Цвіту і пахну• 13 февраля 2023

На заступника міністра охорони здоров´я завели справу за

Прискорену реєстрацію неперевіреного лікарського засобу з недоведеною ефективностю.
Як вам новина? А те що вакцини були з недоведеною ефективностю то норм, взагалі ніяких проблем.

https://www.google.com/amp/s/suspilne.media/amp/38...

СБУ викрило протиправну діяльність колишнього першого заступника міністра охорони здоров’я, якого уряд звільнив минулого тижня. Йому повідомлено про підозру щодо порушення встановленого порядку доклінічного вивчення, клінічних випробувань і незаконної реєстрації лікарських засобів. Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.
Чиста Правда• 13 февраля 2023
Ви підмінюєте терміни. То не вакцини, а експерементальні препарати. Які в кінці експерименту можливо стануть вакцинами, а може і не стануть.
автор Цвіту і пахну • 13 февраля 2023
Ответ дляЧиста Правда
Ааааа....ще краще.
Murrr4a• 13 февраля 2023
👁️👁️👁️ МОЗ ВИРІШИВ НЕ ВИКОНУВАТИ ПОСТАНОВУ СУДУ

➡️ П`ятий апеляційний адміністративний суд 25 січня 2023 року задовольнив апеляційну скаргу Діброва Сергія та зобов´язав МОЗ України надати інформацію про контракти на постачання вакцин від COVID-19.

👮‍♂️ МОЗ України вирішив не виконувати вказану постанову суду, а звернутися до постачальників вакцин, через начебто конфіденційність умов контрактів. Якщо ви прочитаєте Постанову суду, то це був головний аргумент МОЗУ, але суд визнав його недостатнім для відмови у наданні інформації.

🟢 ми вирішили не лишати без відповідної реакції ситуацію, що склалася та будемо звертатись до правоохоронних органів. Вбачаємо в діях Міністра МОЗУ ознаки складу кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 382 Кримінального кодексу України, а саме умисне невиконання постанови суду, що набрала законної сили, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, за що передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

➖ Саме Міністр МОЗУ є керівником органу, який є розпорядником інформації, яку має бути надано на запит журналіста за рішенням суду, яке набрало законної сили. На нашу думку, можливим мотивом цього злочину може бути намір приховати більш тяжкі злочини.
автор Цвіту і пахну • 13 февраля 2023
Ответ дляMurrr4a

Мда... От як фактично злочинець, який не виконує постанову суду може бути міністром?(
So_so• 13 февраля 2023
Какие вакцины? БАД, которые тут с айхерба каждый день заказывают, он помог зарегистрировать как мед препарат.
Должен отвечать.
Чиста Правда• 13 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Ааааа....ще краще.
Навіть українські суди признають, що це не вакцини, а експерементальні препарати. Я 3 судових рішення читала на сайті Єдиний державний реєстр судових рішень.
Teonaa• 13 февраля 2023
Ответ дляЧиста Правда
Про які препарати мова?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Должен отвечать.
а який БАД?
Чиста Правда• 13 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Про які препарати мова?
Про ті, які позиціонувались як ’вакцини від ковід’.
So_so• 13 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
а який БАД?
Не знаю. На сайте СБУ пишут, что именно БАД.
Teonaa• 13 февраля 2023
Ответ дляЧиста Правда
Оті, що короновак, молерна, файзер ….?!
So_so• 13 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Оті, що короновак, молерна, файзер ….?!
Речь не о вакцинах, а о лечении.
Мне кажется это будет Фавипиравир.
Teonaa• 13 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Речь не о вакцинах, а о лечении.
Мне кажется это будет Фавипиравир.
Все одно нічого не ясно
Чиста Правда• 13 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Оті, що короновак, молерна, файзер ….?!
Так. Абсолютно всі експерементальні. Ще не пройшли дослідження на людях.
Люди думали, що вакцинуються, а насправді взяли участь в медичному експерименті.
Teonaa• 13 февраля 2023
Ответ дляЧиста Правда
Це вже офіційно відомо?
Особисто у мене в родині ніхто не прививався
Боже який жах. Ще штрафами кошмарили
Чиста Правда• 13 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Це вже офіційно відомо?
Боже який жах. Ще штрафами кошмарили
Так. Можливо напишу в цю тему ссилки на рішення українських судів. Але не сьогодні.
автор Цвіту і пахну • 13 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Так правильно, ексзамміністра за бад судити хочуть, а Ляшка за експериментальну ’ вакцину’ як з гуся вода, ще й змушували людей, дискримінували. І нормас. Ніяких порушень не вбачають
mamarama• 13 февраля 2023
Ответ дляЧиста Правда
Об этом только ленивый не говорил.
Тот, кто принимал участие в эксперименте, подписывал соответствующие документы, что он несет ответственность за последствия сам.
Йцфыяч• 13 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
а який БАД?
Протеіфлазід наче, можу помилятись
Mrs.Ochmonek• 14 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Протеіфлазід наче, можу помилятись
дякую, такий не брала, взагалі було б добре, щоб якісь незалежні ексепертизи у нас проводились щодо того ж айхерб., не в плані діє - не діє, а чи нема там шкідливих речовин намішано
Mrs.Ochmonek• 14 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Якщо ви про ковідні вакцини, то тут весь світ взяв участь в експеременті добровільно-примусово
Чиста Правда• 19 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Оті, що короновак, молерна, файзер ….?!
Еспериментальні уколи. Рішення українських судів в Єдиному державному реєстрі судових рішень:
Рішення суду від 28.12.21.

Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
https://web.archive.org/web/20220107152208/https:/...

МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області
https://web.archive.org/web/20220124171035/https:/...

Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області
https://web.archive.org/web/20211217141019/https:/...

Рішення Верховного Суду від 30.09.22
https://reyestr.court.gov.ua/Review/106598507
Teonaa• 19 февраля 2023
Ответ дляЧиста Правда
Рішення суду від 28.12.21.

Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21

Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21

Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21

Рішення Верховного Суду від 30.09.22
Боже. Які ж вони суки брехливі
Зобов‘язували, штрафквали
Фу, падли
Я не вакцинована, і дуже рада
автор Цвіту і пахну • 19 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Боже. Які ж вони суки брехливі
Зобов‘язували, штрафквали
Фу, падли
Я не вакцинована, і дуже рада
Я на днях знову чула про ’ небезпеку коронавірусу’ в метро