sobacura• 16 февраля 2023

Хвилювалочки! Всі сплять?

Ау?
Я не сплю, панікую шось.
Takamaka• 16 февраля 2023
Ответ дляsvit_lana1984
Психологічний фактор, щоб виснажувати наше ПВО. Я би ще сказала - щоб не бачили їхнього прозора, бо від тих їхніх дрєвніх куль з кутовими отражатєлями весь світ рже
Мені оце, що на фото, драний презерватив, вибачте, нагадало
VA 11• 16 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Хтось чув? Мені зазвичай чутно навіть як на трої гепає, зараз тихо
В Бро я не чула.
Helgushk@• 16 февраля 2023
Ответ дляIncognito
⚠️Повідомляється про успішну роботу ППО на підльоті до Києва

Можна видихнути!
Ну они могли и болванку сбить, а не реальную ракету, завтра узнаем уже
Ирина 789• 16 февраля 2023
В межах України чисто.
Загроз не спостерігаємо.

🤙 Дніпро (https://t.me/+eR1UcmBf52s3ZjFi) | ✌️ Київ (https://t.me/+SGV5sNmt2bgwMGYy) | 🤝 Підтримати (https://send.monobank.ua/jar/8JDbkofzwe) | 📣 Звіти (https://t.me/+QmvWXazFyBUwNjVi)
healer09648293• 16 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
в мене є свій власний хропун. Я навпаки вночі напружуюся, коли хропіння не чути. Ось зараз хропить- це означає, що все нормально
Ахахахах те саме) але коли летять ракети все одно напряжно
Павела• 16 февраля 2023
Ответ дляHelgushk@
❗️Попередньо — у напрямку Києва фальш-цілі, але перебуваємо в укриттях

Підписатись
Дівчата що це таке фальш цілі? Дитина хворіла, я не заходила у телеграм 2 дні і не в курсі нової тактики.
nnata• 16 февраля 2023
Киев инфо написал, что черкащина сбила
Про Киев ничего про сбитие
Helgushk@• 16 февраля 2023
Ответ дляДресса
А де ви таке читаєте? В мене такого немає
Inna Medvetska• 16 февраля 2023
Ответ дляПавела
Це ракета без вибухівки
Helgushk@• 16 февраля 2023
Ответ дляVA 11
В Бро я не чула.
Я з іншої окраїни не чую сижу у вікна
Щось странне
Счастливый магазинчик• 16 февраля 2023
Ой, девочки, было страшно и громко, я с просонья аж трястись начала😢
Кременчуг
Сволочи конченые 🤬
Allbina• 16 февраля 2023
Ответ дляLoredana17
Всі дітей в коридор перенесли? Я ще ні. Київ.
в ванну перенесла... в неї 39,5 і щнужила, якраз через 5 хвилин після тривоги. Капець просто. Чекаю поки ліки подіють і регідроном відпоюю.
ir.zhuck• 16 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
В нас, коли тривога, то все навпаки. Дітей по домівках розбирають
Якщо це як сьогодні вкінці восьмого уроку, то розбирають батьки.
А якщо протягом уроків, то дітей всіх ми спускаємо в бомбосховище і там проводимо далі з ним уроки, а уроки по zoom відміняються для класів, що на той час на дистанційному.
Забрати дитину під час тривоги можуть лише батьки прийшовши до школи і спустившись самостійно в бомбосховище.
Loredana17• 16 февраля 2023
Ответ дляAllbina
Щоб пошвидше впала температура!
Светлячок-Боняха• 16 февраля 2023
Короче,надо ложиться.Что они там на завтра придумают хз,а голова уже не соображает
Veronikca• 16 февраля 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Кременчуг
Сволочи конченые 🤬
Да. Капец просто. Надеюсь, уже закончилось.
Allbina• 16 февраля 2023
Ответ дляLoredana17
Щоб пошвидше впала температура!
дякую, я сама з 38, вірусня якась нас покосила...
Marsunia• 16 февраля 2023
Ответ дляAllbina
Швидкого одужання. Моя теж зараз хворіє, але температура вже не має кілька днів
healer09648293• 16 февраля 2023
Ответ дляAllbina
Те саме! І м´язи болять дуже, температура ..просто ні звідки взялось
VA 11• 16 февраля 2023
Стратегічна авіація рф покидає акваторію Азовського моря. Попередньо ракет більше нема, чисто.
Allbina• 16 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
начепто так мало проблем((
Helgushk@• 16 февраля 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Кременчуг
Сволочи конченые 🤬
Держитесь!
Завтра следите за тревогой, может быть массоый
ir.zhuck• 16 февраля 2023
Ответ дляMoco
🔴Київ — в укриття
Ще ракети в ваш бік
Хтось в ліфті проїхав, а я дьоргаюсь вже.
Десь щось стукнуло в будинку - знову .... дьоргаюсь....
Нерви.....
Loredana17• 16 февраля 2023
Ответ дляAllbina
І в мене всі перехворіли. Дні 3 температура, кашель. Теж у малого 40 було.У мене 39.
Счастливый магазинчик• 16 февраля 2023
Ответ дляVeronikca
Аж двери тряслись((
Дай Бог, что бы закончилось 🙏
Ночью запускать ракеты, ну это вообще по козлячему!!!
Molochay• 16 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck
У вас всім вистачає місця, щоб сидіти ? Кожний клас окрема знаходиться? Бо в нашому ’укритті’ про продовження навчання можна тільки мріяти
Kvitkaliliia• 16 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck
Я теж хожу забирати, спускаюся, розписуюся в журналі. Вчора тривогу дали десь у 13.40, то сам прийшов.
VA 11• 16 февраля 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Аж двери тряслись((
Дай Бог, что бы закончилось 🙏
Да оно как бы и днём по козлячему.
nnata• 16 февраля 2023
По Киеву ничего не сбивали, не читайте всякий шлак..
Amitta5• 16 февраля 2023
В Пригороде Днепра это было что то страшное(( Так ёб’уло что трясти начало. Ещё и ребенок спит под боком( в ужасе просто накрыла его собой.
Я так молю Боженьку что б это скорее закончилось! Помоги нам...