Крошечка-хаврошечка• 12 февраля 2023

Контагиозный моллюск. Чем можно остановить этот процесс?

Ребенку 1,5 года. Их все больше и больше, азотом уже каждую неделю ездим прижигать. Начинают появляться уже на лице( Чем можно помочь?
Щедрик• 12 февраля 2023
А давно хворіє?
МояХатаЗкраю• 12 февраля 2023
В мене був, мені їх виривали фізично. За один похід до лікаря позбулася.
автор Крошечка-хаврошечка • 12 февраля 2023
Ответ дляЩедрик
А давно хворіє?
С прошлого лета где-то
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ну мы тоже удаляем, но их все больше и больше
НеКонец-Света• 12 февраля 2023
Мы убрали средством молютрекс. У ребенка было на лице несколько штук. Убрало полностью, уже прошло пол года, новых нет.
Віруся• 12 февраля 2023
Нам допоміг гомеопат. Сама в нього не вірила. Так само безуспішно видаляли різними способами, ходили по дерматологах пару років, а вони росли і росли в геомеотричній прогресії, з´явилися на личку і на інтимних частинах тіла - вже й видаляти ніхто не брався... За місяць гомеопатії всі всохли і відвалилися. Ось такий досвід...
Проработник• 12 февраля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Что значит вырывали? В каком смысле?
МояХатаЗкраю• 12 февраля 2023
Ответ дляПроработник
Что значит вырывали? В каком смысле?
В прямому сенсі, пінцетом брали і виривали, потім обробляли йодом
Проработник• 12 февраля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Да я только почитала, что когда лопаются узелки-моллюски, содержащие зараженную жидкость, то в пространство выбрасывается огромное количество микробов, способных заражать окружающих.
Блин, как же вам их вырывали?это же ещё и больно наверно
МояХатаЗкраю• 12 февраля 2023
Ответ дляПроработник
Це було трохи боляче і неприємно, але досить терпимо. Не знаю чому лікар так вирішив видалити, але все пройшло без проблем.
Проработник• 12 февраля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ну и слава богу, что все хорошо!
Запароленое одеяло• 12 февраля 2023
Дочці допоміг Колломак
Об´їздили всіх ’світил’ державних та приватних, останні запропонували під наркозом видаляти механічно (малій було неповні 2)
А я, будучи вагітною, проходила медогляд у місцевій поліклінніці та вирішила між іншим запитати лікаря на прийомі, він і порадив цей препарат

У сина з´явилося також десь у 1.5, Колломака ніде не було, але допомогла болтушка саморобна, правда я не знаю її склад, робила нам жінка-медик на пенсії
sky-labs• 12 февраля 2023
АСД-2, продается в вет.аптеках