Вся в кредитах• 15 февраля 2023

Дитина з класу харчується в їдальні своїм

Однокласниця доньки не їсть зі всіма дітками , а приносить своє в ланч боксі. Ок, але це перший клас, діти ще малі, заглядають і звичайно, їм вже не хочеться того рису і тертого буряка, або овочеве рагу з рибою. Особливостей в харчуванні в неї немає, чи якогось там дієтичного столу, бо млинці, сендвічі з ковбасою, сосиски …вибачте, не входять до п‘ятого столу. Я так розумію - це просто вибагливість дитини. Ну не їсть шкільне, то хай не їсть, але вчитель бере її зі всіма в їдальню, а не залишає у класі, як було ранійше, коли зі своїм неможна було. Пам’ятаю, коли старший вчився, ті діти, що не ходили в їдальню, їли свої тормозки в класі. Хочу підняти з батьками це питання у групі в вайбері, але чи підтримають? Мами! Яка ваша думка стосовно цього?
Атятя_тётя• 15 февраля 2023
Я б вас слала подалі.

ДлинноНожка• 15 февраля 2023
Оце дич , мамо боїться що ії дитинонька позаздрить ланч боксу і хоче ізолювати на час обіду дитину чужу ) звіряка якась
Атятя_тётя• 15 февраля 2023
Ответ дляОтжигающая
Ви хочете, щоб чіясь дитина їла наодинці??? Сама в класі??? Щоб їй не дозволяли їсти з іншими дітьми? У вас серце є взагалі?
Мозгів також нема
Перловая Кашка• 15 февраля 2023
Ні я, ні моя дитина не їли у шкільній їдальні - нам така їжа не смачна. Нормально приймати їжу у спеціально відведеному місці - чи то свою принесену, чи шкільну. Ніяк не в класі це робити. Тим більше ризиковано залишати там дитину саму.
Якби якась мама підняла це питання, як ви, то пішла б у пішу подорож
Україна понад усе!• 15 февраля 2023
Нормальна ситуація. Давайте своїй дитині тормозое- що не так?
Любвиобильный бот• 15 февраля 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
Но приготовлено было отвратительно. Рыба - минтай обычный.
А бывает минтай необычный?)
Любвиобильный бот• 15 февраля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Я б вас слала подалі.
Обычно это бесполезно, они далеко не идут)
Атятя_тётя• 15 февраля 2023
Ответ дляЛюбвиобильный бот
😁😁😁
Україна понад усе!• 15 февраля 2023
У нас в шкільній їдальні була мікрохвильовка, де дитина могла ще й розігріти ’ тормозок’
Шкільна їдальна- це те місце, де учні мають їсти. І це не значить, що обов´язково щось з шкільного меню.
Якісь радецькі погляди у автора

Перловая Кашка• 15 февраля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Харчування безкоштовне
В нас платне, тому однозначно не збиралася оплачувати те ’їдло’
Выкупаная• 15 февраля 2023
У нас взагалі нема з цим проблем. Хто хоче харчується в їдальні бере їжу, хто хоче приходить зі своєю.
Единорог помог• 15 февраля 2023
Ответ дляПлекаю думи
Сніданок платний 51 грн. Київ Оболонь. Вже третій рік платно. У мого 4 клас. Про безкоштовно це вже історія)))
странно, тоже Киев, до войны завтраки были бесплатными в младшей школе. этож вроде городской бюджет платит, или район каждый решает сам?
Анютины ласки• 15 февраля 2023
Автор, честно, какой-то бред. Сколько мои дети учились, ни от кого из родителей такого не слышала.
Кладите своему чаду тормозок, чтоб не завидно было заглядывать в чужой ланчбокс.
Воленс-неволенс• 15 февраля 2023
У нас как-то подняла одна звезда вопрос о том, чтобы детям не давали телефоны в школу. Видите ли, своему сыначке она дает, чтоб не разбил (а скорее всего, его просто не было), и чтоб не завидовал и ей истерики не закатывал. Сказать, куда ее вежливо отправили? Вот и вам, автор, туда же нужно.
Ms. Iphone• 15 февраля 2023
Ответ дляВишиванка
Зачем?
Вы при СССР жили?
Это ж ужас. Все одинаковые, никакой самореализации, никакого личного мнения, все должно быть как у всех.

Вон один уже так докомандовался. Как написал один рашист ’нечего хорошо жить’
Мой пост 37 написан с иронией об СССР. Также, как и пост 125.

А вы меня не так поняли.

Я как раз и писала о том, что в СССР все должны были быть одинаковыми. И сравнивала тему автора, которая тоже хочет, чтобы все ели одинаковую еду. Это автор хочет, что те, кто ест другую еду должны быть наказаны изгнанием из столовой.
Мальчижка• 15 февраля 2023
Ви в своєму розумі ??? В мене дитина теж відмовилася з першого класу їсти те,що Давали у їдальні ...і в класі таких було три -всі носили з собою !!! Їдальня місто де їдять ! якого вони будуть у класі їсти ?? КРАЩЕ вчить своїх діточок не заглядати у рот дРугим людям !!
Ms. Iphone• 15 февраля 2023
Ответ дляДодекаэдр
Господи, за что нападать то? Из-за сосиски и блинчика? Автор, очнитесь. Так дайте своему сосиску и блинчик. Судя по тому, что ребенок приходит домой и так детально докладывает кто и что ел, для него это недосягаемо. Капец, я вам скажу.
Вы не ошиблись случайно? Я же не автор. И автора совершенно не поддерживаю.
Мальчижка• 15 февраля 2023
Ответ дляKaterionOK
По-перше, вчитель не має права залишати дитину одну в класі без нагляду.
По-друге, дитина має право принести своє і їсти. Мої діти в минулому році нічого в їдальні шкільній не їли, хоча я оплачувала обіди. Перевірити, що там реально давали я не могла. Доводилось давати їжу в термосі, хоча мені легше гроші дати і не паритись на кухні.
От і в нас таке було-я оплачувала с пів- року ,поки вчителька сама не сказала,що він майже все залишає і краще з собою давати ) Ото автор зовсім дурна,вибачте...
Верочка 100%• 15 февраля 2023
Можливо, в дитини проблеми зі здоров’ям. Наприклад, цукровий діабет або якесь інше захворювання. І вона змущена так робити -- харчуватися своєю їжею (з наперед порахованими ХО).При ЦД першого типу особлива дієта не потрібна. Сосиски і млинці можна. Знаю з власного досвіду.
Ви б обговорили це з вчителем, якщо вас це дуже бентежить.

П.С. Все не читала. Можливо, така відповідь вже була.

Мальчижка• 15 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Ми з Миколаїва ,зараз у третьому класі,як пішли в перший ,як ра в той час відмінили бесплатну їжу для молодшої школи ) -тільки діти військових мали льготи. То мабуть у вас була ініціатива місцевої влади.
Ёшки_Матрёшки• 15 февраля 2023
Моя думка - ви не в собі. Мій син ходить зі своїм, непереносимість глютена і лактози. Так сосиски, гамбургери, крекери, і т.д., але все без глютену і лактози. Я б навпаки піднімала питання, якби його одного в класі одного залишали, а не вели зі всіма в столову. У дитини може бути діагноз про який ви і не знаєте, і це не ваша справа. Я б вам популярно пояснила на зборах, якби ви підняли таке питання.
lialechka_tania• 15 февраля 2023
Каждый имеет право отказаться и брать свое:)
Форточка с диоптриями• 15 февраля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Навіть без діагнозу. Яка автору різниця хто що їсть? А якби автор була матір´ю-одиначкою, то іншим татам би за дітьми в школу приходити не можна було?
ПироженкА• 15 февраля 2023
Автор, я даже не знаю какие подобрать слова, что бы меня после них в бан не отправили ! Вы это серьезно ???
Учитель не имеет права оставлять ребенка в классе одного ! Научите своего ребенка не совать нос в чужой лоток ! Дальше Вы предложите в группе, что бы с айфонами в школу не ходили?
Фу на Вас !! Вы ужасная , завистлавая особа !
Форточка с диоптриями• 15 февраля 2023
Ответ дляПироженкА
Тшшшш, спокійно. Ото Ви ще через авторку, яка не може вирішити дочка в неї чи син над чужою сосіскою труситься, ще в бані не сиділи
Ёшки_Матрёшки• 15 февраля 2023
Ответ дляФорточка с диоптриями
Так, звичайно, це не стосується автора взагалі. Треба пояснювати своїй дитині. Я своїй пояснюю, а що там хто робить чи думає, мене не стосується. Моїй дитині теж хочеться торт у друга на дні народження або піццу, але йому не можна, ходимо зі своїм. Так що всім дітям не їсти торт і піццу? Автор дуже дивна.
Ёшки_Матрёшки• 15 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
У нас тоже до войны был бесплатный завтрак, Виноградарь. Думаю, платно в школах с понтами, могу поспорить, что 157 и 143))
60 метров сметаны• 15 февраля 2023
І такі батьки як ви є в кожному класі...
Не має слів...
Аби свою корзиночку не образити, ви готові чужу дитину вигнати зі столової, бо вона їсть не те що ви хочете...
Навчіть свою не заглядувати в чужі судки і їсти те що дають і розуміти що корисне, а що ні, але це не так просто ж, правда? Легше вигнати подразник чим виховати свою дітачку
Поражають такі мамаші
60 метров сметаны• 15 февраля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Звичайна школа Київ 40 грн сніданок, 50 обід
РокерША• 15 февраля 2023
Не пишіть в вайбері нічого.
Ви не праві.
Діти мають йти в їдальню усі на перерві-за ними має дивитись учитель.
Харчуватись дитина може в їдальні будь-чим, їсти порцію, купити в буфеті сік і печиво або принести з собою їжу.
У нас діти носять тривожні валізи - теж початкова школа - там і чіпси і пепсі вже почались.
Працюйте зі своєю дитиною, пояснюйте. Давайте якийсь смаколик чи фрукт дитині в школу - щоб їла після їдальні, після шкільної їжі