Кому там слова не давали• 15 февраля 2023
Шовкова ковдра. Хто купував?
Хотілося б дізнатися ваші враження. Яку купували? Якої ТМ?
Семена рукколы• 15 февраля 2023
Ви підодіяльник маєте на увазі? Я не купувала, але декілька знайомих мали - не дуже в захваті, бо кажуть, що дуже зісковзує.
Семена рукколы• 15 февраля 2023
У мене є наволочка шовкова - в принципі, Ок, якихось чудес не робить.
Акукарача• 15 февраля 2023
В мене шовкова ковдра. Чоловік привіз з китаю. Дуже тепла і,комфортна, але є недолік, збивається. Там просто волокна в середині.
Кому там слова не давали
• 15 февраля 2023
Ответ дляАкукарача
Як швидко збилася? Чи дійсно в них хороша терморегуляція? Користуєтеся нею і взимку, і влітку?
Акукарача• 15 февраля 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Тільки взимку, дуже тепла. Сбилася за сезон.открила молнію і розправила волокна, трохи краще.по комфортності чудова, не парить , тепла, легка.
Кому там слова не давали
• 15 февраля 2023
Ответ дляАкукарача
Дякую
Сиренькая• 15 февраля 2023
В мене є (а може була😥). Вона така легенька! Я коли почала спати під нею мені здавалося, що я сплю в хмаринках😊. Взимку під нею тепло, влітку комфортно. Купувала її десь у 2013 році. Виробник Китай.