Маргарита и Мастер• 13 февраля 2023
Якого кольору ліжко сюди пасує?
Під шафами ще висітимуть невеличкі шуфлядки, колір дерева... ліжко з якою оббивкою краще (братиму з м´яким узголів´ям) - сіре (під фасади) чи шоколадне (під дерево)?
Результат:
вже голосів:
69 (39.88%)
Сірий темний
59 (34.1%)
Інший варіант?
45 (26.01%)
Шоколад
Г@Л@В@ломка• 13 февраля 2023
А окна нет в этой комнате? И вся стена будет темно серая? И эти шкафчики над головой во время сна?
Маргарита и Мастер
• 13 февраля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Світле під колір стін. А Вам ті шафи над головою норм?
Стіни білі, фото вечірнє...над головою лиш 30см, тому норм
Маргарита и Мастер
• 13 февраля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Фото вечірнє, стіни білі, переж ліжком велика лоджія з вікнами
Маргарита и Мастер
• 13 февраля 2023
Ответ дляMobyMoby
Какой метраж комнаты? По фото очень маленькая. Я б все делала в светлых тонах.
На фото кусочок кімнати...сфоткала нашвидкоруч...
Маргарита и Мастер
• 13 февраля 2023
Ответ дляMobyMoby
В мене вже білі стіни, біла кухня і біла ванна... тому з білим то перебор буде
Маргарита и Мастер
• 13 февраля 2023
Маргарита и Мастер
• 14 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Яка у вас мета? Ви хочете врівноважити холодні та теплі відтінки? Поставити акцент (не раджу це робити ліжком, тільки текстилем)?
Ну ліжко ж буде мати якийсь колір... треба вирішити сірий чи коричневий...
Стильная штучка• 14 февраля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я за сірий, напевно...почала вагатись
Автор..у нас шкаф упал. коту хвост сломал
сломалось крепление, спустя два года
вы что спать под таким
сломалось крепление, спустя два года
вы что спать под таким
Маргарита и Мастер
• 14 февраля 2023
Ответ дляСтильная штучка
сломалось крепление, спустя два года
вы что спать под таким
сломалось крепление, спустя два года
вы что спать под таким
Ой, ці не впадуть... мало того що вони на моцних великих дюбелях + з´єднані між собою + ледь запхали, так заплєшили що і при бажанні не випхаєш вже
Ответ дляМаргарита и Мастер
Заплющте очі і уявіть якою ви хочете щоб була ця кімната. У вас там дуже виражені конфлікти. Тобто ідеально вже не вийде, але комфортно персонально для вас -- може. Вам просто потрібно уявити себе у нібито існуючому інтер´єрі. Ось ви просинаєтесь, підтягуєтесь. Якого кольору спинка?
фрау Гитта• 14 февраля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Якось в сьогоденні це сумно звучить... Ви ж в Україні? Не боїтесь, що від прильоту десь навіть далеко, ця конструкція завалиться прям на голови???
Маргарита и Мастер
• 14 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Взагаліто, коли прокидаюсь бачу сонечко і лоджію.... а коли дивлюсь в іншу сторону то сірі шафи і сіре ліжко напрошується ніби як
Маргарита и Мастер
• 14 февраля 2023
Ответ дляфрау Гитта
У вас наприклад точно є шафи, такі звичайні підлогові - то можу спорити вони у Вас не закріплені до стіни для підстраховки... а вони частенько падають - Ви ж не боїтесь?
Маргарита и Мастер
• 14 февраля 2023
Короче, ліжко буде сірим... всім дякую за участь! Потім покажу що вийшло...
Грушки-яблочки• 14 февраля 2023
этот стремный дизайн уже ничем не испортить...так что цвет кровати не важен
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну так і ставте. Вам потрібно зробити так, щоб воно ото вас не бісило) Я якось вирішила, що мені норм буде на червоному ліжку спати (у простір ідеально вписувалося по кольору), ага-ага, вже десь через пару тижнів фарбувала)
Маргарита и Мастер
• 14 февраля 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Не думаю, він Вам просто незвичний, бо не всі меблі розкладені в рядочок по периметру кімнати
ФруктЕщеТот• 14 февраля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
О, денне фото з лоджії найшла і навпаки, вид на лоджію...для розуміння
Жесть. Але кожному своє)
Грушки-яблочки• 14 февраля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
мне не нравится цвет мебели, темная для такой комнаты. нависание над головой тоже так себе идея.
странная конструкция для телевизора делает комнату еще менее освещенной
Маргарита и Мастер
• 14 февраля 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Що ви будете касти в ті шафи? Ц ж що разу треба по ліжку стрибати.
Не говоріть дурниць... шафи у вільному доступі з кожної сторони, на верхніх полицях несезонний одяг, на нижніх по сезону...квартира однокімнатна
ФруктЕщеТот• 14 февраля 2023
А як буде використаний простір за стінкою, де телевізор? Що там буде?
Маргарита и Мастер
• 14 февраля 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Це спальна частина, там не має бути світло