Барвіночка• 14 февраля 2023
Не подобається татуаж стрілки, що порадите?
Зробила татуаж вій,стрілки. Спочатку наче нічого, стрілка з розтушовкою,прийшла додому обдивилась себе і мені геть не зайшло. Взагалі! Якби розтушовки ще не було б,може по іншому б дивилась.
Короче через три неділі мені на корекцію, а я незнаю чи йти чи виводити йти лазером? Але вона вже форму ніяк не змінить,просто пройдеться по тому що є. Якщо не йти на корекцію може воно саме швидше зійде?
неДодекаэдр• 14 февраля 2023
пусть заживет сначала, потом будете решать. Первые дни не показательны
Барвіночка
• 14 февраля 2023
Ответ дляОбращеница
О( а я придумала собі зробити( не хочеться розчарування
Перша моя помилка,це я не виправила стрілку. Я б тепер збирала її декілька разів і просила перемалювати різні форми,а тоді вибрати. А я знайшла в неті і одразу без вибору погодилась після її накреслення
Барвіночка
• 14 февраля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Почекайте поки пройде трохи часу, тоді вирішите
Та я вже вирішила остаточно
Барвіночка
• 14 февраля 2023
Тётя Хрюша• 14 февраля 2023
Ответ дляБарвіночка
фото
Гарно виглядає, зверху завжди можна нанести матову основу під тіні, і тіні) це зараз так, через кілька днів буде краще, а через кілька тижнів точно звикнете
Бармалеина• 14 февраля 2023
Ответ дляБарвіночка
фото
Мне нравится, красиво смотрится. Возможно Вам непривычно из-за растушевки, может Вы именно так не рисовали стрелки никогда. Подождите несколько дней, привыкните к новому своему образу.
Чумачечая Весна• 14 февраля 2023
Ответ дляБарвіночка
фото
Стрелка ,вроде,ничего,возможно,без растушевки было бы лучше
Луковая• 14 февраля 2023
Для мене розтушовка виглядає брудно, як туш трохи розмазалася. Наче і охайно Вам зробили, а ефект не свіжого макіяжу.
Все будет, но потом• 14 февраля 2023
Ответ дляБарвіночка
фото
До конца не довели и визуально обрезали глаз. Если исправят, будет норм.
Барвіночка
• 14 февраля 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Ви виразили мою думку якраз вірно
Все будет, но потом• 14 февраля 2023
Ответ дляБарвіночка
Ви виразили мою думку якраз вірно
Спросите, возможно мастер это исправит.
Попипиповна• 14 февраля 2023
Ответ дляБарвіночка
фото
а мне короткая, я бы продлила чтобы сделать глаз более миндалевидным, оставьте, просто дорастите ее на коррекции
Попипиповна• 14 февраля 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
ВОТ!