sobacura• 16 февраля 2023

Хвилювалочки! Всі сплять?

Ау?
Я не сплю, панікую шось.
МельничукОля• 16 февраля 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Аж двери тряслись((
Дай Бог, что бы закончилось 🙏
Ночью запускать ракеты, ну это вообще по козлячему!!!
Ніхто нас не буде питаии, коли їх пускати!

Ирина 789• 16 февраля 2023
Ответ дляHelgushk@
Держитесь!
Завтра следите за тревогой, может быть массоый
Вы думаете соберут нужное количество ракет для массового?
Светлячок-Боняха• 16 февраля 2023
Друзі, ППО на Київщині НЕ працювало. Ракета в районі Броварів вийвилась ФАЛЬШ-цілю!

Київ — пряма трансляція 👈
Счастливый магазинчик• 16 февраля 2023
Ответ дляHelgushk@
Держитесь!
Спасибо, и вы держитесь!
Молюсь, что б не было !
ir.zhuck• 16 февраля 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Ой, девочки, было страшно и громко, я с просонья аж трястись начала😢
Кременчуг
Сволочи конченые 🤬
Сподіваюсь, що збили? Чи приліт?
В мене там родичі....
nnata• 16 февраля 2023
Ответ дляSamer19
В Пригороде Днепра это было что то страшное(( Так ёб’уло что трясти начало. Ещё и ребенок спит под боком( в ужасе просто накрыла его собой.
Я так молю Боженьку что б это скорее закончилось! Помоги нам...
На пво надо молиться а не на боженьку...
Zelenkа• 16 февраля 2023
Ответ дляMarsunia
Та нормально) Я тоді даже злякатися не встигла. Ракета летіла в певному напрямку і за селом її збили, я тоді разом з хатою підпригнула, сказала бл...і далі по справам пішла
Он тема про дрони в Полтаві, дівчата пишуть, люди повиходили дивитись)))
healer09648293• 16 февраля 2023
Ответ дляLoredana17
І в мене всі перехворіли. Дні 3 температура, кашель. Теж у малого 40 було.У мене 39.
Ви звертались до лікаря? Бо страшно щось( я не зверталась - нема декларації (
svit_lana1984• 16 февраля 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
И я ничего не слышу
І Слава Богу, що не чуєте, вона вам треба ото чути! Хай ніхто не чує тих бахів крім русні

frumoasa17• 16 февраля 2023
Ну не тварюки ж, а? Коли вони не будуть спати😡
whenallissaidanddone• 16 февраля 2023
Ответ дляnnata
Вот только хотела написать.
Сбивают наши ребята, а благодарят и надеятся на какого-то боженьку.
Loredana17• 16 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Ні. Парацетамол, ібупрофен. Я пила фервекс.
Helgushk@• 16 февраля 2023
Ответ дляИрина 789
Оно уже есть. Хотя люся у фейгина говорил что на вторник когда выступление хуйла будет перед федеральным
damjana• 16 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Мы тоже так переболели, причем температура 6-7 дней держалась.
Я не обращалась к врачу, а дочке по симптомам педиатр сказала что на грипп похоже. Мы тоже без декларации, к частному сходили
Veronikca• 16 февраля 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Аж двери тряслись((
Дай Бог, что бы закончилось 🙏
Я вообще на пол с кровати упала. От неожиданности, когда бахнуло.
Счастливый магазинчик• 16 февраля 2023
Ответ дляVA 11
Да оно как бы и днём по козлячему.
Согласна 😢
Marsunia• 16 февраля 2023
Ответ дляHelgushk@
Я думала на этой неделе не будет уже, на следующей только. Скотыняки...опять же всрутся только
manik84• 16 февраля 2023
Ответ дляVeronikca
Удалено администрацией...
Yegonyashka• 16 февраля 2023

healer09648293• 16 февраля 2023
Ответ дляdamjana
Поняла, фух..
ir.zhuck• 16 февраля 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Аж двери тряслись((
Дай Бог, что бы закончилось 🙏
Раніше в давнину. Задовго до початку наших часів.
В епоху ведичних знань.
Війну було заборонено вести після початку сутінок!!!!
А розпочинався бій тільки з настанням дня!
Більше того: на пішого міг напасти тільки піший воїн! Якщо випадала зброя у ворога з рук, то нападати було заборонено.
І дуже багато таких обмежень, що нам зараз були б дуже і дуже дивними.
І в бою ніколи не гинули жінки і діти, бо бій був в полі, а не в місті....
Зараз так не воюють загарбники....
stranger-1• 16 февраля 2023
Ответ дляInna Medvetska
Це ракета без вибухівки
Не пишіть те, чого не розумієте.
Ракета без вибухівки - це реальна ціль.

Фальш-цілі - переважно це сигнал системи РЕБ. Це значить, що їх фізично не існує.
Счастливый магазинчик• 16 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck
Сподіваюсь, що збили? Чи приліт?
В мене там родичі....
Скорее всего сбили, раз 5-6 слышали .
Спасибо ПВО, ребятам, дай им Боженька здоровья 🙏
Kvitkaliliia• 16 февраля 2023
Армия бомжей настолько нищебродская, что из 10 запущенных ракет лишь 2 реальные, а остальные – муляж, чтобы запутать ПВО ложными целями 💁🏼‍♂️

Это соотношение 1 к 5. Сколько всего было реальных ракет – узнаём позже. Но это вынужденная новая тактика рашистов. То кули, которые несёт ветер, то муляж. Что дальше, камни и палки? 😁
Loredana17• 16 февраля 2023
Ответ дляYegonyashka
фото
Нарешті побачила, що треба). А то спросонку дивлюсь дивлюсь...
Zelenkа• 16 февраля 2023
Ваньок пише, зараз почнуться відбої
ir.zhuck• 16 февраля 2023
Ответ дляMolochay
У вас всім вистачає місця, щоб сидіти ? Кожний клас окрема знаходиться? Бо в нашому ’укритті’ про продовження навчання можна тільки мріяти
У нас виходить всього декілька класів....
І вчителі їм дають завдання, розповідають матеріал...
В одному приміщенні можуть бути 2 класи чи 3 групи поруч. Але спочатку один вчитель своїм поясним і дав завдання. Потім інший пояснив і дав завдання. Так і працюємо.
svit_lana1984• 16 февраля 2023
Ответ дляInna Medvetska
Це ракета без вибухівки
Вже були раніше ракети збиті, з яких попередньо знімали ядерні боєголовки. Уявіть, на скільки критичні там мають бути запаси, що вони вже почали розбирати свою ядерку
Счастливый магазинчик• 16 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck
В епоху ведичних знань.
Зараз так не воюють загарбники....
Террористы, обстреливать вот так людей, разве это война? Это террор!
Они ничего то другого не могут !
Veronikca• 16 февраля 2023
Ответ дляmanik84
Удалено администрацией...
Краще не булу писати, но думаю, що гучно було повсюди. Багато бахкало.