Люблю Поумничать• 14 февраля 2023
Хочу посадити полуницю. Можна весною?
Не збиралася задавати питання, пройшлася по готовим в пошуку, а там всі восени садять. Що все?.. шанс втрачено?
Рыжик-пыжик• 14 февраля 2023
Весною садіть, але будьте готові що з вис ймовірністтю може бути так, що урожай наст сезоні буде
Люблю Поумничать
• 14 февраля 2023
Ответ дляGvenna
Можна звісно. Врожаю тільки не чекайте великого, бо вона буде набиратися сили в цьому році.
Дякую! а коли? в якому місяці?
Аннуитет• 14 февраля 2023
Можно. Просто урожай не ждите. Хотя у меня вопреки такому утверждению пару кустов давали ягодки
Не прохожу мимо• 14 февраля 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
Дякую! а коли? в якому місяці?
В залежності від вашого регіону.
В принципі, ви можете саджати навіть зараз, якщо у вас земля копається і є посадковий матеріал з відкритого грунту (а не вирощеного на підвіконні).
Люблю Поумничать
• 14 февраля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
В залежності від вашого регіону.
Все складно)
Я пошукаю коли почнуть продавати і замовлю кущики
Кили и Манджаро• 14 февраля 2023
Ответ дляРыжик-пыжик
Тоді краще цю землю використати під шось однорічне, ті самі огірки , а восени полуницю посадити
Рыжик-пыжик• 14 февраля 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Звичайно, а рано у вересні, як підуть дощі посадити ягоду.
Не прохожу мимо• 14 февраля 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
Все складно)
Якщо це розплідники, то замовлення вже приймаються давно. З кінця місяця - початку березня вже будуть в активній розсилці.
На базарі - то таке.... Шанс придбати щось путнє 50/50.
Попитайте у сусідів по ділянці. Якщо є щось норм, то купіть/візьміть у них як тільки зможуть копнути.
Натренуєтесь, може щось інше забажаєте. Все одно за пару років треба буде пересаджувати.
ХуАнита• 14 февраля 2023
Звичайно, садіть! Звісно, якщо навесні садити, то чекати в червні урожаю не потрібно, він буде наступного року, але ж полуниця садиться не на один рік, тому все одно є сенс це робити. Хоча, ви знаєте, ще ж і сорти різні є. Наприклад, ті, які родять не лише в червні, а повторно декілька разів за літо і навіть восени, то такі дадуть урожай і на цей рік, звичайно. Наприклад, я саджала сорт Альбіон в квітні, серед літа вже спробувала ягідки.