Я вже так втомилася від цих новин. Телефонують багато родичів і знайомих. І у всіх не дуже хороші новини ... Ви розумієте з відки. Завтра піду подавати документи на загран паспорт, собі і дітям. Думала що обійдеться, але боюся що ні. Чи я себе вже накрутила в край. Телевізор не дивлюся, і стараюся в інтернеті нічого не дивитися.
HelloKitty18• 10 февраля 2023
А ще я хворію невідомо чим,тому війна для мене стала другорядною,я зараз найбільше переживаю за своє здоров´я і свою сім´ю.