Розбещена цяточка• сегодня в 08:59

Призываю всех кто может, выехать за границу

Тогда тем, кто останется будет проще выжить этой зимой.
На всех ресурсов однозначно не хватит.

Должны ли кто может выехать за границу?
Зробіть вибір:
вже голосів: 53
Должны
Пусть остаются и мерзнут
Стрибну в гречку• сегодня в 10:17
кацапня отримала нову методичку - лякати українців, щоб найбільша кількість ще виїхала, а корисні ідіоти в цьому допомагають

Хвігура мічти• 2 часа назад
Ответ дляРозбещена цяточка
За границей денег не надо, там все так дадут
Так выезжайте сами)))
Хвігура мічти• 2 часа назад
Ответ дляНе служанка
Де? В якій конкретно країні відразу все дають? Сильно чекають пенсіонерів?
В Германию выехала моя мама пенсионерка, 66 лет. Не пропала, живет в отдельной квартире сьем которой полностью оплачивает государство, медстраховку оплачивает, и на жизнь около 520 евро. Прожить реально
Хвігура мічти• 2 часа назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Я не могу, а есть те кто могут, но не едут. Они осложнят жизнь тем кто останется.
Как? Если допустим нет отопления в доме, какая разница есть ваши соседи или нет
Киця-бриця• 2 часа назад
Ответ дляНе служанка
Захист спливає вже скоро і їм буде найтяжче потім. Владі треба думати, головою, а не гаманцем, щоб забезпечити людей в холодну пору року. Влада показала, щоб їм по@й. Тепер з усіх помийок кричать, щоб люди виїжджали.
Захист у 2028 спливає
Teonaa• 2 часа назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Германия.Всех ждут, а пенсионеров тем более
Шо ви мелете? Не зайо спозаранку
Сумка з негодою• 2 часа назад
Ответ дляАпофиозная
автор пусть проспонсирует нам виллу на берегу моря в теплой стране и зиму мы может там побудем
Да ви шооо.
В Украине вы где жили?
Teonaa• 2 часа назад
Ответ дляРозбещена цяточка
У лишившихся так чи інакше ніхуя не буде взимку. Не в них проблема
Mary_40• 2 часа назад
Ответ дляНе служанка
Если все бомбят ракеты сбивать балиистику не дабт что можнт мделать воада

Янка-угомонись• 2 часа назад
Ответ дляРозбещена цяточка
А чого аи не можете
Просто Фіфа• 2 часа назад
автор, каких ресурсов вам не хватает? что у вас другие забирают -можно список?
Хочу наколоти губи• 2 часа назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Вам 5 лет?
Залізний занавіс• 2 часа назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Автор , не правильно пишете. Треба : людоньки, христом богом молю, виїдьте, не ускладнюйте мені життя.
Бабця в мештах• 2 часа назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Троляка, очень жырно
Бабця в мештах• 2 часа назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Всем выехавшим
Ты уже там? Щас приедем к тебе, выдашь нам всё )))
Бабця в мештах• 2 часа назад
Ответ дляРозбещена цяточка
А не охренела ли ты, людей из своего дома отправлять непонятно куда?
Оставшимся всё равно бесплатно ничего не дадут, зря недеешься. Еще и цены подымут.
Поліпривіт всім• 2 часа назад
С радостью уеду, если, на первых порах поможете с размещением и работой. А ещё, со мной приедет моя семья. А где вы?
Не служанка• 2 часа назад
Ответ дляЛіньки гуглить
Як ви дістали цим ниттям ! Так, дають! Але треба не розраховувати, що вашу пʼяту точку поселять в королівські умови ! Як більшість, через табір, потім гуртожиток, далі - пошук квартири. Але можна і в гуртожитку нормально жити.
Було б бажання! Оці розмусолювання та ниття з дивану особисто для вас не дадуть нічого хорошого.
Я з родиною, як більшість біженців, виїхали в Німеччину. Спочатку був табір, далі - готель/гуртожиток. Потім САМОСТІЙНО (а не хтось підігнав) знайшли окрему квартиру.
Минула зима була тут досить морозною, вмикали опалення на повну, ванну приймали через день. Доплата за опалення/воду прийшла менше 30 євро.
Ви думаєте, що нормально жити за кордоном на допомозі - з області фантастики ?
Комусь легше сидіти і думати, що це неможливо, ніж встати і почати робити реальні кроки для виїзду.
Причом тут я, зараз пишу за одинокого пенсіонера. Легко йому виїхати? І на що сподіватись?
Бабця в мештах• 2 часа назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Мне не нужна ваша квартира. Достаточно что не будете потреблять газ и электрику.
Нет, это Вы не будете, вам не хватит. А мы будем ))))

Бабця в мештах• 2 часа назад
Ответ дляГолена блондинка
автор, это про вас
та на болотах, где ж еще. все должны из Украины выехать и освободить территории такого бреда от лаптеногих кокошниц еще не было.
Не служанка• 1 час назад
Ответ дляMary_40
Є більш-менш тихо регіони України, побудувати там будинки, де одинокі пенсіонери могли перезимувати.
Встановлювати мобльні котельні і підстанції, щоб забезпечити людей, які працюють на роботах і не можуть виїхати теплом та електрикою.
Янка-угомонись• 1 час назад
Автор писала, чого вона виїхати не може на все готове? Бо щось влом всю тему читати
Не служанка• 1 час назад
Ответ дляЛижТолько
Пенсионерам как раз проще всего
Багато пенсіонерів захоче покинути рідну домівку і на старості років перебратися в невідому країну? Простіше сказати, виїзджайте і перекласти все на плечі європейців, ніж подбати про власних людей. Пенсіонери між іншим відпрацювали на державу і теж заслуговують дожити на своїй землі поміж людей, з якими можна поговорити на зрозумілій мові.
Леди Репях• 1 час назад
Проголосовала за второе, но я так не считаю. Считаю, что людей не надо выталкивать. Не говоря уже о том, что у людей близкие, работа и животные тут. Постоянные эти призывы нелепые.
Простецкая• 1 час назад
Нихуя себе призыв на пятом году войны, автор может реально вам в церковь сходить и поставить за упокой хуйла?!
Соня-сонятко• 1 час назад
Ответ дляСтрибну в гречку
Одного Кулебу почитайте и кацпни не надо.
фрау Гітта• 1 час назад
Ответ дляБабуся Бетман
И мужа примут ?
примут, не обязательно беженцем ехать, можно просто работу найти и жить по рабочей визе, другое дело что его не выпустят зедсь
Пупуговка• 1 час назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Я призываю уехать тех, кто может и хочет.
Я могу, но не хочу
Ліньки гуглить• 1 час назад
Ответ дляНе служанка
Так, легко. Треба купити квиток на автобус. Далі все допоможуть у перший час.
Якщо немає навіть на квиток коштів - оформити кредитну картку в українському банку, а після отримання виплат повернути кошти. Гроші у Німеччині виплачують, рахуючи з першого дня перебування. Максимум в таборі не виплачують (але не у всіх, в деяких платять). Але й там з голоду не дадуть померти, базове харчування є.
Якшо табір короткостроково (ми були 10 днів) не платять. Але годують.
А якщо табір на 3-4 місяці - і годують і дають кишенькові кошти.
Ліньки гуглить• 1 час назад
Ответ дляНе служанка
Тимчасово! Хоча б на зимовий період.