Дівчата, тема в топі щодо стягнення кацапами літаків, як би не з нашої сторони. Всі мої поки ніуди не збираються, навпаки з дітими вдома сидять. Які у вас плани, питання до тих, хто з півночі Харківщини і аж до Ізюму.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Как-то много тем про планы, наступление и тд.... Вероятно кто-то что-то отрабатывает
Ответ дляЧашечка кофе
Ну да, ви відпрацьовуєте, як і перед 24 числом минулого року. В той час коли США і ЄС скрізь передавали, що війна почнеться.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Не надо сравнивать тогда и сейчас
Ответ дляЧашечка кофе
Не надо сравнивать тогда и сейчас
Тема для дівчат з Харківщини. Для нас що тогда що зараз
арина-ветерок• 15 февраля 2023
Так з прикордонних районів майже всі виїхали під час деокупації, там же всі будинки розбиті, досі ні світла нема, нічого, і не розмінованов багатьох місцях. дивилась вчора відео про Гоптівку, все розбито, і в новинах читала про Стрілечу так в Стрілечій пишуть зосталось всього 8 людей, а було ж велике село.
Ответ дляарина-ветерок
Крім цих сіл, там сотні інших. Люди повернулись після деоупації, то ви привели для прикладу маленькі села що прям на самісінькому кордоні.
Ответ дляsobacura
А є ще такі сами теми з таким самсим питанням про плани для дівчат з Сум, з Києва. Це просто підштовхує до певних думок.
Так, я в них і побачила. Дивно що про нашу обл ніхто не створив тему.
А що за думки у вас?
Ответ дляsobacura
Що паніка розганяється. Я вже після 3 теми почала панікувати, хоча я наче і не панікьорша.
Бо немає достатньо інформації, взагалі мінімум.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Так задача у русни на ближайшее время - нагнетать про Киев за 3 дня 2.0, десант на Адэссу и прочее
Ответ дляGvenna
Якщо машина є, заправлена, можна посидіти..при перших натяках валити.
Кума сидить під кордоном з двома малими, інші всі теж сидять. Офіційної інфи немає і не переймаються. Хоча ризик весь час. Точно як перед 24м тихенько всі знали і мовчали
Ответ дляsobacura
Значить так треба, бо русня так само моніторить всі наші джерела інофрмації. Ви хочете щоб їм все було відомо? Я ні. Тому вірю в ЗСУ, ПВО в Бога і в перемогу!
Ну то ви мабудь далеко від кордону
Ответ дляЧашечка кофе
Я помітила вже. Але з іншої сторони, згадую 2022 рік.ю коли так само матюкалася на всіх тут, що паніку розгнаняють. Коротше кажучи заплутали мене, і панікувати не треба, але і сидіти склавши руки страшно.
Ответ дляЧашечка кофе
Ну як би штати розвідка передає про авіацію на кордонах
Ответ дляsobacura
Ага ))) дуже далеко ))
Рік тому ми першими в окупацію потрапили, 26 лютого вже купа русні була у нас в містечку (. Через нас з білорашки все це гівно їхало і летіло.
Ох співчуваю, то ви розумієте до чого ці мовчанки приводять. Так би люди хоть виїхали
Ответ дляsobacura
У нас хто хотів виїхати той виїхав, 24-25 у людей був час, у кого була можливість сіли і поїхали. Багато хто виїхав ще до 23 навіть.
У нас не виїхали, русня зайшла 24 в сусідні села і стояла до вересня.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Она там и до 24 февраля была. И?
Ответ дляЧашечка кофе
Она там и до 24 февраля была. И?
Шо ви хочете від мене?
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Дівчата... Хоч вірте- хоч ні, але так, підуть на Харківщину.
Усе серйозно, на жаль (щодо цього напрямку). Тим, хто там є зара, мабуть, краще поїхати, хоча б на ЗУ.
Так ГУР говорил о попытке нового захвата Купянска.
Ответ дляЧашечка кофе
Вони вже там дуже близько, взяли села приміські
Ответ дляArgesha
Кацапські групи розганяють інфу що йде евауація біля Ст Салтова, чи правда, хтось звідти є?
арина-ветерок• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Так з Харкова до кордону 25-30 км всього. Якщо Ваше село десь далі, то чого хвилюватися. Скільки у Вас км до кордону? Бо навіть ті села, що поряд з Харковом, та ж Руська наприклад, ще світло тільки лагодять, тільки частково дали. І в сторону Липців таке ж. І в сторону Ст.Салтова. Ті кого знаю, не поверталися. Як там жити? І будинки майже скрізь розбиті. І інфраструктури ніякої.