Я не Тролль• 14 февраля 2023

Татуаж брів, як вивести?

Маю татуаж брів, колір потихеньку виходить, як пришвидшити?
Мама Чели• 14 февраля 2023
Може на лазер підете?
Ну наче кремом жирним чи маслами мастити, але думаю це все одно довгий процес

Ms. Сама прямота• 14 февраля 2023
Лазер.
Заюшка_хозяюшка• 14 февраля 2023
проьбуйте бадягой. Якщо пудра. Якщо тату - не допоможе
всегдаДаДа• 14 февраля 2023
Лазер
автор Я не Тролль • 14 февраля 2023
Ответ дляМама Чели
Може на лазер підете?
Лазер -ні,в мене не критична ситуація,просто форма не дуже подобається,хочу малювати іншу,чи зробити інший татуаж.думала,може пілінги чи скраби допоможуть?Якщо там інтенсивно використовувать.
Ревнивая жена• 14 февраля 2023
В мене за 5 років не вийшов. Ходила на консультацію, казали можна за декілька сеансів лазеркою прибрати, але можуть залишитись шрамчики, тому я не ризикнула.
автор Я не Тролль • 14 февраля 2023
Ответ дляРевнивая жена
Так отож
Мама Чели• 14 февраля 2023
Ответ дляРевнивая жена
Я робила 4 процедури лазером, ніяким шрамів, тимчасово світлішають волоски бровинки а так все ок
Жидкость для снятия глаз• 14 февраля 2023
Ще виводять рідким лазером чи якось так воно називається. Мені майстер затемні зробила то колола цю штуку, висвітлила на один тон за раз.

автор Я не Тролль • 14 февраля 2023
Ответ дляМама Чели
Лазер робити не буду
автор Я не Тролль • 14 февраля 2023
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Дякую,поузнаю.
Жена сына• 14 февраля 2023
Ответ дляРевнивая жена
Не знаю удаляла лазером никаких шрамов нет , и кто из подруг удалял все хорошо . Так удали хорошо мощность высокая была. 3 дня не могла из дома выйти после сеанса . Первый раз слышу чтоб шрамы остались.