ТихоЯ• 14 февраля 2023
Ботинки вагабонд
Начинает снова тянуть на каблук, как вам такие боты?
ТихоЯ
• 14 февраля 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
А ці не гарні.
Мне они слишком элегантными кажутся. С джинсами может быть неплохо, а с юбками не нравятся
ТихоЯ
• 14 февраля 2023
Ответ дляНе буду
Вагабонд зручний навіть з каблуком )
Справді? В мене ніколи просто не було, а нещодавно схожу модель бачила в інтертоп, то вони мені важучими здалися
Не буду• 14 февраля 2023
Ответ дляТихоЯ
У мене багато взуття, каблук узагалі не ношу давно. Але є черевики й ботильйони зі схожим каблуком - наче й без нього. Зручні всі
Свисток ля-минор• 14 февраля 2023
Ответ дляТихоЯ
Я мала чоботи і босоніжки вагабонд, зручні, але важкі. Ці прям візуально бачу важкі, як вам не принципова вага, то можно брати