Медсестричка• 15 февраля 2023

Річна декларація в податкову

Зареєструвалась ФОП 31.08.22, з 01.09 перейшла на спрощену систему оподаткування. Вже успішно подала декларацію платника єдиного податку.
Питання чи потрібно подавати декларацію за 1 день, що перебувала на загальній системі оподаткування?
Заздалегідь вдячна 🙏🤗
Yfnfkmz nthtotyrj• 15 февраля 2023
так, обов’язково, з додатком єсв
автор Медсестричка • 15 февраля 2023
Ответ дляYfnfkmz nthtotyrj
так, обов’язково, з додатком єсв
Дякую за відповідь

А як щодо цього?
Теоретично, декларацію можна не подавати, спираючись на роз´яснення податкової:

’У разі, якщо протягом звітного періоду фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування діяльність не вела та дохід від підприємницької діяльності не отримувала, та не має інших доходів з джерел їх походження з України та іноземних доходів, то в неї не виникає обов´язку щодо подання податкової декларації та додатку Ф2 до неї (категорія 109.04 ЗІР).’
На границе• 15 февраля 2023
Ответ дляМедсестричка
Дякую за відповідь

А як щодо цього?

Так ви ж протягом року були фопом-єдинником ще. Тому вам треба здати і декларацію за 2022 загальника.
Инфотуфелька• 16 февраля 2023
О, ещё одна шаровичка.
Ищите бухгалтера за деньги и он вам всё заполнит как надо
автор Медсестричка • 16 февраля 2023
Ответ дляИнфотуфелька
О, ещё одна шаровичка.
Дякую за пропозицію, але обійдусь
на бухгалтера ще не заробила...🤣