Кривая спроса• 15 февраля 2023
Таргетована реклама. Хто знає як запустити таргетований банер?
Може є хто знає як запустити банер на таргет?
Як запустити рекламу, на яку ЦА, як зробити банер я знаю. А ось як саме банер гарний запустити не можу розібратися.
Завчасно дякую
Кривая спроса
• 15 февраля 2023
Ответ дляМедсестричка
автор за деньги такие консультации
За гроші і результат повинен бути. Тим паче що за гроші таргет на аудиторію запускається. І не питання де вставити картинку. Не смішіть.
Медсестричка• 15 февраля 2023
Ответ дляКривая спроса
сама разбирайтесь тогда) результат
Кривая спроса
• 15 февраля 2023
Ответ дляМедсестричка
сама разбирайтесь тогда) результат
Я особисто вашої поради не питала. Я спитала хто знає і може підказати. А язвити не потрібно.
Малая Налегке• 15 февраля 2023
И я бы не подсказала с таким отношением, автор. Курсы, набивание шишек, многолетний опыт, а тут ’ вам что сложно подсказать’ от каждого третьего, серьезно. Не сложно, это называется обесценивание. Без грамотной настройки ваша картинка бесполезна. Ковыряйтесь сами.
Кривая спроса
• 15 февраля 2023
Ответ дляМалая Налегке
З яким відношенням?
Якби людина хотіла підказати, то просто написала. Дивіться в Ads кабінеті ФБ, наприклад, а не в інсті.
Це не називається обєсуеніванієм.
Яка кому різниця яка буде моя картинка? Це мій бюджет, що хочу те і роблю з ним.
Я ж не питаю як налаштувати таргет на свою нішу. Я зливаю свій бюджет самостійно
Це не називається обєсуеніванієм.
Люблю кетчуп• 15 февраля 2023
Ответ дляМалая Налегке
Доброго вечора. Важко цьому навчитися? Вона мене манить ця професія, а я щось побоююсь. Які курси корисні для навчання? Дякую
Малая Налегке• 15 февраля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Сами курсы - это 30%, к сожалению. Далее, когда ничанаешь, все больше и больше вопросов и начинаешь искать форумы или курсы, которые ответят тебе на эти вопросы. Очень много нюансов, плюс сынок очень динамичный. Пробуйте, у вас обязательно получится. Начинать что-то новое всегда сложно, не переживайте.
РозаЛюксен• 15 февраля 2023
Автор, ваш вопрос вобще слабо понятен. Как выбрать результативный банер? - Тестировать разные
Кривая спроса
• 15 февраля 2023
Ответ дляРозаЛюксен
Не обрати банер. А взагалі запустити рекламу на нього, де його заливати?
Замість розміщених фото на сторінці, я хочу запустити рекламу на банер. Свою ЦА я знаю, як запускати рекламу більш-менш знаю, але не можу знайти де саме прикріпити просто банер. Реклама на інсту.
Можливо потрібно прив’язати ФБ, але він не привязується до сторінки. Вже все що можна перепробувала. Може це взагалі через ФБ потрібно робити? Бо я просування роблю через інсту. До ads кабінету ще не доходила.
РозаЛюксен• 16 февраля 2023
Ответ дляКривая спроса
Обязательно должен быть привязан кабинет, точнее страница в инсте к кабинету. Оттуда запускаете, туда загружаете креосы
Через инсту - то такое... Надо через кабинет. Сначала создайте, если нет, и там будет привязка страницы инсты
Не гавкаю- но охраняю• 16 февраля 2023
Ответ дляМедсестричка
сама разбирайтесь тогда) результат
От бідося, не купили вас, ага?
Кривая спроса
• 16 февраля 2023
Ответ дляРозаЛюксен
Дякую. Буду дивитися в кабінеті ФБ.
Гарного дня 🌸
Медсестричка• 16 февраля 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
От бідося, не купили вас, ага?
Удалено администрацией...
Не гавкаю- но охраняю• 16 февраля 2023
Ответ дляМедсестричка
Удалено администрацией...
Типова логіка невдахи-таргетолога
Що, зовсім ніхто на вас не клює?
Медсестричка• 16 февраля 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Типова логіка невдахи-таргетолога
Що, зовсім ніхто на вас не клює?
Удалено администрацией...
На морозе• 16 февраля 2023
Ответ дляМедсестричка
Удалено администрацией...
Вы правы. Вообще смотрю, тут очень много любителей нашарик информацию получить - то ’помогите заполнить годовую отчётность’, то ’помогите настроить рекламу’ и т.д А ничего, что это услуги и они стоят ДЕНЕГ. Но все ж хотят за бесплатно
Не гавкаю- но охраняю• 16 февраля 2023
Ответ дляМедсестричка
Удалено администрацией...
Та таким як ви і потрібні)
Тільки ми, нищебродки, з такими нездарами не працюємо, вибачте. так що ловить клієнтів в інших місцях
Кривая спроса
• 16 февраля 2023
Ответ дляНа морозе
Інформацію яку я питала не коштує грошей.
Так що свою злість і яд залиште собі
Кривая спроса
• 16 февраля 2023
Ответ дляМедсестричка
Удалено администрацией...
Я не дозволяла ні мене ні когось ще ображати. Це ти нищебродка! І назавжди нею залишишся. Яд свій собі залиш і не патякай більше! Уснила? Або ти умна тільки в інтернеті? В життя і вякнути не взмозі, бо за такі слова можна отримати! А від мене ти б отримала не мало! Я б не церемонилася! Так що заглохни і не висовуйся. Засохни.
Кривая спроса
• 16 февраля 2023
Ответ дляМедсестричка
Удалено администрацией...
Лох тут тільки ти.