Пончик Солнечный• 15 февраля 2023

Спекла ось такий хлібчик. Даю рецепт

В фото
Море Счастья• 15 февраля 2023
Я по фото подумала у вас там пекінка в тісті

автор Пончик Солнечный • 15 февраля 2023
Ответ дляМоре Счастья
😂😂😂та ні
Люблю ХОЛОСТЯКА• 15 февраля 2023
Нямка, дякую за рецепт.
Виглядає апетитно.
Инста_Богиня• 15 февраля 2023
Боже яка смакота, ну як тут схуднути 😔
Мишка-шалунишка• 15 февраля 2023
В разрезе есть фото? Выглядит потрясающе
Ответ дляМишка-шалунишка
Хіба ось так
Меряно-перемеряно• 15 февраля 2023
Це вже піцца а не хліб.

Меряно-перемеряно• 15 февраля 2023
Ответ дляПончик Солнечный
Хіба ось так
Контрольний постріл
РойЛеля• 15 февраля 2023
Цікаво і красиво.
Але на дріждях не признаю хліба
Ответ дляРойЛеля
Цікаво і красиво.
Але на дріждях не признаю хліба
Ну звиняйте
ViktoryjaG• 15 февраля 2023
Красиво, калорийно)
А я ищу простой рецепт ржаного хлеба для хлебопечки, чтобы вкус был как у магазинного, с кислинкой. У меня получается пресный.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 15 февраля 2023
Клас, оце на сніданок у вас смакота. Дякую, що відразу з рецептом
Кузякин• 15 февраля 2023
Хлеб ’Расти Жопа’
Повелитель интернета• 15 февраля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Красиво, калорийно)
Добавляете солод?
побольшомусекретику• 15 февраля 2023
Ответ дляКузякин
Хлеб ’Расти Жопа’
Я бы даже сказала ’ расти, жопка, большая и маленькая’)))
ViktoryjaG• 15 февраля 2023
Ответ дляПовелитель интернета
Добавляете солод?
И добавляла, и не добавляла. Но я делала без закваски, просто на дрожжах. Видимо дело в этом.
Амарилис• 15 февраля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Купіть в магазині молочну закваску, розведіть в теплій воді, додайте борошна, щоб було тісто, але щоб можна було провернути ложкою і залиште в теплому місці на 8-12 годин. Це буде Ваша кисла закваска. Можна пекти виключно на ній, але думаю, що буде дуже довгий підйом, а можна додати дріжжі.
ViktoryjaG• 15 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Спасибо, у меня есть закваска для йогурта, кефира. Любую можно?
ViktoryjaG• 15 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Я еще читала, что делают из винограда. Не пробовала пока. И летом делаю закваску для кваса, там черный хлеб, солод, дрожжи. Наверно тоже можно попробовать)

Амарилис• 15 февраля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Так, лиш би молочна
Амарилис• 15 февраля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Для кислого хліба потрібна саме молочна.
ViktoryjaG• 15 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Спасибо большое, попробую.
ok1904• 15 февраля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Красиво, калорийно)
Темний класний. В мене не виходить з кислинкою. Теж прісний.і солод додавала, і муки житньої, і закваску, ніяк.
ok1904• 15 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Робила я на кисломолочній (на сироватці, на комбучі, тібікосі), , заварювала солод, і з довгим підйомом, все одно не та текстура. Печу хліб який виходить.
АлывердЫ• 15 февраля 2023
Ответ дляПончик Солнечный
😂😂😂та ні
А название есть у этого вкусненького хлебушка? Наверно его нужно есть только горячим?
ok1904• 15 февраля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Не морочтеся, хіба свій виноград висушити. Виноградні дріжджі на шкірці живуть, а родзинки при виробництві бланширують в содовому розчині, змивають таким чином наліт
Амарилис• 15 февраля 2023
Ответ дляok1904
Може мало тісто сквасили? Хліб на фото просто бомба💪😍
Астановитесь• 15 февраля 2023
Можна і з багетим готовим так робить...смачно.
Амарилис• 15 февраля 2023
Ответ дляok1904
Я мабуть не вірно написала. Це по суті закваска, але це і є тісто. В це тісто потрібно додати інгредієнти і пекти. Тобто не додавати трохи, як зі звичайними заквасками.
ok1904• 15 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Я розумію, я так і роблю свій, по різному пробувала, до доби розстоювала, брала такий кислий тібікос (water kefir)за основу, як оцет,все одно без кислинки. Попробую ще якось .