Розмовляла зі знайомим з ІТ, він в Україні, як і всі невиїздний зараз, сказав що рекрутери коли дізнаються що він в Україні, говорять, що на жаль, їх замовнику важливо щоб співробітник знаходився зараз хоча б в Польші. А як з жінками які в ІТ в Україні,все-таки жінки виїздні і невійськовозобов´язанні ? Вам вдалось влаштуватися на роботу за крайні 3-4 міс. Також цей знайомий розповів, що на жаль, в 2023 році вони в Україні ще не найняли жодного співробітника.
talvitarina• 15 февраля 2023
мой работодатель предлагает релокацию в Польшу, но не принудительно. Я вот никуда не еду, живу в Киеве. При этом все открытые вакансии требуют закрывать из Польши. А если нанимают в Укриане, то обязательное требование - релокация в Польшу
Леді_в_пледі• 15 февраля 2023
Я зараз у пасивному пошуку, за місяць бачила тільки одну вакансію де зазначено обов´язковий релокейт в Польщу/Чехію.
до войны всем сотрудникам предлагали релокацию с семьями.
да, есть проекты , где заказчики не хотят взаимодействовать с теми, кто в прифронтовой зоне. Я в Днепре, выезжать не планирую, проекты пока есть, на крайняк посижу на бенче. В Линкедине периодически прилетают предложения от рекрутеров, соответственно рынок более-менее жив. Поводов для беспокойств , лично у меня нет.
Шукала цього року нову роботу, зайняло це три тижні. Були співбесіди і з західними компаніями, про виїзд з України ніхто не питав. Вакансій все ще багато. Щоправдаа, дещо просіли зарплати у порівнянні з минулим роком. Чула від ейчарів, що жінок в Україні зараз більш охоче наймають, і по них криза в айті не так сильно вдарила.