ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 12 февраля 2023
Девочки,как же так..Буданов
Как это понимать?
77 года рождения• 12 февраля 2023
Ответ дляФатальна Доля
Не смущает)
І це люди, які сперечаються з носієм мови, спілкуючись з ним мовою окупанта, люди, які досі не знають різниці між словами військовий і воєнний
77 года рождения• 12 февраля 2023
Ответ дляelenze66
Я виправдовую ? суд виправдав.
А медведчука вже і не зможуть судити за злочини перед українською державою за її законодавством, оскільки його лідер року для цього лишив українського громадянства, як коломойського.
77 года рождения• 12 февраля 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Так у нас и Арестович супергерой Украины...не удивили
У кого це, у нас?
Він також колаборант.
Mira29-c3c3• 12 февраля 2023
Ответ дляЛерусикП
Дякую, гляну... але мені дійсно здається, що такі теми не на часі зараз.
А коли вони будуть на часі?
Ответ дляTekila_
Всегда бесил этот балабол. Не могла ни слушать ни видеть это упивание собой. Я про Спивака
Теж дратував.із серії тих розумників,якв знають ВСЕ-і як країною керувати,і як економіну піднімати,і як поля сіяти,і як людей лікувати.Правда нічого з цього ніколи самі не робили,але точно знають як.Короче пі@даболи.Ну про політичні погляди,то окрема тема...Падлюка