Робот Вертер• 13 февраля 2023

Непонятное поведение родственников

Девочки вышла я замуж , муж привез меня на западную Украину . Познакомил меня со своими родственниками, вроде и все нормально, относительно. Но они не хотят слушать , что говорят мои дети , тоесть когда мои дети к ним обращаются они их слушают через раз , год я за этим наблюдала , для меня это неуважительно полностью, дите начинае говорить , во-первых раза 4 -5 приходиться называть имя того к кому обращаются, а потом еще повторять , какие то люди странные , почему так?
Гага Газу• 13 февраля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Детям 6 лет и 11 лет , дети в общении с чужими воспитаны , да могут и перебить , но это когда взрослые говорят постоянно. Я у мужа спросила , слушай говорю , а почему моих детей никто не слушает . Он мне в ответ ( а моя мачиха, мне вообще говорила , не смей говорит когда говорят взрослые) ну то понятно, ну если взрослые говорят постоянно , то как детям , сидеть и молчать, меня мои родители слушали , может и не всегда прям , но прямого игнора не было. И все - таки раз их племянник женился , то я думаю можно уважать его выбор
Ви двічі дублюєте цей текст, для чого?

Аннуитет• 13 февраля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Ну сидим мы за столом , сестра мужа двоюродная начинает разговор , малые подключаются идет диалог , потом малые на эту тему говорят , что бы из начали слушать к этой тете раз 5 нужно обратиться. Это воспитаность ?
Так бывает, если дети задалбывают. Скажите им , что б вели себя по другому
{СоJIнТсЕ}• 13 февраля 2023
Ответ дляГага Газу
Це не вихованність дітей.
В чому невихованість?
{СоJIнТсЕ}• 13 февраля 2023
Ответ дляГага Газу
Можна, але не по пять разів намагатися втрутитися в розмову, це відштовхує. Є поняття тактовності. Сказав, не почули/не відреагували, далі мовчати.
ИграйМойГормон• 13 февраля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Мова йде про родичів, а не чужих людей. Дійсно є таке на ЗУ, діти другий сорт в сім´ї. У вас є досвід, родичі із ЗУ? Тут про менталітет, я з ним стикалась неодноразово з самого дитинства. Питання в тому чи виховані ці дорослі, чи не виховані діти? Я схиляюсь, що саме дорослі невиховані і не розуміють, а тут всі радять мовчати, бо бояться конфліктів.
Дорослі не виховані, дорослі мають дітей за другий сорт( з ваших слів) і ви наполеглево пропонуєте автору, щоб вона вимагала від родичів поважати її дітей? І вони такі одразу почнуть слухать?
Юлиса Лиса• 13 февраля 2023
Ответ дляРобот Вертер
А вы себя послушайте . Где я писала , что мы с ними живем? Мы вообще живем сами в другом городе в часе езды от них
Автор, это вообще трэш! Я как поняла, они были приглашены на вашу с мужем годовщину в кафе, они гости на вашем празднике. Когда дети говорят, они игнорят. Ну...если в следующий раз повториться подобное, сразу в тот же момент, пример имя ’Маша, ты слышишь, что к тебе обращаются?’ Маша включит дуру но послушает. А детям можно сказать, ну вот такие невоспитанные люди, что поделать. Тихо но чтоб эти люди слышали!
На границе• 13 февраля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Та яка мені різниця, родич чи не родич буде вчити мене як себе поводити і кого я маю поважати. У мене всі йшли нах однаково і дружно.
Так, маю досвід. Мій брат одружений із жінкою із Тернополя. У нього від попереднього шлюбу донька. Виховував сам. Мати пішла до якогось Шуріка, коли дитині було 4 місяці. Є спільні двоє дітей. Я із дітьми у тих родичів кожен рік по 2 тижні. Ніяких конфліктів немає. Дітей люблять однаково, різниці не роблять. Навіть по дупі отримують всі однаково.
Але й на голову ніхто не вилазить. Я не вимагаю, щоб всі замовкли і слухали тільки моїх дітей. Так, на п‘єдестал тих дітей ніхто не ставить, але й не другий сорт. Дітей поважають, слухають, але нізто не дає їм сідати на голову
Гага Газу• 13 февраля 2023
Ответ для{СоJIнТсЕ}
В чому невихованість?
Коли дітей не слухають, то діти повинні знати, що спілкуватися з особою яка ігнорить не варто. Мама згодом навчить, добре, що вона на тпке звертає увагу .
автор Робот Вертер • 13 февраля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вт ось так відноситесь до родичів, а вони не мають права на таке саме відношення?
Вони перші почали і почалось це з того коли наші діти грали всі разом і при всіх у моїх малих забрали їх же мьяч , бо тому 6 а їх малому 5 він же малий і мій плакав всі відвернулись . Я сказала їм , а чого ви не справедливо так поводитесь . Чоловік теж мій висказав їм , то дядька одразу почав кричати я нічого не бачив …. І все моє спілкування зійшло з ними . Вони мені пропонували жити разом , я відмовилась як тільки приїхала відразу на квартиру . А зараз взагалі в місто переїхала від них . В нього є класні тьоті шкода що мами і тата немає , хоча хто знає як було б) ну думаю мати незважаючи на малих була б за мене . І брати і сестри класні

Бутербродница• 13 февраля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Мої виховані вони вже на всі свята сидять як миші , мені вже взагалі шкода , що я тут в такій сімьї
То їдьте додому, чого ви там?Діти у вас невиховані, раз вирішили, що повинні втручатися в розмову дорослих, причому чужих людей. Їхні дідусі та бабусі хай терплять цю невихованність, але чужі для нмх дюди , чого повинні це терпіти?
Ошеламиссимо• 13 февраля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Вони кажуть це так , як вони ставляться до дітей так насправді вони і відносяться до тебе
Автор, то ви вже й самі зрозуміли, що родичі чоловіка не схвалюють його вибір. І регіон проживання значення ніякого не має)
Зажуженная Жужжа• 13 февраля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Дякую я так і скажу малим . Старший той зразу теж починає морозитись і в телефон , а малий ще намагається
То ще вік такий, наша племінниця 11річна то теж часто в телефоні підвисає (роблокси та майнкрафти). А меншим все одно до нас не цікаво.
То у ваших ще нерви залізні так довго за столом висиджувати.
Герцогиня• 13 февраля 2023
Виховуйте дітей, щоб не втручались в розмови дорослих. Вони ще не в тому віці, щоб брати в них участь. Те, що ви нормально сприймаєте їх поведінку, це не значить, що це правильно. Крім того, ви не написали, що там були ще інші діти. Значить, там так заведено, що дітей з собою не беруть, 6тирічні діти розмову не підтримують.
ИграйМойГормон• 13 февраля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Тьоті класні, брати сестри класні, а кто злодей то?
Будьте так ласкаві• 13 февраля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Цитата, из которой я поняла, что живёте вместе.
’вони вже на всі свята сидять як миші , мені вже взагалі шкода , що я тут в такій сімьї’

Простите, если неверно.

Но тогда вообще вопрос в чем? Зачем Вы берете детей на эти праздники?
Если боитесь оставить одних - не идите тоже.
Не нравитесь ни Вы родне, ни они Вам. Мазохизм какой-то.
Аннуитет• 13 февраля 2023
Ответ дляБутербродница
Ну все классные, в чем вопрос. Найдите детям занятие и живите спокойно.
Гага Газу• 13 февраля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Одна з сестер чоловікових, їй 20 років.
Кидстаффовна• 13 февраля 2023
Ответ дляЮлиса Лиса
Можно и так конечно,но надо понимать,что начнется открытый конфликт.Врядли они вдруг начнут себя вести по другому с детьми.
Умничка-помощничка• 13 февраля 2023
Всем плевать на ваших детей и никто их слушать не обязан. Если вам не нравятся родственники мужа- не общайтесь с ними.

автор Робот Вертер • 13 февраля 2023
Ответ дляЮлиса Лиса
Зая так и было !!! Слово в слово
ИграйМойГормон• 13 февраля 2023
Ответ дляГага Газу
Одна з сестер чоловікових, їй 20 років.
Нарешті з‘ясували. Там всі класні, крім 20 річної кізоньки?
Акуна_Матата• 13 февраля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
ну как минимум, родственники могут быть не в восторге от чужих детей.
мой родственник и его жена вообще племянницу (дочь родного брата) по максимуму игнорируют
Зачем? Не повезло девочке с родственниками. Стать взрослой и забыть о таких недородственниках
Гага Газу• 13 февраля 2023
І ще питання: для чого запрошувати в кафе людей, які не сприймають, не поважають того, хто запросив? Авторко, Ви могли не запрошувати ту пані, що ігнорить вже не перший раз Ваших дітей, треба було запросити лиш класних родичів.
автор Робот Вертер • 13 февраля 2023
Ответ дляНа границе
Я Вас підтримую ! Я теж дітей на п’єдестал не ставлю і отримують вони в мене , але дитина звернулась можно не відвертати голову начеб то не до вас звернулась і робити вигляд , що їх немає
Гага Газу• 13 февраля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Десь так.
Акуна_Матата• 13 февраля 2023
Ответ дляiriiiiiiin
Они не обязаны слушать
Да что вы говорите ? А как минимум воспитание и человеческие норма поведения в социуме никто не отменял!
Пиши-пропало• 13 февраля 2023
Ответ дляНиф_ниф
Ну да, они вот такие. Вы можете минимизировать общение?
Дети взрослые?
Потому что меня, например, чужие дети тоже раздражают.
І що? Морозитися треба?
Це діти!
автор Робот Вертер • 13 февраля 2023
Ответ дляБутербродница
Їхні дідусі їх не терплять а люблять !
Засомневаю• 13 февраля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Наприклад, мій батько і не розумів, що він мене ранить, поки я доросла не пояснила. Мама бачила, але не втручалась, бо для неї головне без конфліктів жити. Кожен обирає свій шлях, я нічого не нав´язую, а лише маю свою думку і ділюсь власним досвідом, але з того як напали тут, думаю, таке є в ЗУ. Просто деколи зацькувати чужу людину легше, ніж вирішити свої проблеми.
Ниф_ниф• 13 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
І що? Морозитися треба?
Це діти!
Представьте себе, да.
И что, что дети?