Репетиторша• 12 февраля 2023
Тут не часто зустрінеш фото гарного хлопця, цей реально здивував)))
Лапка
• 12 февраля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Звичайний, якщо з маленькою зп- некрасивий
Думаю, що не з великою;) Але мені це не головне
Dark_Yasna• 12 февраля 2023
Ответ дляРепетиторша
чим? не глянула бы.
Трахтибидох• 12 февраля 2023
Ответ дляОдноклассница
Кошатник. В доме воняет и шерсть.
У меня котик, ни воняет
Партизанка• 12 февраля 2023
Я всегда прошу и фото автора, т.е. Ваше, чтобы оценить подходите ли Вы.
Молчалка• 12 февраля 2023
Непоганий суто ззовні. Але ж треба поспілкуватися. Дивує, чого сам цей симпатяга у такому віці? Ще й на сз.
Лапка
• 12 февраля 2023
Ответ дляМолчалка
В спілкуванні можуть бути проблеми, побачимо. Поки що на побачення одне сходили. Пише за друге. Я вже с таким одним була розпочала стосунки. Вже потім зрозуміла, чому в нього стосунків ніколи не було. Не там сіла, не так подивилися і це на початку спілкування було. Дуже гарний хлопець був, 40 років
Зефирная попка• 12 февраля 2023
Женат. Дети девочки. Маменький сынок. Добрый, но амеба. Денег нет зарабатывать не умеет. Жена не даёт надоел ей уже. Ищет для секса и поднятия самооценки.
Лапка
• 12 февраля 2023
Ответ для2410diana2410
Хлопець…
мужику лет 40.
32 или 33 вроде указал в анкете
Лапка
• 12 февраля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Прочитала, як вам холодець? Зайшла глянути
😀
75В• 12 февраля 2023
Мне нравится, кажется, без особых заморочек, добрый, терпеливый и ответственный.
Надежда наш компас• 12 февраля 2023
на диво нормальний, а то тут таких страшків викладають, що краще з котами жити
Дона Ко Ко• 12 февраля 2023
Ответ дляЛапка
32 или 33 вроде указал в анкете
Мне кажется что на 3 фото совершенно другой человек, чем на первых двух