Dashko007• 12 февраля 2023

Скільки зараз роблять пенсійне інвалідне посвідчення?

Хтось каже не роблять, хтось каже 3 місяці. Тут є такі хто реально нещодавно робив таке посвідчення? За який термін?
Елена1265• 12 февраля 2023
Вообще - 15 рабочих дней. Нам сказали месяц. Ждем, еще не получили
Но мы еще 2 месяца ждали, пока документы к ним дойдут
МиссКаприз• 12 февраля 2023
Мужу сказали месяц, подавал документы недели 1,5 назад. Проверим.
drive105• 12 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
А где про 15 дней написано ? Подскажите, пожалуйста. Месяц по закону
МиссКаприз• 12 февраля 2023
А вообще, муж у меня инвалид с 2019 года, это пенсионное удостоверение всегда делали долго. Ничего не изменилось, в принципе
Елена1265• 12 февраля 2023
Ответ дляVetas78
Это не то?
автор Dashko007 • 12 февраля 2023
Ответ дляМиссКаприз
Ви для виїзду чекаєте? Читала що довідка про отримання або неотримання пільг ще підходе, але не зрозуміла чи можна її замість посвідчення , чи це разом треба
Елена1265• 12 февраля 2023
Ответ дляVetas78
drive105• 12 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
фото
Так это с детства и детям🤔 наверное для других категорий не работает.
StelllaA• 12 февраля 2023
Сделали за 3 дня военному, у них отдельная папка для военных с инвалидностью. Для гражданских заявок огромное количество, сказали до месяца рассматривают по закону. Киев
Елена1265• 12 февраля 2023
Ответ дляVetas78
Может и так. В принципе, не так принципиально. Месяц и 15 рабочих не такая уж большая разница. Главное, что выдали наконец-то
tanek_t• 12 февраля 2023
Подавала через портал електронних послуг.
Місяць висіло Прийнято до розгляду. Потім написала скаргу. Через три робочих днів зі мною зв´язався спеціаліст пенсійного фонду, повідомивши, що взагалі не бачать моєї заяви. Потім знайшлася. Сказали, що 2 тижні виготовлення.
Все залежить від органу ПФУ.
А так, повинні через 5 тижнів уже видати посвідчення
автор Dashko007 • 12 февраля 2023
Ответ дляtanek_t
Все залежить від органу ПФУ.
Дякую
автор Dashko007 • 12 февраля 2023
Ответ дляtanek_t
Все залежить від органу ПФУ.
То може на пряму до відділу подавати документи скоріше? Маю на увазі не по інтернету?
tanek_t• 12 февраля 2023
Ответ дляDashko007
Спеціалісти пенсійного також подають заяву в електронному вигляді.
Як по мені я трохи допустилася помилки при створенні заяви, вказавши не головний орган ПФУ
tanek_t• 12 февраля 2023
Ответ дляDashko007
Дякую
Якщо через місяць не виговлять посвідчення, пишіть звернення зі скаргою. Цього вони бояться
tanek_t• 12 февраля 2023
Чорнобильське посвідчення отримала через два тижні після комісії.
А от пенсійне пізно скаргу написала. Уже б і отримаоа
автор Dashko007 • 12 февраля 2023
Ответ дляtanek_t
А де скаргу подавати якщо що?
МиссКаприз• 12 февраля 2023
Ответ дляDashko007
Нет конечно. Хотел бы выехать - выехал бы еще в феврале. А так в октябре проходил медкомиссию по продлению инвалидности (ежегодно проходит), вот и подал документы на новое удостоверение.
tanek_t• 12 февраля 2023
Ответ дляDashko007
А де скаргу подавати якщо що?
Ollka• 12 февраля 2023
Ответ дляМиссКаприз
Сыну раньше быстро сделали.
Но это было в 2020 году. За пару дней. И в 2021 потерял. Сразу за пол часа выписали новое. Час потратили на полицию - чтобы они справку дали и пол часа в собесе.
bespe4na_mavpa• 12 февраля 2023
Ответ дляtanek_t
Підкажіть будь ласка, а для чого вам Чорнобильське? Які бонуси від нього?
tanek_t• 13 февраля 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Якщо ви є потерпілим від аварії на чаес, то можна захворювання зв´язати з аварією.
Екатерина 35• 13 февраля 2023
Ответ дляDashko007
Довідка не підходить чоловіка не пропустили з нею. Чекаємо пенсійне скоро буде 1 місяць його ще немає.