Инстагра_мерша• 11 февраля 2023
Гістероскопія Київ
Дівчата, порадьте, будь ласка, лікаря для гістероскопії у Києві. Можно і з державної лікарні або з приватної, головне щоб спеціаліст був хороший. Дякую.
Просто Мария• 11 февраля 2023
Адонис, Надия, МиД, Исида, Родинне джерело...
Их очень много. Смотрите какая к вам ближе. Часто у них несколько отделений по Киеву.
Инстагра_мерша
• 11 февраля 2023
Ответ дляПросто Мария
Дякую, ці клініки я знаю. Мене скоріше цікавлять рекомендації та відгуки по конкретним лікарям.
Планшетница• 11 февраля 2023
Я в першому пологовому робила у Меркушева Дмитра Володиморовича. Все сподобалось. По оплаті не дорого, блогодійний внесок
УлыбАчка• 11 февраля 2023
Ліщук! Клініка Оберіг
Я влітку в нього оперувалася, чудовий спеціаліст
nusjka2011• 11 февраля 2023
Аверіна та Миргородська ,клініка ’ Добрий прогноз ’.Більше подробиць в особистих повідомленнях.
Инстагра_мерша
• 11 февраля 2023
Можливо хтось робив гістероскопію у 3 або 2 пологовому? Кого б з лікарів порадили?
Пацан к успеху шел• 11 февраля 2023
Ответ дляУлыбАчка
Ліщук! Клініка Оберіг
поддержу, Лищук супер!
Инстагра_мерша
• 11 февраля 2023
Ответ дляКукуша
Третій пологовий- Яремчук,приватна-Ірха Ліна Сергіїївна Допомога+
Дякую.
Леплю из пластилина• 11 февраля 2023
Міні ЕКЗ центр, лікар Соболевська. Десь 6т коштувало минулого року.