Ау?
Я не сплю, панікую шось.
healer09648293• 16 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
в мене є свій власний хропун. Я навпаки вночі напружуюся, коли хропіння не чути. Ось зараз хропить- це означає, що все нормально
Ахахахах те саме) але коли летять ракети все одно напряжно
Inna Medvetska• 16 февраля 2023
Ответ дляПавела
Дівчата що це таке фальш цілі? Дитина хворіла, я не заходила у телеграм 2 дні і не в курсі нової тактики.
Це ракета без вибухівки
Счастливый магазинчик• 16 февраля 2023
Ой, девочки, было страшно и громко, я с просонья аж трястись начала😢
Кременчуг
Сволочи конченые 🤬
Кременчуг
Сволочи конченые 🤬
Ответ дляKvitkaliliia
В нас, коли тривога, то все навпаки. Дітей по домівках розбирають
Якщо це як сьогодні вкінці восьмого уроку, то розбирають батьки.
А якщо протягом уроків, то дітей всіх ми спускаємо в бомбосховище і там проводимо далі з ним уроки, а уроки по zoom відміняються для класів, що на той час на дистанційному.
Забрати дитину під час тривоги можуть лише батьки прийшовши до школи і спустившись самостійно в бомбосховище.
Loredana17• 16 февраля 2023
Ответ дляAllbina
в ванну перенесла... в неї 39,5 і щнужила, якраз через 5 хвилин після тривоги. Капець просто. Чекаю поки ліки подіють і регідроном відпоюю.
Щоб пошвидше впала температура!
Светлячок-Боняха• 16 февраля 2023
Короче,надо ложиться.Что они там на завтра придумают хз,а голова уже не соображает
healer09648293• 16 февраля 2023
Ответ дляAllbina
дякую, я сама з 38, вірусня якась нас покосила...
Те саме! І м´язи болять дуже, температура ..просто ні звідки взялось
Loredana17• 16 февраля 2023
Ответ дляAllbina
І в мене всі перехворіли. Дні 3 температура, кашель. Теж у малого 40 було.У мене 39.
Счастливый магазинчик• 16 февраля 2023
Ответ дляVeronikca
Да. Капец просто. Надеюсь, уже закончилось.
Аж двери тряслись((
Дай Бог, что бы закончилось 🙏
Ночью запускать ракеты, ну это вообще по козлячему!!!
Дай Бог, что бы закончилось 🙏
Ответ дляir.zhuck
У вас всім вистачає місця, щоб сидіти ? Кожний клас окрема знаходиться? Бо в нашому ’укритті’ про продовження навчання можна тільки мріяти
Kvitkaliliia• 16 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck
Я теж хожу забирати, спускаюся, розписуюся в журналі. Вчора тривогу дали десь у 13.40, то сам прийшов.