Не прохожу мимо• 11 февраля 2023

Сумка, як на ваш смак?

Вперше сподобалась така сумка, як на ваш смак, думала на теплу пору року з кедами, джинсами
Єдине що не шкіряна, але чогось вона мене вабить))
Фукніть чи ще шось)))
Блины со смайликами• 11 февраля 2023
За поліуретан трохи занадто ціна. Симпатична, але собівартість її 10 баксів в Китаї, решта доплата за відомий бред.

Хорошенькая• 11 февраля 2023
Видела такую в магазине)
автор Не прохожу мимо • 11 февраля 2023
Ответ дляХорошенькая
Видела такую в магазине)
І як вона в реалі? Норм?
Хорошенькая• 11 февраля 2023
автор Не прохожу мимо • 11 февраля 2023
Ответ дляХорошенькая
фото
Дякую, я чогось на сайті думала вставка біла, у вас на фото наче срібна
Хорошенькая• 11 февраля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
І як вона в реалі? Норм?
По качеству норм) но у неё не белые вставки, а серебристые на самом деле. Внутри достаточно вместительная - кошелёк, телефон, расческа у меня бы точно вошли.
автор Не прохожу мимо • 11 февраля 2023
Ответ дляХорошенькая
Дуже вдячна за реальний відгук і фото
От про срібне тепер подумаю
Хорошенькая• 11 февраля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Дуже вдячна за реальний відгук і фото
От про срібне тепер подумаю
Не за что) мне тоже серебристое как-то не очень, сильно много цветов получается 😬