Летчица• 12 февраля 2023

Как телефон/гугл определяет страну пользователя?

Не по номеру телефона и не по геолокации.
Почему-то человеку в Украине ютуб показывает цены страны, где ему купили телефон, и наоборот.
В каких настройках это изменить?
Из Хацапетовки• 12 февраля 2023
В мене не виходить змінити країну облікового запису вже майже рік

Жена сына• 12 февраля 2023
В налаштуваннях є місцеперебування, там виставте потрібно країну
english book• 12 февраля 2023
Ответ дляИз Хацапетовки
А її можна змінити лише раз на рік. І не раніше ніж через рік після того як налаштували платіжний сервіс.
Из Хацапетовки• 12 февраля 2023
Ответ дляenglish book
Подивлюся чи в кінці лютого з´явиться така можливість
автор Летчица • 12 февраля 2023
Ответ дляИз Хацапетовки
От країна облікового запису Україна. Країна телефону береться, мені здається. Там вказана та, де купили(
Дурня якась
english book• 12 февраля 2023
В акаунті дуже багато налаштувань і дозволів. Одне за одне чіпляється. Тому треба уважно все передивитися.
Наприклад і таке там є і інше.
english book• 12 февраля 2023
Ответ дляИз Хацапетовки
Повинно дати. Я раніше цим користувалася. Потрібно було змінювати країну для одного з сервісів.
автор Летчица • 12 февраля 2023
Ответ дляenglish book
А напишіть, будь ласка, де це можна змінити. В Україні за європейськими цінами не хочеться платити
english book• 12 февраля 2023
Ответ дляЛетчица
У него в Google Pay какая страна стоит? Заходите в настройки и изменяете страну на Украину, если там стоит другая.
Можно и в самом аккаунт Гугл, но я так сходу не найду, я всегда изменяю через Google Pay, или Google Play, так как оттуда проще всего.

автор Летчица • 12 февраля 2023
Ответ дляenglish book
Там изменила, спасибо. Но ютуб все равно живет где-то в другой стране((
english book• 12 февраля 2023
Ответ дляЛетчица
Я Ютуб никогда ничего не делала. Только что зашла в Ютуб-Налаштування-загальні. Там внизу є місцезнаходження. В мене стоїть Україна. Перевірте у себе.
автор Летчица • 13 февраля 2023
Ответ дляenglish book
Дякую, але теж не впливає. Як і країна платника(
Боюся, що воно таки бере дані з країни девайсу
english book• 13 февраля 2023
Ответ дляЛетчица
Та ні, щось не те. Не повинна бути така прив´язка. В мене різні телефони, в різні часи купувалися в Гонконзі, США та Еміратах. Ні з одним не було подібних проблем. Останні два активувалися саме в країні продажу. Єдине що в Еміратському я повністю скинула до заводських налаштувань вже в Україні, Через те, що місцева, активована в Еміратах прошивка не давала змоги записувати телефонні розмови. Скинула, і знову активувала телефон, як наче він новый. Почали приходити оновлення і все запрацювало, запис розмов в тому числі.
Таку саме процедуру проводили знайомі, в яких був телефон російського походження. Може щось подібне і вам допоможе.
english book• 13 февраля 2023
Может из этого что то поможет
https://support.google.com/a/answer/1227646?hl=ru