Катрін14• 13 февраля 2023

Впо лютий

Якщо хтось отрима виплату впо Львiвська область, то вiдпишiться будь ласка
Марика-bf42• 13 февраля 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3282877

автор Катрін14 • 13 февраля 2023
Ответ дляМарика-bf42
Без вас бачу. А якщо не подобаэться питання, то не читайте. Хто що хоче те i питаэ, хоч i в 1000 1раз.
Марика-bf42• 13 февраля 2023
Ответ дляКатрін14
Та питайте на здоров’я) Я думала вам відповідь потрібна, а вам сам процес
автор Катрін14 • 13 февраля 2023
Ответ дляМарика-bf42
Там питання по цiй силцi, що всi вiдписуються якi областя i банк отрима ли, а мене цiкавить тiльки Львiвська область, тому i задала це питання. Смiшного нiчого не бачу. А що мене цiкавить процесс чи щось iнше, то яке вам дiло.
Saня• 13 февраля 2023
Сьогодні по Львову не було. Чекаємо, мабуть, завтра
revold• 14 февраля 2023
Ответ дляSaня
Мабуть завтра ,завтра ,завтра ))))