. І ризик там реально є.
олена олена• 10 февраля 2023
Ответ дляНхтер-2
А чоловік є у Вас?
Ответ дляЧашечка чая
До,а не 24 февраля,, зовсім не розумю,в чому проблема було зробити загранпаспорт,він на 10 років,і ціни були значно дешевші