riri• 14 февраля 2023

Возврат в очному обучению. Это нормально?

В Кривом роге делают опрос в школьных группах готовы ли родители к очному обучению.
Для тех ,кто не в курсе. Было пару прилетов с с300 или с400 , с Энергодара долетает за 2 мин . Сирена не включалась потому что ПВО это не видит и сбить не может.
В тот момент ,когда все трубят об эскалации войны в ближ. неск.месяцев, они хотят детей научить
Thatsme• 14 февраля 2023
Ответ дляriri
Може я дурна то розтолкуйте мені ось що ..як обладнаний підвал чи необладнаний ( я думаю пофіг що в ньому з´явитися може вода ,лавки і тд) може замінити або порівнятися з реальним бомбосховищем з точки зору архітектурних вимог?
Ніяк не може, але якщо їх нема, то шо?
Лизочек• 14 февраля 2023
Кривой Рог, нет. Я в Днепре слишком часто читаю в группах, как в вашу сторону летит. Ну его в баню...
Дисней_Кребо• 14 февраля 2023
Ответ дляriri
підвал - ніколи не буде УКРИТТЯМ!.
просто підвал з ремонтом, де можно на стільці перечекати пару годин тривоги.
у нас в будинку є підвал. там в лютому-березні чекали. але там немає туалету, води, розеток і т.д. на підлогі пісок.
він не є укриттям, бо вимоги до укриття визначені.... і вентиляція, і 2 окремі виходи... і т.д.
автор riri • 14 февраля 2023
Ответ дляIrynka-c148
Тут ви праві, ті нелюди можуть і по школі бахнути, пологові вже бомбили.
Fotografkiev• 14 февраля 2023
Я в Киеве сентябрь-октябрь ребенка в школу не пускала и это при том, что у нас прилетов без сирен практически нет. И мы даже сейчас учимся неделя очно, неделя онлайн. А в вашем варианте вообще без вопросов - в школу ребенка не водить, дети и до укрытия не добежат в случае чего, разве что в укрытии прямо уроки будут проводить весь день. Тут только поднимать вопрос вместе с родителями против очного обучения.
Mama_Mishy• 14 февраля 2023
Ответ дляThatsme
Значить, будуть пропонувати заочку, будуть онлайн здавати роботи і тд. Людей, а особливо контрактників, які за кордоном, ніхто не має права у війну відрахувати. Навіть сесій не було, дедлайнів не було, бо всі в стиснутих умовах, а ви кажете про відрахування.
В нашем вузе, где студенты учатся на программиста заочного обучения в принципе нет. Вуз топовый
Irynka-c148• 14 февраля 2023
Ответ дляriri
Реальних бомбосховищ в нас - на пальцях порахувати можна, в школах тим більше, тому й переробляють підвали. Ніяк не зрівняється, я вам і не пропоную порівнювати і не говорю про те, що підвали на 100% безпечні. Але в нас в Києві працюють тільки ті заклади, де є приміщення, яке обладнали як бомбосховища. Так говорить КМДА. Тому й дивуюся, що в Сумах працює школа, в якій дітям немає де сховатися під час повітряної тривоги.
Дисней_Кребо• 14 февраля 2023
Ответ дляIrynka-c148
ось такі реалії.
і кордон ближче і летить швидко. і де той дитині сховатися на вулиці? бо зі школи вивели ?
я бачіла дітей, що бігли в п’ятницю 10,02 додому під час тривоги і ПВО працювало. Сльози на очах на телефоні мама... то жах.
екатерина-137d• 14 февраля 2023
Ответ дляMama_Mishy
Какие фантазии. В вузе сказали с марта семестр очный. Знаю многие студенты за границей. Есть приказ по вузу
Во все городах ?
Thatsme• 14 февраля 2023
Ответ дляMama_Mishy
Ну ок, відраховуйте) Моя дочка вчиться в ВПІ, там цього року не мають права відраховувати, подруга працює в транспортному універі - те саме, сестра - в УЖНУ і там те саме. Всім викладачам директива всіх проводить, нікого не валить, нікого не відраховувать. Якщо людину відрахують, яка змушена була виїхати за кордон, і вона поскаржиться, то злетить керівництво і буде скандал, кому це треба?
Mama_Mishy• 14 февраля 2023
Знаю про Львов, только не надо сейчас насмешек. Что студенты многие выехали это факт, есть еще студенты находятся на оккупированых территориях и в прифронтовых городах, которые учатся на Западной
Mama_Mishy• 14 февраля 2023
Ответ дляThatsme
Яким чином була змушена. Я вам так скажу, викладачі самі повиїзджали з України. Був набір викладачів у вуз дуже великий. Тому що ті хто виїхали, їх звільнили
Thatsme• 14 февраля 2023
Ответ дляMama_Mishy
Ок, чому ми сперечаємось. Буде, як буде. Це ще від місця і закладу залежить. Наприклад, наша вчителька математики в Чехії, але працює звідти
vinogradoff• 14 февраля 2023
Ответ дляriri
Ну я это написала в группе готова ли администрация города и соответственно дирекция взять на сеья ответственность за жизнь ученика. Мне ответили что 18 обл .учатся и вообще у нас есть бомбоубежище. Хотя это обычный подвал .
Я просто была свиделем,когда эти балистич ракеты прилетали , в полной тишине зарево на весь район без сирены . Это страшно
А где ваши дети в этот момент?
Вы несете ответственность за их жизнь и здоровье, не дай Бог что случится?
По такой логике вы давно должны были выехать заграницу
alina 94• 14 февраля 2023
Ответ дляДисней_Кребо
ось такі реалії.
А хто за це відповідальний?У нас під час тривоги можуть лише батьки забрати,вони ще мають розписатися в журналі ,а самих дітей не відпускають,навіть старшокласників, до закінчення тривоги.
Malysh2• 14 февраля 2023
Ответ дляriri
В школе есть подвал ,не специальное бомбоубежище, которое дирекция привела в порядок
Разве что в укрытии все время уроков. В квартире у окна рисков больше по всем причинам, что вы описали.
Дисней_Кребо• 14 февраля 2023
Ответ дляalina 94
батьки пишуть заяву ( по встановленому зразку), що відповідальніть на себе беруть.
1-4 класи батьки повинні забрати протягом 10хв. ось цих дітей організовано вчитель на вулицю виводила.
а старші - самі йдуть додому.
Лаодика• 14 февраля 2023
первый раз слышу про опросы. тоже из КР. в нашей школе таких опросов не было. и в школе у детей коллег тоже.
Вика31• 14 февраля 2023
Ответ дляЛаодика
Теж не чула про таке, двоє дітей школярів і знайомі з різних районів міста. Ніде ніяких опитувань не було. Автор, ви з якого району?
Vicky-A• 14 февраля 2023
Ответ дляThatsme
Зараз нікого не відраховують
Відраховують. Син моєї знайомої був в полоні. Адміністрація закладу знала про це, бо знайома їх інформувала. Приносила доки в травні. В листопаді її повідомили, що сина відрахували за прогули. Знайома з військовими юристами поновила сина. Аби не юристи, то нічого б сама не зробила.
Thatsme• 14 февраля 2023
Ответ дляДисней_Кребо
а старші - самі йдуть додому.
У нас не відпускають навіть одинадцятикласників аж до відбою і не важливо, закінчились твої уроки чи ні, сидять в підвалі.
Thatsme• 14 февраля 2023
Ответ дляVicky-A
Це жах. Значить, як де
оksanna• 14 февраля 2023
Ответ дляThatsme
Те саме, тільки якщо забирають батьки.
Karin-S• 14 февраля 2023
Ответ дляВика31
Металургійний район, ввечері прислали посилання
Demur131• 14 февраля 2023
Ну опрос это опрос, ответьте как считаете нужным. У нас к началу учебного года тоже такой был, зона боевых и попадаем в зону 25 км до границы, тоже прилетало. Ну опросили, родители отказались, дети учатся онлайн.
Mama_Mishy• 15 февраля 2023
Ответ дляDemur131
Речь не только про школьников, но и про студентов
Брус-ника• 15 февраля 2023
Ответ дляMama_Mishy
какой вуз?
В КНУ ничего подобного. Пол курса дочери в другой стране
kisunya11• 15 февраля 2023
Ответ дляriri
А дома вы от баллистической ракеты спасетесь?
kisunya11• 15 февраля 2023
Ответ дляriri
Я вам так скажу . Среди родственников много учителей. 80% родителей еще со времен короновируса и карантинов ныли что их дети уже задолбали дома и скорее бы их сбагрить хоть на пол дня в школу. Это как в садике . Приводит больного ребенка с пакетом лекарств ,хотя сама не работает ,но ребенок дома мешает сериал смотрть и тд , лучше в сад отдать все равно. ( это реальный случай)
У нас очное обучение с 1 сентября.
Сначала ходили пол класса, потом когда начались проблемы со светом и с дистанционным обучением, каждый день добавлялись 1-2 ребенка. Сейчас ходят все (кроме 4 за границей).
LyudaT• 15 февраля 2023
Ответ дляriri
Да не водите ребенка в школу и всё. Зачем эти выяснения? Кто хочет очное обучение и не боится подвала, те поведут.