Модница 80х• 15 февраля 2023

Які плани? Прикордонні райони Харківщини

Дівчата, тема в топі щодо стягнення кацапами літаків, як би не з нашої сторони. Всі мої поки ніуди не збираються, навпаки з дітими вдома сидять. Які у вас плани, питання до тих, хто з півночі Харківщини і аж до Ізюму.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Как-то много тем про планы, наступление и тд.... Вероятно кто-то что-то отрабатывает
Елена1265• 15 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Зачем заодить в темы, которые вам неприятны?
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Ну да, ви відпрацьовуєте, як і перед 24 числом минулого року. В той час коли США і ЄС скрізь передавали, що війна почнеться.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Не надо сравнивать тогда и сейчас
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Не надо сравнивать тогда и сейчас
Тема для дівчат з Харківщини. Для нас що тогда що зараз
арина-ветерок• 15 февраля 2023
Так з прикордонних районів майже всі виїхали під час деокупації, там же всі будинки розбиті, досі ні світла нема, нічого, і не розмінованов багатьох місцях. дивилась вчора відео про Гоптівку, все розбито, і в новинах читала про Стрілечу так в Стрілечій пишуть зосталось всього 8 людей, а було ж велике село.
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляарина-ветерок
Крім цих сіл, там сотні інших. Люди повернулись після деоупації, то ви привели для прикладу маленькі села що прям на самісінькому кордоні.
sobacura• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
А є ще такі сами теми з таким самсим питанням про плани для дівчат з Сум, з Києва. Це просто підштовхує до певних думок.
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Так, я в них і побачила. Дивно що про нашу обл ніхто не створив тему.
А що за думки у вас?
sobacura• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
А що за думки у вас?
Що паніка розганяється. Я вже після 3 теми почала панікувати, хоча я наче і не панікьорша.
Gvenna• 15 февраля 2023
Якщо машина є, заправлена, можна посидіти..при перших натяках валити.
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Бо немає достатньо інформації, взагалі мінімум.
sobacura• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Значить так треба, бо русня так само моніторить всі наші джерела інофрмації. Ви хочете щоб їм все було відомо? Я ні. Тому вірю в ЗСУ, ПВО в Бога і в перемогу!
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Так задача у русни на ближайшее время - нагнетать про Киев за 3 дня 2.0, десант на Адэссу и прочее
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляGvenna
Кума сидить під кордоном з двома малими, інші всі теж сидять. Офіційної інфи немає і не переймаються. Хоча ризик весь час. Точно як перед 24м тихенько всі знали і мовчали
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Ну то ви мабудь далеко від кордону
sobacura• 15 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Я помітила вже. Але з іншої сторони, згадую 2022 рік.ю коли так само матюкалася на всіх тут, що паніку розгнаняють. Коротше кажучи заплутали мене, і панікувати не треба, але і сидіти склавши руки страшно.
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Ну як би штати розвідка передає про авіацію на кордонах
sobacura• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Ну то ви мабудь далеко від кордону
Ага ))) дуже далеко ))
Рік тому ми першими в окупацію потрапили, 26 лютого вже купа русні була у нас в містечку (. Через нас з білорашки все це гівно їхало і летіло.
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Ага ))) дуже далеко ))
Ох співчуваю, то ви розумієте до чого ці мовчанки приводять. Так би люди хоть виїхали
sobacura• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
У нас хто хотів виїхати той виїхав, 24-25 у людей був час, у кого була можливість сіли і поїхали. Багато хто виїхав ще до 23 навіть.
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляsobacura
У нас не виїхали, русня зайшла 24 в сусідні села і стояла до вересня.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Она там и до 24 февраля была. И?
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Она там и до 24 февраля была. И?
Шо ви хочете від мене?
Argesha• 15 февраля 2023
Дівчата... Хоч вірте- хоч ні, але так, підуть на Харківщину.
Усе серйозно, на жаль (щодо цього напрямку). Тим, хто там є зара, мабуть, краще поїхати, хоча б на ЗУ.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Так ГУР говорил о попытке нового захвата Купянска.
Каллипсо• 15 февраля 2023
Никаких планов. Как пойдут, так и отгребут. Мы уже готовы, это не 24 февраля. Сумки даже не собирала
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Вони вже там дуже близько, взяли села приміські
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Кацапські групи розганяють інфу що йде евауація біля Ст Салтова, чи правда, хтось звідти є?
арина-ветерок• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Так з Харкова до кордону 25-30 км всього. Якщо Ваше село десь далі, то чого хвилюватися. Скільки у Вас км до кордону? Бо навіть ті села, що поряд з Харковом, та ж Руська наприклад, ще світло тільки лагодять, тільки частково дали. І в сторону Липців таке ж. І в сторону Ст.Салтова. Ті кого знаю, не поверталися. Як там жити? І будинки майже скрізь розбиті. І інфраструктури ніякої.