Домашня Зюзя• 17 июня в 12:29
Офіс і індуси
Працюю в офісі. 50% індуси. І одна з них, випрацювала схему. Постійно натякаючи, що той чи інший працівник погане пахне (в основному білі🤣)
Самий прикол, що в жару сама ходить в тих же чоботах, що і взимку. І часто з брудним волоссям.
всемВсёИмного• 17 июня в 12:32
Я предпочитаю коллегу индуса без запаха в сапогах вонючему белому в босоножках.
Шкала Радощів• 17 июня в 12:32
2026 рік - рік, коли стало зрозуміло що не тільки білі можуть бути расистами. 🫠
всемВсёИмного• 17 июня в 12:33
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Так а в чому схема?
ви шо не знаете?
в Ивано-Франковске индус изнасиловавал 13-летнюю девочку
скоро совсем украинцев не останется
Простецкая• 17 июня в 12:35
Знаю, теж офіс, де їхня молодь працює. Серед них є дуже доглянуті і охайні, а є і такі, які пожмакані якісь. Але акуратність не має національності, все залежить від самої людини
всемВсёИмного• 17 июня в 12:36
авторка, чешите домой
тут в офисах будут только такие же расово правильные как вы
Домашня Зюзя
• 17 июня в 12:49
Ответ дляШкала Радощів
Я думаю це давно зрозуміло. Вони расисти ще ті. В іншої колеги, дитину 5 річну в школі вдарили. Так там така расистська трагедія була🤣
Домашня Зюзя
• 17 июня в 12:50
Ответ длявсемВсёИмного
авторка, чешите домой
Я тепер расистка, коли з ними попрацювала🤣
Ну шо не так?• 17 июня в 13:01
ну вот азиаты реально не воняют почти, поэтому у них и дезики всякие обычно без сильных запахов продаются и такие как у нас тяжело найти , может индусы такие же
Соображалочка• 17 июня в 13:04
Ответ дляНу шо не так?
А почему азиаты не воняют?
Ну шо не так?• 17 июня в 13:05
Ответ дляСоображалочка
А почему азиаты не воняют?
особенность такая
Домашня Зюзя
• 17 июня в 13:10
Ответ длявсемВсёИмного
ви шо не знаете?
скоро совсем украинцев не останется
Так, вони можуть виживати не вндусів з компанії. Дуже підтримкють один одного. Кодло! Плодяться ви самі знаєте як
Без QR коду• 17 июня в 13:11
І знову індуси, вже 50% в офісі, ще й офіс такий не один, де ви неадеквати беретеся?
Домашня Зюзя
• 17 июня в 13:11
Ответ дляНу шо не так?
Вони дуже пахнуть, через спеціі і гігієну.
Домашня Зюзя
• 17 июня в 13:12
Ответ дляБез QR коду
Це в чому я невдекват? В Англії такі офіси
Без QR коду• 17 июня в 13:13
Ответ дляДомашня Зюзя
То пишіть на англійських форумах
Всех анонимов аноним• 17 июня в 13:14
Ответ дляШкала Радощів
Нет. Многие давно это поняли. Особенно кто живет давно в штатах и Канаде. Наконец-то это понимание пошло и дальше. Черные многие тоже такие расисты, что нам всем до них далеко
Ms. Искренность• 17 июня в 13:15
Ответ дляБез QR коду
То пишіть на англійських форумах
Там її швидко ідентифікують і мінімум виженуть з роботи
Домашня Зюзя
• 17 июня в 13:20
Ответ дляБез QR коду
То пишіть на англійських форумах
Ще у вас не питала де мені писати! Не кажіть мені зо робити, і я не буду казати куди вам піти
Без QR коду• 17 июня в 13:20
Ответ дляДомашня Зюзя
Іди працюй і страждай херньою
Домашня Зюзя
• 17 июня в 13:21
Ответ дляMs. Искренность
Звичайно ні. Якщо не веазувати компанію, можна писати. Але мені вас вистачає!
Домашня Зюзя
• 17 июня в 13:21
Ответ дляБез QR коду
Іди працюй і страждай херньою
Ой ой, які ми агресивні! Заспокойтесь, дамочко
Ms. Искренность• 17 июня в 13:30
Ответ дляДомашня Зюзя
Інтернет давно не анонімний. За токсичність і ксенофобію аж бігом попруть з самими «найкращими» рекомендаціями. Це тільки у нас можна ляпати/писати що завгодно і нічого вам не буде.
А для європейців ви такий же умовно індус, тільки білий.
всемВсёИмного• 17 июня в 13:35
Ответ дляДомашня Зюзя
Чемодан, вокзал, Крыжополь.
КарамбОлька• 17 июня в 13:40
Ответ дляДомашня Зюзя
Британцы привыкли жить с индусами, не сочиняйте.
Они как родные там и поколениями для англо-саксов.
Домашня Зюзя
• 17 июня в 13:49
Ответ длявсемВсёИмного
Чемодан, вокзал, Крыжополь.
З чого б це? Я тут 10 р живу.