дамаБезСобачки• 11 февраля 2023

Скільки Ви витрачаєте у Румунії на місяць?

Цікавлять розповіді тих, хто живе по програмі 50/20.
Напишіть, будь ласка, який склад Вашої родини, скільки дітей, скільки працездатних осіб? Де працюєте, яка заробітна плата? Який % Ваших витрат покриває програма 50/20? Чи платите комунальні послуги, якщо живете за цією програмою? Що по харчуванню? Чи отримуєте у центрах допомоги біженцям побутову хімію, продукти, одяг? Якщо так - що саме і з якою періодичністю?
Дякую
Даха-сваха• 11 февраля 2023
Дуже багато запитань. На що зможу - відповім. Я нещодавно приїхала, ще місяць не пройшов. Тож ніякої фінансової допомоги ще не отримала. За комунальні послуги треба зазделегідь розмовляти з власником квартири. Зазвичай Ви не повинні нічого платити. Але коли я шукала собі квартиру, то були пропозиції або я плачу за комунальні, або мені не будуть повертати 20 лей. На продукти тут витрати +/- як в Україні.
Отримала гуманітарну допомогу в Ромекспо. Ще планую в Червоному Хресті. Теоретично її можна отримувати раз в 10 днів.
Советничаю тут• 11 февраля 2023
На двоих с дочкой за 2 месяца - 300 долларов потратили
Языката Хвеська• 14 февраля 2023
По програмі 50/20 ви не повинні платити ні за житло ні за комуналку, це все входить в ці 50 лей за людину. А по правильному то хазяї мають або вас годувати або купувати продукти і потім їм за це повертають 20 лей на людину в день, але можна домовитись і купувати все самим, а хазяїн вам віддасть ці 20 лей