Смурфик• 14 февраля 2023

Девочки с ПОХ, нужны шторы не за все деньги мира

Есть может частные мастерицы, у кого можно заказать пошив? Мне посчитали в двух салонах три окна-1000$, не готова я к таким суммам. Прошлый аналогичный заказ обошелся в 7000 грн, не в Киеве правда.
Волшебная палочка• 14 февраля 2023
Я в инете заказывала. Магазин их на соф.борщаговке.

Матрёна• 14 февраля 2023
Тканина можна купити тк-контакт. Якщо звичайні то підшити і пришити тасьму для гачків. То не так дорого вийде.
Dimonsan 03• 14 февраля 2023
Вопрос не по теме
Что такое ,, с ПОХ,,?
Марафетчица• 14 февраля 2023
Ответ дляDimonsan 03
Вопрос не по теме
Что такое ,, с ПОХ,,?
Позняки, Осокорки, Харьковская, вроде
Блины со смайликами• 14 февраля 2023
Ответ дляDimonsan 03
Вопрос не по теме
Что такое ,, с ПОХ,,?
Це сікрєт))
Dimonsan 03• 14 февраля 2023
Ответ дляМарафетчица
Позняки, Осокорки, Харьковская, вроде
Дякую
Dimonsan 03• 14 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Це сікрєт))
Поняла😉
Матрёна• 14 февраля 2023
Ответ дляDimonsan 03
Вопрос не по теме
Что такое ,, с ПОХ,,?
Район Києва
Сосулька• 14 февраля 2023
Тільки не смійтесь)
Ринок Троєщина, великий вибір тих самих тканин але дешевше, є і дорогі і прості, обираєте і за кілька годин Вам шиють.
У ательє мені за такі самі нарахували у двічі дорожче.

автор Смурфик • 14 февраля 2023
Если есть контакты мастериц, поделитесь пожалуйста
Dimonsan 03• 14 февраля 2023
Ответ дляМатрёна
Район Києва
Уже объяснили, дякую😉
автор Смурфик • 14 февраля 2023
Ответ дляСосулька
Тільки не смійтесь)
т.е. самой просто снять замеры? Спасибо за идею
Меня не звали• 14 февраля 2023
Ответ дляМатрёна
Якщо тк на Дарниці, то поверхом вище було ательє. Мені там все підрубили і тасьму пришили до гачків. Гарно так все зробили і недорого обійшлось.
автор Смурфик • 14 февраля 2023
Ответ дляМеня не звали
шо таке тк?
Матрёна• 14 февраля 2023
Ответ дляСмурфик
шо таке тк?
Текстиль контакт назва магазину.
автор Смурфик • 14 февраля 2023
Ответ дляМатрёна
Текстиль контакт назва магазину.
дякую
Сосулька• 14 февраля 2023
Ответ дляСмурфик
Так, самі робите заміри, Вам підкажуть скільки бажано на Ваш розмір взяти конкретної тканини.
Я шила просто рівні але і з усілякими дизайнами також шиють.
Жена аллигатора• 14 февраля 2023
Ответ дляМеня не звали
И на м.Харьковской открыли, там гле Варус, над Обновой.
автор Смурфик • 14 февраля 2023
Девочки, спасибо огромное! Не зря спросила! Всех с праздником!

Меня не звали• 14 февраля 2023
Ответ дляСмурфик
шо таке тк?
Магазин тканин, текстиль контакт.
Я сама заміряла висоту від карнизу до підлоги і ширину карнизу. Мені допомогли порахувати скільки потрібно тканини на самі штори і скільки тасьми. Пару років тому лляні натуральні штори, тюль, тасьма і пошив на одне звичайне вікно десь на 3-4 тисячі вийшло
ДлинноНожка• 14 февраля 2023
Ответ дляСосулька
Тільки не смійтесь)
100%.
Я обійшла кілька салонів в Києві на Оболоні, хтось тут підказав, поїхала на Троєщину. Та величезний вибір на будь-який гаманець.і головне, можна в об´ємі подивитись як то може виглядати, а не лише клаптики в салонах.
Знайшла дівчину, яка приїхала з 4 чемоданами тканин додрму, все поміряли, тканини обрали, відшили і навіть повісили
автор Смурфик • 15 февраля 2023
Ответ дляДлинноНожка
100%.
у Вас не залишився контакт дівчини?
ДлинноНожка• 15 февраля 2023
Ответ дляСмурфик
у Вас не залишився контакт дівчини?
У мене є контакт, але цей варіант буде не дешевий (Ірина 0931513317). Вони давно цим займаються, вибір і тканин і всього інщого здоровенний. Я б сказала, вона (вона з чоловіком працюють) може будь-які штори, і все що до них зробити. У них виробницьво та склади в Чернігові були, дуже сподівпюсь, що все гаразд.
Самий дешевий-зробити замір самій, вибрати тканину і щоб Вам по розміру, щоб прострочили.