Дуняша• 15 февраля 2023

Блогер. Невже так гарно всі заробляють?

Я не кажу за відомих, там зрозуміло. Але багато хто знімає відео, ведуть інстаграм, тік ток, раніше було не так багато. Там такі золоті гори? Чи який сенс виставляти своє життя на показ, ради чого? Просто цікаво)
Жынси_на_флиси• 17 февраля 2023
Ответ дляБла бла бла
Знайома, не відома блогерша якась, але активно веде тік ток, купила камеру, знімає багато. Отримує дуже хороший прибуток. Заробляє втричі більше ніж на попередній офісній роботі.
яка тема, про що знімає?