Jave• 15 февраля 2023

Дівчата ІТ, які в Україні

Розмовляла зі знайомим з ІТ, він в Україні, як і всі невиїздний зараз, сказав що рекрутери коли дізнаються що він в Україні, говорять, що на жаль, їх замовнику важливо щоб співробітник знаходився зараз хоча б в Польші. А як з жінками які в ІТ в Україні,все-таки жінки виїздні і невійськовозобов´язанні ? Вам вдалось влаштуватися на роботу за крайні 3-4 міс. Також цей знайомий розповів, що на жаль, в 2023 році вони в Україні ще не найняли жодного співробітника.
talvitarina• 15 февраля 2023
мой работодатель предлагает релокацию в Польшу, но не принудительно. Я вот никуда не еду, живу в Киеве. При этом все открытые вакансии требуют закрывать из Польши. А если нанимают в Укриане, то обязательное требование - релокация в Польшу

МаМарго• 15 февраля 2023
Моя компанія ще деякий час наймала в Україні, а зараз вже ні.
Але вакансій хоч не багато але є
автор Jave • 15 февраля 2023
Ответ дляМаМарго
Але вакансій хоч не багато але є
Говорив ще восени 2022 року була куча пропозицій йому.
Леді_в_пледі• 15 февраля 2023
Я зараз у пасивному пошуку, за місяць бачила тільки одну вакансію де зазначено обов´язковий релокейт в Польщу/Чехію.
lily300• 15 февраля 2023
Ээээ, у мужа все контракты рабочие с заграницей. Нет никаких проблем и вакансии продолжают приходить.
МаМарго• 15 февраля 2023
Ну і я якщо чесно не розумію проблеми. За рік з 300 людей тільки одна на війні. В цілому у нас більше людей звільнялось , як правило.зараз всі сидять і перечікують війну.
автор Jave • 15 февраля 2023
Ответ дляlily300
Наймаєте співробітників в Україні? Якщо так, це чудово для нашої економіки💙💛

sashakaua• 15 февраля 2023
Ответ дляlily300
а можно название фирмы. посмотреть вакансии.брат ищет
lily300• 15 февраля 2023
Ответ дляsashakaua
Какой фирмы?
Oks_kis• 15 февраля 2023
Работу не ищу, но рекрутеры постоянно пишут.
Говорят про вакансию с релокейтом, преподносят как Мега преимущество, которое они предлагают 🙃
sashakaua• 15 февраля 2023
Ответ дляlily300
Какой фирмы?
от какой фирмы вакансии приходят
s.trv• 15 февраля 2023
до войны всем сотрудникам предлагали релокацию с семьями.
да, есть проекты , где заказчики не хотят взаимодействовать с теми, кто в прифронтовой зоне. Я в Днепре, выезжать не планирую, проекты пока есть, на крайняк посижу на бенче. В Линкедине периодически прилетают предложения от рекрутеров, соответственно рынок более-менее жив. Поводов для беспокойств , лично у меня нет.
Bilolena• 15 февраля 2023
Официально в нашей компании не заявляли, но по слухам найма сотрудников в Украине нет, только ´заграница´. Помощь при релокации не предлагают.
lily300• 15 февраля 2023
Ответ дляsashakaua
от какой фирмы вакансии приходят
От разных фирм… каждый день от разных.
sashakaua• 15 февраля 2023
Ответ дляlily300
От разных фирм… каждый день от разных.
а его резюме висит где-то?
lily300• 15 февраля 2023
Ответ дляsashakaua
а его резюме висит где-то?
Я не вникаю, есть кака-то сеть с эйчарами. Оттуда приходят
alix5280• 16 февраля 2023
Шукала цього року нову роботу, зайняло це три тижні. Були співбесіди і з західними компаніями, про виїзд з України ніхто не питав. Вакансій все ще багато. Щоправдаа, дещо просіли зарплати у порівнянні з минулим роком. Чула від ейчарів, що жінок в Україні зараз більш охоче наймають, і по них криза в айті не так сильно вдарила.