Кубик Рубика• 10 февраля 2023
Паспортний стіл, Київ Перемоги
Добрий день. Можливо хтось недавно там був, чи великі живі черги? Потрібно дитині продовжити загран, чи достатньо тільки присутність мами, чи потрібно батьку теж бути?
Где тут 0?• 10 февраля 2023
Была там две недели назад, только живая очередь, работают с 9.00 в 9.15 талончиков на загранпаспорт уже нет, люди занимают очередь с 6-7 утра
Помогалочка• 10 февраля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Серйозно? Ми в Городку прийшли в обід, взяли талони, через 30 хв подалися. Хоча мені зручніше в Україну було, але так склалися обставини, що на Петрівці стирчала, пішла туди
Где тут 0?• 10 февраля 2023
Ответ дляПомогалочка
Это имеется ввиду про цнап, я так понимаю автор о нем спрашивает
В Украине, конечно, через 20 минут всё оформили
Кубик Рубика
• 10 февраля 2023
Так, я мала на увазі, оформити документи і зробити новий, оскільки діючий закінчується в вересні