Каменная Фрося• 14 февраля 2023

Ладно, а у мене красива фігура? Який тип на вашу думку?

Тролю как могу• 14 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Ні, але треба адекватно оцінювати свою зовнішність. Бо я зустрічала таких, що саме опудало, а вважає себе красунею і ще й поради іншим дає. Так одного разу, баришня одна мені розказувала з вумним видом, що мені треба робити з моїм густим, довгим волоссям, а в самої три волосини в два ряди. Отож я і дивуюся таким особам
Перш за все треба любити себе, нехай краще відчуває себе красунею, ніж страждає від комплексів

ТрубоДурочка• 14 февраля 2023
Ответ дляКокосиха
Да, пальчики как пампушки.
И ноги , где в юбке полные и это видно… И 42 для роста меньше 150, а автор кому- то ответила, что у нее меньше 150 рост, это очень много для 22 лет. Но зато автор себя любит. Молодец.
Хи хи, ну ну• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
А ось тут вух ви не побачили? Так чому ж кажете що у мене є?
Это бедро. Выставленое в позе.и талия выше видна А у вас жир сбоку на бедре. Это ’ухо’. А талия у вас прямая. Те нет ее по сути. А еще по коленкам видно лишний жирок. Худеть автор, других вариантов нет.
Хи хи, ну ну• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Нате вам гарні бедра без вух, любуйтесь) нема за що)
Кстати у вас такая же талия. Только с ушами на бедрах:)
Паравозик• 14 февраля 2023
Ответ дляПолБатона
Та куди там мені до вас..
То лише ви у нас тут незрівнянна, і можете сипати своїми фотками в купальниках, а інші якщо виклали в лосінах то капець хоробрі при їхніх то даних ))) Так?
У вас не те що впевненість, а я б сказала «корона» на голові.
Підтримую!
Янка-угомонись• 14 февраля 2023
Ответ дляТролю как могу
Звичайно, але любити треба себе такою, як ти є, і з своїми недоліками. А не доказувати тут всім, що короткі, товсті, криві ноги кращі, ніж рівні і довгі
Покращена• 14 февраля 2023
Гарна фігура у автора! Струнка, талія є, животик плаский.
Можливо фото просто не зовсім презентаційне. Причепилися за груди і ’вушка’ на бедрах. Я все життя живу з розміром грудей 0+ і ’вушками’. І чудово себе почуваю.

Я_поехала• 14 февраля 2023
нет
такую фигуру не назовешь красивой
даже стройной не назовешь
_MadonnA_• 14 февраля 2023
Ответ дляПолБатона
Та куди там мені до вас..
Допустим я не задала вопрос , красивая моя фигура под своими фото ) а это разные вещи , вам не кажется ?
Тролю как могу• 14 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Нехай для неї її ноги будуть найкращі, дівчина ще молода, можливо, в неї така захисна реакція на критику, яку деякі висловлюють у формі образ. А от коли жінка, яка має доньку такого ж віку, пише типу товста і хлопця в неї не буде, ну для мене це жесть
НаливайКа• 14 февраля 2023
Нормальные у вас ножки!
Янка-угомонись• 14 февраля 2023
Ответ дляПокращена
У вас гарна фігура, і вушок геть немає
Дама_с_караваем• 14 февраля 2023
Ответ дляПокращена
Та ну, сравнили. У Вас шикарная фигура.
Покращена• 14 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
У вас гарна фігура, і вушок геть немає
Все є. Головне гарно стати для фото))) Я ж кажу у автора фото просто ’ домашнє’
ТрубоДурочка• 14 февраля 2023
Ответ дляПокращена
Та вы красотка Где там ушки у себя нашли непонятно
Покращена• 14 февраля 2023
Ответ дляТрубоДурочка
То я так позую. Навчилася ховати недоліки. Блін, зараз пошукаю в галереї фото з явними вушками.
Янка-угомонись• 14 февраля 2023
Ответ дляТролю как могу
Ну так отож, що тільки для неї вони найкращі, нехай не нав´язує свої канони краси всім, бо то вже занадто. Ми тут зараз про автора, а не про якусь жінку. А хлопець буде у всіх, незалежно від фігури
Бжоли-бандерівці• 14 февраля 2023
Ответ дляТролю как могу
Жесть і те що так пишуть,і не менша жесть те як автор відписує всім,хто не згоден з її думкою,навіть якщо ця думка була висловлена коректно абсолютно. Ну ми ж не можемо всім подобатися,правда? Це є нормальним. Але дивитися на чорне і називати його білим -ну таке ото..
А з приводу ’захисна реакція’,то не переживайте, автор не пропаде,це видно)))
Сижу на стуле• 14 февраля 2023
Ответ дляТролю как могу
Так пусть любит себя, ей никто не запрещает. Девушка добровольно выставила фото и спросила о фигуре. Ей ответили, кто как оценил ее фигуру, но ей надо понять, что любить её будет мама, а посторонние люди пишут своё мнение, даже если оно ей не нравится.

Покращена• 14 февраля 2023
Ответ дляТрубоДурочка
Ловіть вушка.
Тролю как могу• 14 февраля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Я теж писала свою думку з приводу фігури, мені автор нічого поганого не відписувала)
Ревнивая жена• 14 февраля 2023
Ответ дляПокращена
Ловіть вушка.
У вас гарна лінія стегна і талії, красивий вигин, тому вушка виглядають як продовження стегна, а не як вушка. У автора теми талія не виражена зовсім
Нифига_ни_ни• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Будь ласка, так краще?
капец, какая у вас странная фигура, я такого еще не видела... это, наверное, то, что называется низкожопка. талии нет, в районе пупа идет ровное длинное тело, потом внезапно уши-бедра в стороны.
Бжоли-бандерівці• 14 февраля 2023
Ответ дляТролю как могу
Ну не перекручуйте) Ви ж прекрасно зрозуміли, про що мова,якщо читали тему) добре,виправлюсь:’більшості,хто не згоден’, мій косяк,згодна)))
ТрубоДурочка• 14 февраля 2023
Ответ дляПокращена
Ловіть вушка.
Все равно классно)))
А какой у Вас рост и вес
Умею мерить лучше всех• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Можна було б і краще, тому я почала в зал ходити, треба скинути хоч би 2 кг. Тоді погляну заново)
Не робiть ногами розводки в сторону , рiзні махи, ходьбу крабом.. і так на бедрах вушка гіпертрофірувані. І все широкою постановкою ніг : присідання, жим ногами і т.п.
Діачата дуже люблять тренажер з розводками ніг ). От вам він не потрібен точно.
Здається у вас прямокутник , але з лишньою вагою.
PmB• 14 февраля 2023
Ответ дляПокращена
Ловіть вушка.
Ощущение что вы на комплинеты нарываетесь.
У вас абсолютно разные фигуры.
ПодругаМужа• 14 февраля 2023
Смотрю, люди путают «ушки» и посадку головки бедренной кости относительно таза. Иногда они вынесены широко и высоко, из-за чего возникает анатомический изгиб, который ни спортом, ни похудением не изменить. Вот такой скелет. А чаще при невыраженном анатомическом изгибе «ухо» формируют жировые накопления. Это можно сгладить, если похудеть.
Конечно, тем, у кого тазобедренные суставы сидят компактнее, повезло больше. И юбку посадить легче.))
Вот пример реальных ушек:
Тролю как могу• 14 февраля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Я ж теж згодна, що автор не у всіх своїх відповідях права, але, можливо, то в силу свого доволі молодого віку. Думала, люди вдвічі старші, мають мати більше розуму і толерантності ( я не за всіх хто писав критику, якщо що, більшість все таки писала адекватні коментарі). Хоча це ж советчица, шо я хочу взагалі, тут таке часто відбувається)
Dr.Koshka• 14 февраля 2023
Господи , симпатична жінка із пласким животиком , то звичайними бедрами. От чесно, бачу лише бедра, без вух , носів, очей та якихось додаткових частин. Нащо ви викладали ці фото, щоб вам тут навіяли тисячу комплексів? А також убивають коментарі, де радять схуднути. Схуднути куди , до 30-ти кілограмів?