Ау?
Я не сплю, панікую шось.
МаргаритаЛьвовна• 16 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Оце я не одразу прочитала повідомлення))
Таааак, а шо це там? Ням-ням)
тоже еще подумала - во бессовестно хвастается, да еще не говорит чем!
КРАСА-КОСА• 16 февраля 2023
Ответ дляПавела
Львівщина, голосно було. Сподіваюсь пво.
В з міста на Д?
Fotografkiev• 16 февраля 2023
Ответ дляSameTo
Моя на два місяці старша від вашого, от тільки почала ходити і вже марафони по квартирі) тоді теж вона мене розбудила, за дві хвилини до перших вибухів у Києві
А я їх чуда тоді у пологовому, але в мене були вуха забиті ватою, щоб краще спати і я подумала що то просто щось впало, бо пологовий дуже великий. Навіть не подумала, що щось вибухнуло.
Inna Medvetska• 16 февраля 2023
Ответ дляHelgushk@
Нет, большой может быть утром
Звідки вони за тиждень ракет набрали на великий?
Минулої п’ятниці ж тільки був
Ответ дляЖули-ули
Девочки, идите спать
Утром может быть еще что-то подобное
!!!!
Капець!!!!
Мій клас тільки вийшов на очне навчання.
Бомбосховище повне під зав´язку дітьми. А якщо ще місцеві прийдуть або батьки дітей. Чи навіть діти що на дистанційні зараз......
І ще свої власні діти зі мною....
Не хочу повтору лютого того року в школі.....
Капець!!!!
І ще свої власні діти зі мною....
Kvitkaliliia• 16 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Тримаємось! Ми потрібні з нормальною психікою!
100%
Добраніч)
svit_lana1984• 16 февраля 2023
Ответ дляИрина 789
Николаевский Ванек пишет:
ещё раз
запускают с разных сторон с ТУшек и СУшек ракеты и ложные цели
ложные цели, это например ракеты без бч, то есть на радаре я её вижу, а на самом деле это пшик
поэтому они запускают их совместно, например из 9 целей на Кропивницкий с севера только две (предварительно) были реальные и эти цели сбили
вот это они и делают
любые чавканья и пуки по поводу «начало наступления» - не больше чем мечты тупорылых рыбок запугать нас своими вбросами уровня 5-Б класса
фильтруйте информацию
Л Ю Б У Ю
ещё раз
вот это они и делают
фильтруйте информацию
Л Ю Б У Ю
Вони вже стали останні рази гімном столітнім пуляти, а це вже взагалі пустишками стріляють. Закінчуються у них таки ракети, закінчуються. Якщо згадати як вони гатили по началу, то дуууже помітна різниця. Нагадують іменинник, що намагається робити вигляд, що він ще огого альфасамець, а на самому ділі вже ні на що не здатний
healer09648293• 16 февраля 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Скажите, да? Ракеты летят, а кому то торт в 3.30 ночи в рот полезет...
Ага...хтось ще і суп варить оно, або каву...ото хоробрі люди
Fotografkiev• 16 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Нічого собі співпадіння… сподіваюсь, характер у хлопчика Вашого буде міцним.
Так, вже проявляє) сильний дуже, навіть рука така якась широка, як ложку вхопить, то ледь витягнеш. І любить кудись на висоту залазити.
Ответ дляsvit_lana1984
Согласна.
Но почему сменили тактику? Почему стали по ночам запускать ракеты?
Inna Medvetska• 16 февраля 2023
Ответ дляИрина 789
Согласна.
Так ефектніше
Ответ дляsvit_lana1984
Роман Свитан говорит, что они масштабировали производство новых ракет. Что ближе к апрелю они вероятно выйдут на нулевые запасы, но в целом у рашки ракеты не закончатся никогда
healer09648293• 16 февраля 2023
Ответ дляMoco
А какая разница чем заниматься) прихлопнет за новостями или за тортом без разницы
Боже, треба йти в бомбосховище
Kvitkaliliia• 16 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck
!!!!
Капець!!!!
І ще свої власні діти зі мною....
Капець!!!!
І ще свої власні діти зі мною....
В нас, коли тривога, то все навпаки. Дітей по домівках розбирають
Ответ дляInna Medvetska
Минулої п’ятниці ж тільки був
Та є в них ще, нашкребли.
Я щось давно не зустрічала оновлень інфографіки. Але ось на початок цього року. Та й потроху щось клепають, проте відмінусувати випущене з початку року.