Хтось каже не роблять, хтось каже 3 місяці. Тут є такі хто реально нещодавно робив таке посвідчення? За який термін?
МиссКаприз• 12 февраля 2023
А вообще, муж у меня инвалид с 2019 года, это пенсионное удостоверение всегда делали долго. Ничего не изменилось, в принципе
Подавала через портал електронних послуг.
Місяць висіло Прийнято до розгляду. Потім написала скаргу. Через три робочих днів зі мною зв´язався спеціаліст пенсійного фонду, повідомивши, що взагалі не бачать моєї заяви. Потім знайшлася. Сказали, що 2 тижні виготовлення.
Все залежить від органу ПФУ.
А так, повинні через 5 тижнів уже видати посвідчення
Все залежить від органу ПФУ.
Ответ дляtanek_t
Все залежить від органу ПФУ.
Дякую
Ответ дляtanek_t
Все залежить від органу ПФУ.
То може на пряму до відділу подавати документи скоріше? Маю на увазі не по інтернету?
МиссКаприз• 12 февраля 2023
Ответ дляDashko007
Ви для виїзду чекаєте? Читала що довідка про отримання або неотримання пільг ще підходе, але не зрозуміла чи можна її замість посвідчення , чи це разом треба
Нет конечно. Хотел бы выехать - выехал бы еще в феврале. А так в октябре проходил медкомиссию по продлению инвалидности (ежегодно проходит), вот и подал документы на новое удостоверение.
Ответ дляМиссКаприз
Сыну раньше быстро сделали.
Но это было в 2020 году. За пару дней. И в 2021 потерял. Сразу за пол часа выписали новое. Час потратили на полицию - чтобы они справку дали и пол часа в собесе.
bespe4na_mavpa• 12 февраля 2023
Ответ дляtanek_t
Чорнобильське посвідчення отримала через два тижні після комісії.
А от пенсійне пізно скаргу написала. Уже б і отримаоа
Підкажіть будь ласка, а для чого вам Чорнобильське? Які бонуси від нього?
Екатерина 35• 13 февраля 2023
Ответ дляDashko007
Довідка не підходить чоловіка не пропустили з нею. Чекаємо пенсійне скоро буде 1 місяць його ще немає.