Ау?
Я не сплю, панікую шось.
Що таке фальш-цілі?
Це або ракети без бойової частини, задача яких бути видимими для РЛС та відволікати ППО, або результат роботи РЕБ — пристроїв радіоелектронної боротьби, наземного базування, або вбудованих у літаки, які створюють електромагнітні імпульси, які імітують наявність цілей у повітрі.
П С очікуємо на відбій
надiслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЬ
П С очікуємо на відбій
надiслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЬ
Ответ дляir.zhuck
У нас виходить всього декілька класів....
І вчителі їм дають завдання, розповідають матеріал...
В одному приміщенні можуть бути 2 класи чи 3 групи поруч. Але спочатку один вчитель своїм поясним і дав завдання. Потім інший пояснив і дав завдання. Так і працюємо.
Тоді зрозуміло. В нас у грудні вивели всіх на очне навчання, всю школу. Сподівалась, що с семестру почнеться змішане-ні, сказали ходити тільки очно. І це не навчання зовсім(
Kvitkaliliia• 16 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Ваньок пише, зараз почнуться відбої
Значить пора спать
Ответ дляAnnq
Снився сон що я у родичів в луг обл і почався обстріл ракетами і ми шукали де сховатись. А прокинулась від того що мене гойдає. Злякалась що землетрус. Пішла по канал, а у нас карта червона. Київська обл не було поштовхів? Це реально приснилось ?
Вообще чуть больше часа назад в Румынии опять трясло, 4.3 балла, не знаю могло ли оно дойти до Киева, наверно вряд ли
Ответ дляAnnq
Все спокійно.)
Ответ дляAnnq
Наснилось)
Kvitkaliliia• 16 февраля 2023
Ответ дляAnnq
Не було нічого, то просто сон
Ответ дляAnnq
Приснилось) Нічого не гойдалось)
healer09648293• 16 февраля 2023
Ответ дляAnnq
👀🥴
Ответ дляmanik84
В мене сестра з дітьми на водоканалі, та квартира біля табачки лишилися... прильоти були, чи ппо, може знаєте?
В мене родичі в центрі. Ще й просила - бути в селі краще зараз. Там хоч тільки стеля зверху і є підвал свій куди можна спуститись.
А що в місті.... Навіть бомбосховищ не має поруч ( іти їм до нього 20 хвилин їх ходом (((( вночі в темінь
Ответ дляir.zhuck
І у нас в тій квартирі, на 1905 року брат живе чоловіковий...в селі теж зараз свої приколи, забирають з вулиці чоловіків просто, тому сестра в місті...
frumoasa17• 16 февраля 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
А мне через 50 мин уже надо вставать на работу;(
А нам їхати сьогодні😡
Счастливый магазинчик• 16 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck
Мы тоже в центре. Днём ходим к набережной, когда масовый, там как то спокойнее. А ночью...ну, такое ощущение скажу вам, не забываемое, мы очень испугались.
При том, ч о тревогу я не слышала, мы спали. Проснулись от звуков((
По убежищам у нас конечно печально !
Николь1986• 16 февраля 2023
Ответ дляir.zhuck
Раніше в давнину. Задовго до початку наших часів.
В епоху ведичних знань.
Війну було заборонено вести після початку сутінок!!!!
А розпочинався бій тільки з настанням дня!
Більше того: на пішого міг напасти тільки піший воїн! Якщо випадала зброя у ворога з рук, то нападати було заборонено.
І дуже багато таких обмежень, що нам зараз були б дуже і дуже дивними.
І в бою ніколи не гинули жінки і діти, бо бій був в полі, а не в місті....
Зараз так не воюють загарбники....
В епоху ведичних знань.
Зараз так не воюють загарбники....
Совесть и честь- не про них.
svit_lana1984• 16 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Он тема про дрони в Полтаві, дівчата пишуть, люди повиходили дивитись)))
Лабораторії з боєвими комарами і птахофабрики з боєвими гусями шукають, мабуть