Аннуитет• 14 февраля 2023

Людоньки, фото не для слабонервових. Мій живіт.

Скажу відразу я його на фото втягнула. За якісь фото вибачте але яке є.
Ситуація висить там внизу і все в розтяжках страшних це видно як воно висить..
я поки не маю коштів на абдомінопластику, але чисто теоретично якщо колись зробити якщо були б кошти, то ті розтяжки заберуться? Бо мені здається про нормальний живіт пені залишилось мріяти…….
Бамбарбия! Кергуду.• 14 февраля 2023
Может начать с качания пресса?

Чудо-Рыба-кит• 14 февраля 2023
Недавно народили? Чи сильно схудли? Скільки вам років і скільки часу живіт такий?
Жертва интернета• 14 февраля 2023
Талия хорошая,утягивающее бельё
Кукуша• 14 февраля 2023
Растяжки - это низкая эластичность кожи, абдоминопластика к растяжкам не имеет отношения.
Со старыми растяжками уже ничего не сделать. Я и лазером их шлифовала, и прочее. По свежему может и кому и поможет что-то. У меня это было долго, дорого, больно и бесполезно.
автор Аннуитет • 14 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Та народила вже давно. 4 поки тому
Ні я не схудла я маю багато зайвих кг дуже
Я просто втягнула для фото щоб було чітко видно
Калёва Замалёва• 14 февраля 2023
У порадниць то вуха на жопі, то жопа на спині. А тепер ще й жопа на животі. І головоломок не треба
пьЯНА• 14 февраля 2023
Ответ дляАннуитет
Та народила вже давно. 4 поки тому
А шва нет внизу живота?
автор Аннуитет • 14 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
А шва нет внизу живота?
Ні так виглядає
(
автор Аннуитет • 14 февраля 2023
Ответ дляКалёва Замалёва
Ахахахха
Жопа на животі в мене)) та

Чудо-Рыба-кит• 14 февраля 2023
Ответ дляАннуитет
Та народила вже давно. 4 поки тому
Можу порекомендувати масаж сухою щіткою. Ще шкірі допомагає підтягнутися плавання і спорт, якщо можете собі дозволити, супер. Ну і схуднути, без цього ніяк.
Сфера влияния• 14 февраля 2023
Для початку потрібно схуднути і спорт підключити, прес, біг. Це безкоштовно, і покращить ситуацію
Я такое• 14 февраля 2023
Ответ дляпьЯНА
А шва нет внизу живота?
В мене є і такий живіт. І ніфіга йому не зробиш.
ПуГоФФка• 14 февраля 2023
Ответ дляКалёва Замалёва
🤣🤣🤣
А людина сюди з бідою прийшла…
автор Аннуитет • 14 февраля 2023
Ответ дляПуГоФФка
🤣🤣🤣
А людина сюди з бідою прийшла…
Я посміялась з коменту)))
Я такое• 14 февраля 2023
Автор, прям мій живіт. Тільки в мене кесарев розтин. Народжувала 14 років назад. Якщо дуже худну - він просто стає меншим, але не зникає. В моєму житті здорове харчування, спорт є, не вживаю алкоголь та не палю.
Вакцениро Вона• 14 февраля 2023
а если пластику сделать, то кожа ж натянется, может их станет не так видно?
Калёва Замалёва• 14 февраля 2023
Ответ дляПуГоФФка
🤣🤣🤣
А людина сюди з бідою прийшла…
Я сама в шоці. Такого в житті не чула
пьЯНА• 14 февраля 2023
Ответ дляЯ такое
У меня просто шов от кс, и вот за зиму немного веса поднабрала (до этого сильно худая была) и жирок имеет тенденцию вот так над швом нависать. Если бы не шов, наверное, более равномерно запас распределился
Тріль!• 14 февраля 2023
У вас діастаз скоріше за все

автор Аннуитет • 14 февраля 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Ну лікар сказав що тільки пластика
Ну я поки не маю грошей таких і з серцем проблеми
Але собі чисто теоретично думаю чи реально забрати їх, наче з шкіру обрізають воюниуз
Але мені і схуднути треба я маю 20 зайвих кг
автор Аннуитет • 14 февраля 2023
Ответ дляТріль!
У вас діастаз скоріше за все
То тільки операція
ПуГоФФка• 14 февраля 2023
Ответ дляАннуитет
Я посміялась з коменту)))
Правильно зробили)
Гумор і самоіронія дуже виручають
Коли всюди і з усім жопа…
Нагайна• 14 февраля 2023
Ответ дляКалёва Замалёва
Ще і руки з жопи частенько ростуть.
автор Аннуитет • 14 февраля 2023
Ответ дляНагайна
Ще і руки з жопи частенько ростуть.
То теж про мене ахахаз
ВсеЧетко• 14 февраля 2023
Боже.. Я вже підготувалася побачити таке!!!! Ну ТАКЕ!!! А Ви взяли і обломали) Заспойтесь))) Знайдіть хірурга, якщо так не можете, і сходіть на консультацію. Так Ви будете знати, що може запропонувати хірургія і скільки це коштує. Але я б пошукала альтернативні методи,типу китайської жиротопки, та корсету спеціального чи массаж. Гарна фігура, маленький недолік, але ж Ви мама! Ваше тіло зробило людину!!!! Все можна виправити, впевнена Ви красуня!
Тріль!• 14 февраля 2023
Ответ дляАннуитет
То тільки операція
Саме так. А там і шкіру зайву приберуть
графиняВишенка• 14 февраля 2023
Вы еще ужаса не видели, у каждой пятой такое если не хуже.
Рисковать здоровьем (наркоз, сердце) ради чего...
Займитесь масажем, худейте, хорошо помогает плаванье и тейпирование.
Тріль!• 14 февраля 2023
Не слухайте нікого. Якщо є можливість ідіть до хірурга
Тріль!• 14 февраля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ну що ви мелете? У жінки діастаз. Там навіть прес качати неможна
tushka123• 14 февраля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Может начать с качания пресса?
Пресс, это мыщци, на фото кожа и жирок под ним. Тут если и физнагрузки, то обруч и массажи. Ну мне так кажется.