Инста_Богиня• 15 февраля 2023

Які стільці до цього столу?

Кухня біло-коричнева ( темний майже чорний). Диван там стояти не буде.
Скидаю які варіанти мені приглянулися. Але хотіла б почути Ваші думки. Що сюди краще?
Царь-Матушка• 15 февраля 2023
Фото 5. Белые

Маша хороша• 15 февраля 2023
Из всех фото 5 белые, но нужно видеть стиль мебели.
А я с косою• 15 февраля 2023
Нет, не фото 5.
Если большая дупа ,то будет мал
Маша хороша• 15 февраля 2023
Ответ дляА я с косою
Нет, не фото 5.
Если большая дупа ,то будет мал
Там же написано ’жирный’
люблю_тортики• 15 февраля 2023
Ми на передостанніх, 4 фото ледь не вбилися в гостях. Вони весь час пкрехилялися вперед. Особливо діти.
З ваших фото я б не вибрала нічого. Також зараз вибираю стільці.
Стрекоза любви• 15 февраля 2023
Автор, я б не підбирала колір стільців під стіл. Підбирала більше б під загальний інтер’єр. У вас білий, коричневий. Бачу більше такі стільці. Колір беж, кемел, золотий.Особливо, якщо додатково додасте акценти у вигляді картини на стіну або серветок на стіл.
автор Инста_Богиня • 15 февраля 2023
Ответ дляА я с косою
Нет, не фото 5.
Если большая дупа ,то будет мал
Ні, помірна))
ФруктЕщеТот• 15 февраля 2023
Вам нужно посидеть на стульях половина из них неудобные и прогибаются. Могут легко треснуть как на фото 5
Гарачый Шыкалад• 15 февраля 2023
Як мені-що диван, що стіл з різних епох.

Басина• 15 февраля 2023
Із ваших - фото 3
Але можливо подивилась би ще з підлокітниками
Лама_мама• 15 февраля 2023
Я б еще поискала
Басина• 15 февраля 2023
Такого плану
кошкомышь• 15 февраля 2023
Только не 4
автор Инста_Богиня • 15 февраля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую. Дуже цікаво може вийти 🌷😍
автор Инста_Богиня • 15 февраля 2023
Ответ дляБасина
Такого плану
Дякую. Також хороші)
Люблю Поумничать• 15 февраля 2023
Юск Коккедал посмотрите, они как выше бросали но без боковушек. У меня такие, очень удобные.
Деловитая• 15 февраля 2023
Ніякі. По стилю мені жо вподоби 5, але вони не зручні. Я пробувала на них сидіти.
Вище Басина скинула гарні стільці, я б шукала такого плану.
mikshyta• 15 февраля 2023
Фото 2
Менее Более• 15 февраля 2023
Автор, подивіться на стільці-крісла. Я у сусідів сиділа на такому, дуже зручні, декілька часів можна висідіти без проблем.