Берегу и стерегу• 15 февраля 2023
У вас бывает такое что вы накручиваете себе какие-то болячки а потом несколько
Несколько дней ходите и думаете об этом?
18 мнеУЖЕ• 15 февраля 2023
Да. Ось як раз зараз ..лихоманка тільки почалася, сьогодні зранку, мені вже здалось що я короною захворіла...
Copy-Paste• 15 февраля 2023
Да, было в 22-24 года такое, потом прошло. Сейчас пофигистка.
Это ипохондрия называется. Псих.расстройство, невроз.
Oksana-f9a3• 15 февраля 2023
Так зараз виню себе за те що пішла на мезо волосся, після 5 процедури напухли лімфовузли на затилку, була в сімейного лікаря, виписав лікування, але лежу з болями в голові і температурою і накручую себе вже так, що страшне, вперше я обпеклася так з процедурами краси( вже такого накрутила що мені щось страшне зробили…
Шиворот Навыворот• 15 февраля 2023
Ось тому я біжу одразу на другий третій день,аби не накручувати себе. Взяла це за правило,не тягнути.
Не умею мерить• 15 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Боже, я уявляю. Я сьогодні ходила до врача з напухшою підмишкою...
Неуловимый Джо• 15 февраля 2023
Нет, конечно. Это странно, накручивать себе болячки. Я же не враг себе
Oksana-f9a3• 15 февраля 2023
Ответ дляНе умею мерить
Мені виписали ліміоміозит, поки 2 день прийому нічого не змінилося, ну хоч волосся почало рости і перестало випадати
Жена_КотораяСтена• 15 февраля 2023
К сожалению да, страдаю от этого.
Но ничего не могу с этим поделать
ЗавЛабСнаб• 15 февраля 2023
Одно время делала так, чтобы доказать мужу что, если накрутить в голове себе какую то болезнь, она появится.
Честно скажу, мне это удалось, больше не эксперементирую и ни кому ничего не доказываю.
Обращеница• 15 февраля 2023
Тааак, і це така проблема((( Не встигне десь кольнути чи заболіти, то вже все, караул. Накручу себе так, що капець. Ще й Гугл в поміч🤪🤣. Тоді записуюсь до лікаря, переживаю так, що ноги руки трусяться. Лікар каже, що все нормально і я починаю слухати де кольне в іншому місці і починається все по новому. Сама на себе злюсь за це.
Берегу и стерегу
• 15 февраля 2023
Ответ дляОбращеница
Така ж сама з цим гуглом🤭
60 метров сметаны• 15 февраля 2023
Если что-то беспокоит даже самое незначительное сразу иду к врачу, делаю всё анализы. Могу себя очень накрутить к сожалению. Потому сразу и бегу, а то бывает и спать не могу.
Не умею мерить• 15 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
ви робили мезо через випадіння? чи інша причина
Не умею мерить• 15 февраля 2023
Ответ дляОбращеница
я так само...
Oksana-f9a3• 15 февраля 2023
Ответ дляНе умею мерить
Так і для росту, через блонд сильно волосся пошкоджене обрізала багато. Ефект побачила однозначно ще залишалося 3 процедури, але мій організм чомусь на 5 тиждень таке видав(
Не умею мерить• 15 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
ви здобили узі лімфоузлів? ліки що вам прищначив лікар то гомеопатія?
Oksana-f9a3• 15 февраля 2023
Ответ дляНе умею мерить
Так гомеопатія, на узі не відправляв але якщо не пройде найближчий час то пройду сама
Не умею мерить• 15 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Сходіть самі, може там немає запалення а ви будете ліки приймати. Зробіть узі там де тривожить
Oksana-f9a3• 15 февраля 2023
Ответ дляНе умею мерить
А якщо це голова то є можливість робити узі голови?
Не умею мерить• 15 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
так, воно буде видно, узі мяких тканин
лімфоузли видно на узі
Oksana-f9a3• 15 февраля 2023
Ответ дляНе умею мерить
так, воно буде видно, узі мяких тканин
лімфоузли видно на узі
Дякую маю до суботи вихідні в п’ятницю схожу якщо не попусте
Не умею мерить• 15 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
все буде ок, все проходить і це пройде