Миссис Буркул• 12 февраля 2023
Мікрозелень не росте. Мій горох
Ось фото у Четвер і ось сьогодні. Сьогоодні йому тиждень. Обіцяли що за тиждень можна їсти
Мальчун-задирун• 12 февраля 2023
Так есть можно. Я еще не садила, тоже купила)
Расскажите как делали?
Даю справку• 12 февраля 2023
А де вода?
На сухому полотні не виросте +треба подовжити світловий день - підсвітка.
Це звичайний горох?
Капитанша• 12 февраля 2023
Так він виросте, я , правда, сама саджу кукурудзу, соняшник ( найулюбленіший) і горох. Але я більше землі. Коли як - тиждень-два і їм , коли см 3-5 вижене
Зяблик протестант• 12 февраля 2023
А що то у вас знизу, коврик для посадки? Якийсь тонкий, є товстенькі. Мені наче гороху вологи не хватає, а ще може бути холодно, темно.
Зяблик протестант• 12 февраля 2023
Ответ дляКапитанша
Ви в землю саджаєте? З землі начемще довше проростає, ніж з коврика для посадки. Але у автора наче сухо там..
Миссис Буркул
• 12 февраля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Дістала інструкцію..
Треба було кришку не знімати і на сонце не ставити поки не буде 2-3 см
А я одразу поставила як проросло..
от я
А я одразу поставила як проросло..
от я
Миссис Буркул
• 12 февраля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Расскажите как делали?
Та налажала
Як побачила корінці то одразу на сонце
Миссис Буркул
• 12 февраля 2023
Зяблик протестант• 12 февраля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Та налажала
Як побачила корінці то одразу на сонце
Ну бризкайте тепер водою, бо якесь сухувате)
Миссис Буркул
• 12 февраля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Мені подарували набір. Я на килимок садила
Капитанша• 12 февраля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Я купляла ті набори, але я скрізь додаю ту мікрозелень, мені мало їх. Тому другий рік саджаю просто на балконі, як звичайно. Трошки землі, але спочатку пророщую у воді.
Миссис Буркул
• 12 февраля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Може знов закрити кришкою і в темне місце?
Капитанша• 12 февраля 2023
Забула додати, що я накриваю плівкою ( парничок роблю на початку), та і кішка їх постіно хоче зʼїсти :)
Миссис Буркул
• 12 февраля 2023
Ответ дляКапитанша
В мене 3 дні був парничок, вигнало корінці і я відкрила і на сонце.
Що тепер?
Все?..чи знов накрити кришкою і в темноту?
Що тепер?
Зяблик протестант• 12 февраля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Так, я таке бачила в магазинах. Оце ви мене взбадьорили))) Вже збираюся в епік за ковриками і насінням)) Нє, ну це капець, клялася собі в тому році, що більш нічого не саджаю на підвіконнях))))
В тому році посіяла їстівні квіти, почалася грьобана війна. Я всі свої контейнери потягла в машину, хоча вона і так була забита всім мотлохом. По ітогу, на дачі було холоднувато, і вони погано росли, почти і не росли. Висадила все у землю навесні, і просто були квіти))))
Зяблик протестант• 12 февраля 2023
Ответ дляКапитанша
Дякую. У нас магазинчик поруч з домом, то цю зелень і так продають, я горох обожнюю, купляю заспіль. Тепер сама спробую саджати. Боже, чого я в ці теми заходжу)))
Капитанша• 12 февраля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Що тепер?
Я б не ставила вже в темноту, просто буде довше проростати. Зволожуйте трохи, і прозорою плівкою можна накрити.
Зяблик протестант• 12 февраля 2023
Ответ дляРостки жимолости
Подсветка нужна
Читала, що для мікрогріну не треба. Вона ж бистро росте.
Зяблик протестант• 12 февраля 2023
Ответ дляПирожкиня
Девочки, а это потом ростки есть или для чего это, просветите...)
Так, їсти. Вони тендітні, зі смаком того, що сієте. Молоденькі паростки гороху ( будь чого) в салаті , це бомба. Або зверху суп-пюре любого.
Продається у Сільпо, купіть на пробу собі. До риби, до м´яса, до овочів, на тостери, сендвічі дітям роблю з додаванням цієї зеленні.
Миссис Буркул
• 12 февраля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
))))
Це так мило!
Навіть в такій ситуації рослинки прихватили ❤️
Це так мило!
Миссис Буркул
• 12 февраля 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
Підкажіть, де купуєте насіння і тару для висаджування?
Подруга тут купила і подарувала. Але…
На багатьох оглядах бачу що мають бути дірочки в кришках. В цьому наборі немає. То ж шукайте може ще.
Миссис Буркул
• 12 февраля 2023
Ответ дляДетектор лжи
А їсти тільки зелене, те що проросло ? Чи і насіння?
Зелене, стригти ножничками
Солнечный зайчик• 12 февраля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Подруга тут купила і подарувала. Але…
Дякую
Ненавязчивый синтезатор• 12 февраля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Дістала інструкцію..
А я одразу поставила як проросло..
от я
А я одразу поставила як проросло..
от я
Я выставляла на свет на 3 день.
Ответ дляСолнечный зайчик
Семена покупала в Эпицентре, так и называются Микрогрин. Мама брала вообще обычные, некоторые проросли даже лучше + они дешевле.
Я проращивала в одноразовых упаковках на марле, льняной коврик нигде не нашла в своем городе. Свою зелень я не фоткала, вот сын с невесткой присылали фото гороха. Здесь с третьего дня по седьмой.