Чомусь ця група пройшла повз моєї уваги, а виявляється цікаві пісні в них
Випадково почула цю
бифидобактерияЖоржик• 11 февраля 2023
блин, а прикольные. что то в этом есть. такого ностальгически неудовимо приятного. спасибо, автор
интересно как эта группа сейчас
Ответ длябифидобактерияЖоржик
интересно как эта группа сейчас
Будь ласка
Текст пісні про зиму можна розібрати по частинах про сьогодення
От хоч би взяти про позаторішній календар, адже зараз саме так і є, ще позаторік ми жили зовсім по іншому, ще не забули...
Сам текст
Відкриті двері, а за дверима мокрий сніг
На білій стені лишає час свій жовтий слід
Старий годинник тихенько ходить на стіні
Позаторічний календар рахує дні
Подерті штори тримають запах кращих днів
І ніби хворий мій пес мовчить собі в куті
Про щось сусіди кричать, а я не чую слів
Бо на дворі вода паде з усіх дахів
Приспів:
Це вже зима... пройшла
Так має бути, так відбувається завжди
Усе проходить та залишаються сліди
Я бачу знову перед собою дивний світ
Вже ніби тепло надворі, а дома – ні
Сам текст
Позаторічний календар рахує дні
Бо на дворі вода паде з усіх дахів
Приспів:
Це вже зима... пройшла
Так має бути, так відбувається завжди
Усе проходить та залишаються сліди
Я бачу знову перед собою дивний світ
Вже ніби тепло надворі, а дома – ні
бифидобактерияЖоржик• 11 февраля 2023
не могу их в соцсетях найти
жаль, что непопулярные. задатки таланта у них есть
Доктор Варвар• 11 февраля 2023
Ответ дляPrervana
Очень рекомендую к ежедневному прослушиванию радио Промінь. 97.2 частота. Там исключительно украинская музыка. Нормальная. Туда много ребят перешло с Джем ФМ в свое время, контент отличный, очень много наших музыкантов образца 2000х годов
Моя любимая радиостанция) я ее с 1989г слушаю. Хит-парад ’12-2’ (сколько классной музыки записано на маг из нее))), ’Гарячий компот’, и про джаз з Коганом. Ночью была. Мммм
А потом появился ФМ ))
Доктор Варвар• 11 февраля 2023
Ответ дляМатусік
Саме так, творчість така простецька на перший погляд, але ж потрібно враховувати коли це було і в які часи
Вони недовго були. Я їх добре пам´ятаю. Із усіх українських утюгів грали)) По радіо так точно. Да і по М-1
бифидобактерияЖоржик• 11 февраля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
і куди вони зникли? зовсім про них ніякої інфи немає
Доктор Варвар• 11 февраля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Не слідкувала. Вони мені не подобалися. Просто зникли. Мабуть таланту на новий альбом не насобирали. А може просто з продюсером не склалося.
Доктор Варвар• 11 февраля 2023
У той період нашіх нових українських багато почало з´являтися, але тоді рулила русня. Особливо їх Фабріка зірок. Того хлама було більш.
Майданщица• 11 февраля 2023
А в мене дуже гарні спогади з піснею хвилю тримай. Я студентка на вуличному концерті (у Києві на Європейській площі). Там на концерті познайомилась зі свого універа але на пару років менше. І ми під цю пісню так гарно відривались. Як чую пісню то зразу згадую саме цей момент.
Ответ дляМайданщица
В мене теж так, чую пісню, і одразу спогади асоціації з подіями того часу )