Ми давно вже виїхали. На півдні Херсонщини лишився будинок і квартира. Квартира всьо. А будинок +- норм, лише трошки пограбований. Вчора мамі дзвонила сусідка і казала, що, начебто, будуть "націоналізувати" майно, де ніхто не живе. На користь рос "влади". І просила вислати фото документів на житло, ми їх забрати встигли. Я шось не хочу нічого надсилати.
І не знаю, що робити) ясно, що на окуповані ми не повернемось, завадити нічому Я не зможу. Чи надіслати ті доки? Тільки Я не розумію навіщо.
Але хто що чув? Мб це вброс?
Тема для поговорити просто.
Але хто що чув? Мб це вброс?
Тема для поговорити просто.
Ответ дляkosmosgo
Не верьте, такие сказки ходят постоянно.
У меня квартира в донецке стоит. И у многих знакомых стоят, и никто ничего не забирал. Отец там умер, я в квартиру попасть не могла без ключей и решения суда в мою пользу. Делала на адвоката кучу доверенностей. Никаким чужим людям ничего не высылайте.
не знаю, зачем вы ходили по судам. В случае, если это квартира вашего папы, просто ломаете замок и заходите
Ответ дляalyona_niki
Да , розумна . Мои родители жили в оккупации 7 месяцев и никакие вонючие паспорта не брали и не собирались . Это предательство и точка.
Не получится, наши знают все и всех , кто брал эти паспорта и берут предателей на карандаш .
вы не правы, есть и другая сторона медали. выше сказали.
не будьте чекисткой.
emerald_88• 15 февраля 2023
Ответ дляnatapril
Половина Ха области была в оккупации с севера и с востока до сентября. Или это новость?
Не новость, я подумала что она про сам Харьков пишет, потому что у меня в голове не укладывается как людей в окупации можно назвать предателями за рос. паспорт.
Ответ дляNinjavan
Адміни, закрийте тему, будь-ласка.
А то ми будем тут сваритись і поводитись нечемно)
Тема потрібна і на майбутнє - дуже корисна. Вона допоможе деяким людям розібратися, що не всі хто брав книжечку з куркою, є колоборантом та зрадником. Не всі, хто працює і отримує зарплату раші - працює на них. Лікарі, продавці, вчителі працюють для населення, котрі опинились в таких же обставинах.
nightwoman• 15 февраля 2023
Ответ дляyana_zab
Спасибо за тему, столько поддержки здесь, до слёз. Благодарю каждого💖
Тримаймося.. я скажу так, той, хто це не прожив, ніколи не зрозуміє...
Поїхати з дому це 99% забути про все, що нажив за все життя. Це дуже тяжкий вибір, не всі діти можуть забрати своїх родичів та забезпечити їм гідне життя втративши все свідомо.
Я знаю, в окупації живуть дуже багато проукраїнських людей. Я не кажу ’всі’, але абсолютна більшість чекає повернення додому в Україну.
Ответ дляinresta
Умер и мне не сообщил представляете. А связь отключена. Я приехала ровно через полгода. Документов нет, квартира закрыта. Ломать без документов никто не соглашается.
Апель-синка• 15 февраля 2023
Ответ дляМДТ
Не шліть нічого, вплинути на ситуацію ніяк не можна. Ситуація пи....дець. Там просто віджимають майно, сподобалось, зайшли, якщо є власники, їх просто на вулицю вигнали, та й по тому. Ніхто ніяких документів не вимагає.
Точно так же ’раскулачивала’ сАвеЦкая власть
Ответ дляПодрысь
эмм.. Боровая, Харьковская обл. пенсии не получали, пока были в оккупации, например.
Блин я в шоке что люди не понимают элементарных вещей, что такое окупация.
Почему-то им кажется что из окупает люди свободно заходили выходили, наверное сравнивают с донецком луганском
Ответ дляMasterMai
І хай краще не знають, як це.
Просто трошки більше толерувати своїх, було б достатньо.