Нифига_ни_ни• 12 февраля 2023
Подозреваю ревматоидный артрит, это к какому врачу обращаться?
Думала самой сдать анализы и посмотреть, но решила таки через врача это сделать, а то я себе наставлю диагнозов.
Это к кому брать направление- к невропатологу?
Языката Хвеська• 12 февраля 2023
Ревматолог
Но можете сначала к семейному ,она скажет какие нужны анализы
Нифига_ни_ни
• 12 февраля 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
Ревматолог
Спрошу, в принципе в Гугле есть список анализов нужных. Да. Побегу делать, испугалась я что-то ((
Нифига_ни_ни
• 12 февраля 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
К ревматологу.
А какие еще варианты, автор? Гинеколог, офтальмолог?
Я сто лет не ходила к врачам, совсем забыла, что есть ревматолог. На ум приходило только невропатолог. Поэтому и спросила тут.
А вы чего такая злая с утра?
Зоркая Зорро• 12 февраля 2023
Мне анализ назначил невролог. Нет артрита, хотя подозревал. Через семейного же всё сейчас, как иначе
Языката Хвеська• 12 февраля 2023
Ответ дляНифига_ни_ни
Мой ревматолог требовал снимок кисти ,семейная об этом в курсе.
Нифига_ни_ни
• 12 февраля 2023
Я тут выписала анализы, с Гугла, которые сдают чтобы выявить артрит
1. Общий анализ крови+лейкоцитарная формула
2. С-реактивный белок
3. Антистрептолизин-О
4. Кровь на ревматоидный фактор
Завтра поеду сдам все, потом покажу семейному врачу анализы и решим надо мне ревматолог или нет.
По утрам тяжело сгибаются ноги где ступня начинается, надо расхаживаться, не могла понять откуда это, пока сегодня не забила в Гугл симптомы.
П.с. ухаживаю за неходячей мамой, у нее полный букет (((
2. С-реактивный белок
3. Антистрептолизин-О
4. Кровь на ревматоидный фактор
Интеллектуальные оладьи• 12 февраля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ревмопробы и к ревматологу
Сср. Ревмапроби показують вже коли є. А сср коли тільки починається. То мені ревматолог сказав. То краще сср ще. Без цього з одними ревмопробами мені нічого толком не сказали.
Нифига_ни_ни
• 12 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Це так аналіз називається? ССР?
Ответ дляНифига_ни_ни
2. С-реактивный белок
3. Антистрептолизин-О
4. Кровь на ревматоидный фактор
2. С-реактивный белок
3. Антистрептолизин-О
4. Кровь на ревматоидный фактор
Підтверджую аналізи ( в мами ра).
Ответ дляНифига_ни_ни
Це так аналіз називається? ССР?
Так. Вище трохи повний перелік аналізів. Дійсно навіть соє важливе.
А взагалі я дивуюся нашим лікарям. Мама два роки бігала з аналізами і ніхто не міг поставити РА. Час згаяний.
Нифига_ни_ни
• 12 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
У нас більше, мама в 36 захворіла, а поставив їй діагноз тільки в 42 роки, вона оббивала пороги, а потім попала до профессора і той з порогу їй сказав, що підозрює, по рисам обличчя, точніше змінам на обличчі (системна склєродермія з додатковим букєтом )
Пффф 100%• 12 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Повністю підтримую. Тільки аналіз називається а-сср. Це як 100% гарантія є РА чи ні. Бо артрити бувають ревматоїдні і не ревматоїдні. Не ревматоїдні лікуються.
Пффф 100%• 12 февраля 2023
Мені ніхто свого часу не підказав що треба здавати а-сср, а оббігала безліч лікарів. І навіть коли випадково про нього узнала і попросила ревматолога направлення на нього, то вона мені сказала що немає в ньому потреби, бо в мене немає РА. Але я була наполегливою, аналіз зробила, який підтвердив мою хворобу. Але даже після цього лікар мені навіть у карту не вписав діагноз, признала його тільки на словах. І це через 5 років моїх поневірянь.