СкокоМнеДадите• 14 февраля 2023

А сдати аналізи в лабораторії (гінекологія) можна?

Хочу піти до гінеколога з готовими аналізами.
Персонаж Аноним• 14 февраля 2023
Можна, але я вважаю, що мазки має набирати лікар-гінеколог, а не медсестра в лабораторії.
clernikol• 14 февраля 2023
Нет конечно же.
clernikol• 14 февраля 2023
Ответ дляПерсонаж Аноним
А в какой это лаборатории берут мазки?🤯
Пффф 100%• 14 февраля 2023
Какие именно? ПАП вполне можно, например
Персонаж Аноним• 14 февраля 2023
Ответ дляclernikol
А в какой это лаборатории берут мазки?🤯
В любой частной, де есть гинекологическое кресло.Дила, синево, CSD и другие ;)
Happiness Inside• 14 февраля 2023
Можна, чому ні. Нещодавно ПАП сдавала. У багатьох лабораторіях є така послуга
Кудряшка Сью• 14 февраля 2023
Ответ дляПерсонаж Аноним
Навіть якщо сама гінеколог на певний аналіз направляє в приватну лабораторію?)
Персонаж Аноним• 14 февраля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Ну вы как дети малые. Вы что не понимаете почему гинеколог или другой врач направляет в ту или иную лабораторию. Лаборатория платит врачу откаты, 10 % за каждогр клиента.
Кудряшка Сью• 14 февраля 2023
Ответ дляПерсонаж Аноним
Та ви що
Тётушка Лошадь• 14 февраля 2023
Ответ дляclernikol
А в какой это лаборатории берут мазки?🤯
Я колись в Ділі здавала, здається
Морковку дай• 14 февраля 2023
нормально беруть в лабах, а от лікар може взяти хріново і прийде з поліклініке чорті шо, бони ж жидкосну цитологію не беруть в гос.
clernikol• 15 февраля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Я колись в Ділі здавала, здається
Не знала, що в лабораторії беруть аналіз. Але у будь якому випадку,автора лікар не направляв, не зрозуміло, що вона там самостійно за аналізи собі призначила