НуПогоди!• 14 февраля 2023

Блондинки, зайдіть

Всім, привіт. У мене висвітлене волосся на 2-3 тони, безаміачною фарбою, на 3%, вийшов ефект вигорівшого волосся. Але з часом, волосся стало сухе, обломується. Чи варто тонувати його? (безаміачною фарбою, на 1.5% окислювачі) Чи це покращить ситуацію чи тимчасовий ефект і ще більш пошкоджене волосся? Можливо інші поради маєте, як покращити волосся? Ціль відростити свій колір. Дякую
автор НуПогоди! • 14 февраля 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Велла тач на 1,5%
А коріння якщо натуральне теж тонувати, як вважаєте?

Асталависта бэйби• 14 февраля 2023
Ответ дляНуПогоди!
Я тонирую всю голову скопом, без разделения на корни и длину
Леся Українка• 14 февраля 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
А 1,5 самі розводите? Чи з 1,9 або с 4,0 робите? Дякую
Асталависта бэйби• 14 февраля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Так есть же 1,5% в продаже)
Ой, сорри, не права, 1,9%.
1 л купила сразу
Леся Українка• 14 февраля 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Так есть же 1,5% в продаже)
Ой, сорри, не права, 1,9%.
1 л купила сразу
Дякую, таку саму маю
Сегодня на диете• 14 февраля 2023
Ответ дляСтрахованная
Мне нравится тот цвет,что получается только от осветления. Но все говорят,что нужно так сказать,заполнить пустоту внутри осветленного волоса,иначе будет ломаться и т.д. Это правда или выдумки?
Правда