Нхтер-2• 10 февраля 2023

Я боюся новин

Я вже так втомилася від цих новин. Телефонують багато родичів і знайомих. І у всіх не дуже хороші новини ... Ви розумієте з відки. Завтра піду подавати документи на загран паспорт, собі і дітям. Думала що обійдеться, але боюся що ні. Чи я себе вже накрутила в край. Телевізор не дивлюся, і стараюся в інтернеті нічого не дивитися.
летта• 10 февраля 2023
это давно надо было сделать на всякий случай
Чашечка чая• 10 февраля 2023
Мне тоже постоянно звонят с инсайдами от кума, свата и брата из. СБУ. Шлю за кораблем.

А загранник нужно было иметь еще 24 февраля
So_so• 10 февраля 2023
Я за рациональный подход. Человек должен быть подготовлен. Год войны, как Вы подготовились?
Kristinka2106• 10 февраля 2023
Тоже самое. Постоянная тревога. Загранпаспорт сделала сразу как вернулись с Европы
автор Нхтер-2 • 10 февраля 2023
Ответ длялетта
Я хотіла з початку але черги були дуже великі .
Аюшка• 10 февраля 2023
Ну там где Вы живёте я бы не боялась вообще
Mussja• 10 февраля 2023
Майже рік повномасштабної війни і ви до сих пір без паспортів? Для мене це дуже дивно. Я не збираюсь виїжджати, але дитячі паспорта зробила, в них якраз термін дії вийшов.
Oksana0612• 10 февраля 2023
Що за новини? Не дуже хороші.
Crazy_lady• 10 февраля 2023
А я навпаки чую, що з учора ситуація значно змінилася на нашу користь. Місто не пишу, на сході.
Все буде добре, чого ви. Але загран потрібні, хоча б для Турції - нерви підлікувати після Перемоги)
УгничТоня• 10 февраля 2023
Я п´ю антидепресанти
aramuxa• 10 февраля 2023
После возвращения в июле сразу сделала загран. Более того взяла отпуск и билеты на неделю на ЗУ.
автор Нхтер-2 • 10 февраля 2023
У мене дитині 8 місяців , не сильно з ним постоїшь в чергах . А чоловік їздить то по роботі, то допомагає хлопцям .
автор Нхтер-2 • 10 февраля 2023
Ответ дляАюшка
Чому ?
Елена1265• 10 февраля 2023
Я вообще не пойму, о чем вы. О каких таких новостях вы пишете, что нового произошло?
Чашечка чая• 10 февраля 2023
Ответ дляНхтер-2
Чому ?
А чего вы боитесь в Черкасской области? Вероятность наземного вторжение на территорию вашей области - на уровне 0%
Аюшка• 10 февраля 2023
Ответ дляНхтер-2
Чому ?
Автор, ну вот честно, чего вы боитесь в городе Смела? Что там должно произойти?
Oksana0612• 10 февраля 2023
Ответ дляНхтер-2
Так черги електронні, стояти не потрібно.
Аюшка• 10 февраля 2023
Ответ дляЧашечка чая
Ну вот да. Небольшой городочек в Черкасской области, а Автор боится
ЧаЧаЧа• 10 февраля 2023
Є всі документи, тривожний рюкзак, все на всяк випадок.
Боюся повторного наступу. Ущипніть мене і заспокойте - напишіть, що його не буде
Чашечка чая• 10 февраля 2023
Ответ дляЧаЧаЧа
Ближайшие 2 - 3 месяца не будет
автор Нхтер-2 • 10 февраля 2023
Ответ дляАюшка
А ви думаєте що над нами не літають ракети , чи не збивали під Черкасами .
ЧаЧаЧа• 10 февраля 2023
Ответ дляCrazy_lady
автор Нхтер-2 • 10 февраля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Акби тільки скоріше , я буду святкувати тиждень .
олена олена• 10 февраля 2023
Ответ дляАюшка
Якщо Ви не знаєте, то Сміла - це залізничний вузол. І ризик там реально є.
олена олена• 10 февраля 2023
Ответ дляНхтер-2
А чоловік є у Вас?
HelloKitty18• 10 февраля 2023
Переключіться на щось інше і не читайте багато новин.
nata.ant• 10 февраля 2023
Ответ дляЧашечка чая

До,а не 24 февраля,, зовсім не розумю,в чому проблема було зробити загранпаспорт,він на 10 років,і ціни були значно дешевші
автор Нхтер-2 • 10 февраля 2023
Ответ дляЧашечка чая
Не знаю.
автор Нхтер-2 • 10 февраля 2023
Ответ дляолена олена
А чоловік є у Вас?
Так , є
олена олена• 10 февраля 2023
Ответ дляНхтер-2
Так , є
Служить?